Manipulátor jako dar

Klidné spokojenosti, kterou dnes zažívám, jsem dosáhla především díky všem manipulátorům ve svém dospělém životě.

Někteří se se mnou docela nadřeli, než mi došlo, jak se zrazuju, opouštím, nechám ovládat, ponižuju, nechám zastrašit a zpochybňuju. A jak se snažím být hodná a vyhýbat se konfliktům. Ale díky tomu, že jsem se opakovaně rozhodovala jejich chování využít pro sebereflexi toho, kde jsem se ztrácela v mentálních programech odpojujících mě od radosti, postupně jsem prohlédla onu dokonalou mentální hru.

Kdo žil s manipulátorem, ví, jak takový člověk umí zadupat lidskou důstojnost, překroutit skutečnost, udělat z člověka blázna, zpochybnit jeho zdravý úsudek, roznést o něm lži a dohnat ho do šílených stavů. Zároveň je však takový člověk ohromnou příležitostí vymanit se z vnitřní manipulace, kterou jsme nasáli jako malí.

Role manipulátorů v našem životě má svůj velký význam. Manipulátoři přicházejí do našeho života jen do té doby, dokud v mysli existují manipulativní mentální programy, které bychom bez nich neviděli a nemohli je tak opustit.

Každý může jen tam, kam ho sami pustíme. Ačkoli se může zdát, že nás někdo manipuluje, ve skutečnosti to jen znamená, že se necháváme manipulovat skrze myšlenky strachu. Každý manipulátor je tak šance pro náš návrat domů a klid v srdci. A nakonec se tomu celému dramatu ještě zasmějeme.

S láskou Míša

Michaela Zdráhalová
S radostí a nadšením otevírá lidem srdce. Probouzí druhé k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navrací je k vědomí svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením. Návratem ke svému pravému Já tak mohou znovu zažít pocit hluboké lásky ke všemu živému, soucit a hluboký vnitřní klid.

Je také mámou dvou malých inspirativních bytostí, které jí výrazně pomohly osvobodit se z bolesti, kterou dříve denně prožívala. Je autorkou eknihy Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi, meditačních nahrávek a audioprogramů vedoucích k osvobození.

Více o Míše si přečtete tady >>

Komentáře
  • Přeji si od Míši dostávat informace o jejích událostech a akcích

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky