Zasloužíš si Radost ze života!

Když mi v mých 21 letech vrazila máma předposlední facku, až mi hučelo v uších a chvíli jsem viděla rozmlženě, poté, co jsem jí oznámila, že já si narozdíl od ní život užiju v radosti, posílilo to mé rozhodnutí. Já to dokážu! Uvidíš! Jsem mnohem víc, než za co mě považuješ! Mám právo mít radost! Zasloužím si to!
Mé vytoužené štěstí dopované touhou všem dokázat, že já to zvládnu, bylo vratké, nestálé, vždy na něčem či někom závislé a vykoupené obrovskou bolestí ve vztazích. Ve skutečnosti jsem v to, že si zasloužím dobré, nevěřila. Ať jsem se snažila sebevíc, trvalá spokojenost, po které jsem prahla, nepřicházela. A čím víc jsem to nevzdávala a hledala exit z utrpení skrze vnější záchrany, tím víc jsem se propadala hlouběji a hlouběji do sraček… Takhle bojovala a bojuje i moje máma, pochopila jsem tehdy…
Půdu pod nohama jsem začala cítit, až když jsem se přestala mrskat jak kapr na suchu a přiznala se, že nevím, co dělat a že sama to nezvládnu…
Něco povolilo, v mozku se cosi přeplo a já, egoista, dala s důvěrou ruku neznámé síle, která od té doby koná pro mě a já jen čekám na její signály. A vlastně ani nečekám, jsem v jejím vedení, laskavém, milujícím a oceňujícím, zcela přirozeně, protože tomu, co mě vedlo dříve, to vzpurné ve mě, co se mrskalo, utíkalo a bojovalo, se to vymklo kontrole, bylo odhaleno, sledováno a postupně odumřelo a odumírá…
A tak dnes posílám do světa, že jediná autorita, kterou je nutnost následovat, se jmenuje Intuice (Vědomí, Zdroj, Bůh, Tao, Vyšší Inteligence, Univerzum, Vesmír…). Ne tvůj strach, ne tvé emoce, ne tví blízcí, ne tvé vychozené cestičky.
Kdo se napojí na Zdroj, kdo si uvědomí, že JE TÍM BOŽSKÝM po celou dobu a nikdy tomu nebylo jinak, ten je v bezpečí, lásce, klidu, míru, propojení s druhými a soucitu. A vytoužené Radosti.
Dokázala jsem to. Ale jinak, než jsem si myslela. To, co necítilo radost a hledalo ji v závislostech, muselo umřít, abych se mohla stát Radostí, která nikdy nikam neodešla a která nikdy nepotřebovala žádnou podmínku ve vnějším světě.
A tobě, mami, držím palce. Zasloužíš si žít RADOST ze Života také ❤️
S láskou
Míša
Michaela Zdráhalová
S radostí a nadšením otevírá lidem srdce. Probouzí druhé k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navrací je k vědomí svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením. Návratem ke svému pravému Já tak mohou znovu zažít pocit hluboké lásky ke všemu živému, soucit a hluboký vnitřní klid.

Je také mámou dvou malých inspirativních bytostí, které jí výrazně pomohly osvobodit se z bolesti, kterou dříve denně prožívala. Je autorkou eknihy Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi, meditačních nahrávek a audioprogramů vedoucích k osvobození.

Více o Míše si přečtete tady >>

Komentáře
  • Přeji si od Míši dostávat informace o jejích událostech a akcích

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky