O MNĚ


"S radostí otevírám lidem srdce. Probouzím je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navracím je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením. Ukazuji jim tak jejich vlastní schopnost milovat Život takový, jaký skutečně je, radovat se ze svého bytí a být u toho naprosto přítomný."

- Míša Zdráhalová

Jsem transformační průvodkyní žen a mužů k vnitřnímu klidu a mámou dvou malých inspirujících bytostí. Vedu člověka za hranice jeho omezené egoické mysli do prostoru jeho skutečného Já, které je svobodné, šťastné, milující a bohaté. Pomáhám lidem propojit svět hmoty a spirituality tak, aby vedli naplněný a tvořivý život bez úniků a bojů. Jsem žena, která se nespokojí s nefuknčním a zkostnatělým, ale zvedá stavidla proudu života svého i druhých. Vedu druhé k nalezení zdroje vlastní síly a odvahy.

Ráda se směju, miluji dobré jídlo, poznávám nová místa celého světa a zároveň miluji českou krajinu v každém ročním období. Stále hledám cesty, jak proměnit vnitřní stíny ve zdroj své síly, ráda se vzdělávám, inspiruji druhé svým poznáním a životními zkušenostmi. Učím se od svých dětí, které jsou pro mě denodenní výzvou, abych jim byla milující mámou, nedirektivní, ale přirozenou autoritou a pomohla jim tak nechat rozvinout odvahu a touhu po poznání v bezpečné a láskyplné atmosféře.

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství dětí 2. stupně na ZŠ a poté jsem strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v mém životě mi nevyhnutelně ukázaly, jak moc jsem ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuji, omezuji, uhýbám a umenšuji. Jak nežiji svůj život a nestojím pevně na svých vlastních nohou. Vnitřní bolest, úzkosti a pocity zmaru mě postupně vrátily na mou cestu. Objevila jsem v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu a radost ze života. Rozhodla jsem se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako já dříve touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce a harmonii. 

Zdolané překážky mě tak samovolně přivedly k terapeutické a přednáškové činnosti. Zabývám se tématy ega versus pravého Já, života z pozice neduality, svobody, radosti a zvenčí nepodmíněného štěstí. Žiji svůj život naplno v přítomnosti a na rozdíl od dřívějška se k sobě chovám laskavě a s úctou. Dřívější destruktivní závislost na druhých se mi postupně podařilo proměnit a porozuměním vyléčit tak, že si dnes udržuji vztahy svobodné, podporující, láskyplné, rovnocenné a oboustranně obohacující. Nalezla jsem dříve netušenou odvahu a vnitřní sílu, díky které se mi lépe daří zvládat i náročnější situace a tvrdé chování sebestředných lidí. Podařilo se mi nalézt rovnováhu mezi rozumem a srdcem tak, aby má duše nebyla semleta systémem a všudypřítomným egem.

 

 


Díky, že jste tady se mnou již 6 let. Jsem vděčná za to, že vás má práce inspiruje a nakopává.

Jsem šťastná, že vám na sobě záleží!