Záznam živého vysílání retreatu

Božský klid

"Když mysl leží v pravém Já, najde opravdový klid. Ten klid nenachází hledáním ani usilováním."

Nepotřebuješ techniky na to někam se dostat. Něco udělat, aby ses dostal/a do vytoužených pocitů. Božský klid je naší přirozeností. Jsme jím. Nikdy tomu nebylo jinak. 

Během Retreatu ti ukážu tvé pravé Já, tvůj božský klid. Prostor, který když si uvědomíš a přesuneš do něj pozornost, "realita" tvých dní se pro tebe přestane stávat tolik dramatická, ať se na jevišti tvého života budou odehrávat jakékoli události. Božský klid nemůžeš ničím narušit, zničit, omezit, vypnout, nemůže ti ho nikdo vzít, změnit, půjčit si...

Návrat do Zdroje, do božského klidu, je ztrátou pocitu, že ti něco chybí. Je to konec hledání chybějícího dílku někde venku.

Co je BOŽSKÝ KLID

Božský klid je uvědomění, že tady nikdy nebyl nikdo, kdo se musel snažit, aby něco získal, či aby něco neztratil. Život se děje, život se odvíjí a už je zcela kompletní. Je zde pohyb, ale není žádný oddělený hybatel děje. Polož se na vlny života a pluj. Osvoboď se od obsahu své mysli...

Trvání akce

105 minut

Místo

Google Meet, záznam živého vysílání

Cena

400 Kč / 17 €

Retreatem tě provede MÍŠA ZDRÁHALOVÁ

"S radostí otevírám lidem srdce. Probouzím je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navracím je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas pozorností jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením.

Ukazuji jim tak jejich vlastní schopnost milovat Život takový, jaký skutečně je, radovat se ze svého bytí a být u toho naprosto přítomný."

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Hodinu a třičtvrtě dlouhé vysílání podnětných rozhovorů, vysvětlení principů rozdílu mezi osobní myslí a čistým uvědomění (tedy naším pravým Já)
  • Způsob, jak se vracet do božského klidu, našeho čistého uvědomování (naší přirozenosti)
  • Přirozené odpojování od mnohých svazujících konceptů mysli
  • Otázky účastníků retreatu a další.
Krásný den milá Miško! Včera jsem shlédla, podstatnou část záznamu, "Boží klid". Miško, Vaše pojetí a předávání tak skvělých informací je naprosto úžasné. Vnímám z Vás klid, vyrovnanost, lidskost a nekomerčnost. Jednoduše a s velikou snahou předáváte dál své zkušenosti. Vy jste opravdu svým životem. Lehkost je cítit z každého Vašeho slova. Už jen poslech předávaného vrací člověka zpět k sobě.
Eva
Miso, pisi jen krátce. Citim dneska ráno jak se me "rozbouravaji" moje koncepty o kterych jsem ani netusila ....moc ti dekuji za tutu akci, kterou vědomí skrz tebe pripravilo...🙂🙂🙂. Tvoje energie me ty moje predstavy vzdycky totalne rozbori... Je pro me az neuveritelne, jak me tvoje vyjadrovani zapada kam ma.... mas uzasny Dar vysvetlovat❤.
Stáňa
Milá Míšo,... ještě jednou děkuji za odkaz, který zase vnímám o chlup jinak než když fyzicky probíhal. Asi to čteš denně, ale děje se... nemám moc slova na to, co to přesně je,... ale je,... kdyby šla podat ruka, která by ten vjem předala, chtěla bych ti to ukázat. ☺️ Kdykoliv mám chvilku času, vezmu si sluchátka a poslouchám a vracím se k tvým slovům,... kdybych to měla vyjádřit,... jako by to vše byl na začátku černobílý film, který se postupně stává barevným. Nevím, v jaké fázi jsem teď, vlastně to ani není podstatné. Jako podstatnou věc vnímám, že je mi se mnou čím dál tím lépe. Někdy mě překvapuje to, jak rychle chodí odpovědi jen kvůli tomu, že se k nepříjemným věcem nestavím zády, ale jdu s nimi,... Vždy se vynoří nějaký program v jedné situaci,.... za pár dní ten stejný zase v jiné,... vlastně je to srandovní,...ale už jen ten fakt, že nic není špatně je sám o sobě osvobozující. Děkuji ti, Míšo.
Jitka
Míši, děkuji ❣🙏 Děkuji za to, že nám stále tak laskavě a trpělivě připomínáš. Je to už rok, co jsme měly naše (zatím) poslední sezení. Ten rok byl hodně poklidný… Událo se toho hodně a vlastně nic 😊 Stále sleduji Tvá videa, Tvé příspěvky a jdu s Tebou. A nikdy nepřestanu děkovat za to, že mám tu možnost… Poslední dny jsem cítila zvláštní neklid a věděla, že je čas uvidět něco dalšího. Takže mě vůbec nepřekvapilo, když na mě v pondělí vykoukl záznam z retreatu „Radikální ukončení závislosti na utrpení“. Ještě v pondělí jsem si ho poslechla a začalo to. A včera při Tvém retreatu „Božský klid“ (ten pravý čas na něj byl pro mě prostě až včera) jsem si uvědomila, jak moc ještě ujíždím na svých představách o lepší budoucnosti. A včera poprvé ve svém životě jsem byla připravená přijmout i to, že se v mém životě opravdu, ale opravdu nic nezmění. Že i to je možné. Že nebudu lepší, šikovnější, otevřenější, že se mé tělo možná nikdy zcela neuzdraví, že možná nebudu mít víc peněz a že mé úzkosti, které zažívám v některých situacích, možná nikdy neodejdou. Moje mysl se může od včerejšího dne zbláznit. Ale s každou další vlnou strachu, vzdoru a beznaděje, že to nebude jiné, přichází neskutečná úleva. Úleva toho, že nemusím být jinde. Že můžu ochutnávat právě ty zkušenosti a ty emoce, které mám teď ve svém životě. A hlavně jsem si s úlevou uvědomila, že s tím, jak přijímám ten fakt, že to možná nikdy nebude jiné a „lepší“, se přede mnou otevírají nové možnosti. Není v tom žádná prohra, smíření se s osudem, jen přijetí toho, že je vlastně jedno, jaké zkušenosti zažívám a jaké emoce teď prožívám. Protože život je právě o tom… o tom zažívat a ochutnávat. A když si přestanu vybírat, co chci a nechci zažívat a ochutnávat, najednou je toho tolik… Nevím, jestli to dává smysl, snad aspoň trochu. Objímám Tě, Míši
Zdeňka

Zabezpečená SSL platba

Vaše platba bude probíhat přes SSL šifrovanou platební bránu GoPay.

Máte dotazy?

Napište nám na e-mail info@michaelazdrahalova.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 737473045