Záznam z online přednášky

Osvoboď se z falešné identity a skutečně žij!

Krátká cesta domů...

Se svými myšlenkami, emocemi, bolestmi, nezdravými návyky není třeba bojovat. Je potřeba naučit se zacházet se svou pozorností a začít být bdělým svědkem všeho, s čím jsme doposud bojovali a snažili se změnit, či se toho zbavit. V prostoru za myšlenkami, emocemi a pocity existuje náš Zdroj, naše skutečné Já. Setkávat se se Sebou v tomto místě začne pozvolna měnit, zklidňovat, prosvětlovat náš hmotný život a uvádět jej do řádu a harmonie.

Info o záznamu

Záznam retreatu je 55 minut dlouhé MP4 video, které vám přijde do e-mailu po zaplacení. MP4 soubor si budete moci přehrávat na vašem zařízení (mobil, PC, tablet).

Délka záznamu

55 minut

Formát nahrávky

MP4 (Video)

Cena

333 Kč

Přednáškou tě provede MÍŠA ZDRÁHALOVÁ

Ta, která s radostí otevírá lidem srdce. Probouzí je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navrací je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas jen zdánlivě oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, protože ve skutečnosti nikdy nebyli tou malou utrápenou osůbkou a vždy byli zcela svobodní.

Navrací je tak k přirozenému plynutí Životem takovým, jaký skutečně je, obnovuje jejich ztracenou schopnost radovat se z čistého bytí v přítomnosti všeho, co se odehrává.

Zabezpečená SSL platba

Vaše platba bude probíhat přes SSL šifrovanou platební bránu GoPay.

Máte dotazy?

Napište nám na e-mail info@michaelazdrahalova.cz