SEMINÁŘE A AKCE

Živé akce v roce 2021

Setkávání pod ořechem

Termín: červen 2021 až září 2021, Místo: Vřesina za Ostravou

V SOULADU SE ZDROJEM. To je téma čtyř setkávání, která se uskuteční ve Vřesině za Ostravou v malém Ráji na Zemi, jednou za měsíc. Provede nás celé roční období - začneme na začátku léta a skončíme na jeho konci. Setkání budou plánovaná tak, abychom mohly vždy pobývat v kontaktu s přírodou. Předběžné přihlášky a dotazy je možné zasílat na misa@michaelazdrahalova.cz.

Návrat k sobě domů, do zdroje

Termín: 6.8. Místo: AVALON UH, Na Splávku 516, Uherské Hradiště, 686 01

Přednáška "Návrat k sobě domů" je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež chtějí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří se rozhodli skoncovat se závislostí na utrpení, s utíkáním z přítomného okamžiku a chtějí začít skutečně žít hlubokém vnitřním klidu.

Retreat na chalupě

Termín: 17.9. - 20.9. Místo: Chalupa za humny, Cikháj, Vysočina

Čtyřdenní retreat v chalupě na Vysočině pro ty, co se chtějí osvobodit od falešné identity a skutečně žít život v jeho opravdovosti bez úniků. Svůj pokrm dostane mozek skrze otázky a odpovědi, naleznete místo svého pravého Já, o kterém se nedá mnoho říci, pobudete v tichu, naučíte se více rozlišovat Sebe od hlasu ega, zasmějete se, pocítíte radostný klid a mír.

Škola transformace vědomí

Termín: 7.-10.10.2021 a 25.-28.11.2021, Místo: Bělohorská 27, Praha Břevnov

Chceš přestat být věčným hledačem a jsi ochoten žít skutečnou pravdu? Jsi připraven/a osvobodit se od posedlosti osobní identitou a "svým" příběhem? Škola transformace vědomí ti změní perspektivu a odhalí ti skutečnosti, které jsou tak zjevné a přesto se mohou celý život skrývat.