Lidský život bez ega je prostý

Lidský život bez ega je prostý. Nic nevyžaduje. V prostotě nachází trvalou radost a spokojenost.

Ego jednoduchost nemá rádo. Nebaví ho. Život bez adrenalinu je pro něj smrtí. Z míst, kde nejsou dramata, odchází. Kde nemůže zářit a vynikat, kouše si nehty nudou. Kde nemůže soupeřit, dobývat a vyhrávat, to devalvuje. Co neodpovídá jeho představám, to ho nezajímá. 

Někdy však ego zažije tak silný náraz do Pravdy, že už se z toho nikdy tak docela nevzpamatuje. Pak se ke slovu může opět dostat Láska. Ten jemný, tichý hlásek, který nebyl pod hlukem ega slyšet. 

A tak se postupně obnažuje životodárná prostota. Jednoduchost. Lehkost bytí. Bez dramat, bojů o energii, doufání ve změnu a nadějí.

Obnažuje se plnokrevný přítomný okamžik ve své neopakovatelné jedinečnosti, prostotě, nevinnosti a jednoduchosti, ke kterému není třeba nic přidávat, ani z něj nic odstraňovat.

Protože je vždy dokonale plný.

Michaela Zdráhalová
S radostí a nadšením otevírá lidem srdce. Probouzí druhé k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navrací je k vědomí svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením. Návratem ke svému pravému Já tak mohou znovu zažít pocit hluboké lásky ke všemu živému, soucit a hluboký vnitřní klid.

Je také mámou dvou malých inspirativních bytostí, které jí výrazně pomohly osvobodit se z bolesti, kterou dříve denně prožívala. Je autorkou eknihy Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi, meditačních nahrávek a audioprogramů vedoucích k osvobození.

Více o Míše si přečtete tady >>

Komentáře
  • Přeji si od Míši dostávat informace o jejích událostech a akcích

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky