SETKÁVÁNÍ
POD OŘECHEM

4 setkání vždy jednou za měsíc

V souladu se Zdrojem

Co nás čeká...

Sdílení a potrava pro mysl :)

Budeme sdílet, ptát se a odpovídat.

Objevování svého Zdroje

Budeme se vracet k sobě, do svého Zdroje, nacházet místo trvalého vnitřního klidu, radosti a míru.

A na závěr oheň, opékání, zpěv...

Čtvrté setkání zakončíme sdílením u ohně, opékáním, povídáním, zpíváním...

O čem budou naše setkávání?

Na zahradě pod starým vzrostlým ořechem se čtyřikrát setkáme, abychom znovu-objevili svůj Zdroj, pramen své energie, vnitřní síly, stability, jistoty, radosti a klidu. Vždy jednou za měsíc v menší skupince odpovíme na otázky mysli a zároveň znovu-poznáme prostor za myšlenkami, prostor, kterému je celou dobu vše jasné a který se na nic ptát nepotřebuje. 

Skrze něj je člověk veden ve prospěch nejen svůj, ale všech ostatních bytostí a tudíž ve prospěch celého obrovského organizmu, kterého je každý jedinec důležitou součástí. Kdo je napojen na Zdroj, je klidný, silný, radostný a svou existencí je prospěšný celému organismu. Jeho klid a síla přirozeně ovlivňuje ostatní v jeho blízkosti, a tak se skrze jedince celek uvádí do souladu a harmonie.

Provede nás celé roční období - začneme na začátku léta a skončíme na jeho konci. Setkání budou plánovaná tak, abychom mohly vždy pobývat v kontaktu s přírodou. Všichni zúčastnění mohou být součástí uzavřené facebookové skupiny, kde budeme vždy domlouvat podrobnosti setkání.

Na velké zahradě, pod vzrostlým ořechem

Načerpáme energii z vlastního Zdroje...

 

Pro ty, co k nám mají dalekou cestu, doporučuji prodloužit si pobyt a udělat si pro sebe hezký čas v našem kraji. Pro přenocování můžete využít penzion V hájku, který je od místa konání akce vzdálen asi 10 minut chůze a mají příznivé ceny.

www.penzionvhajku.cz

 

Místo, čas a příspěvek

Setkávání pod ořechem
2000 Kč
19. 6. 2021 - 11. 9. 2021

Termín

19. 6. 2021 - 11. 9. 2021
Začínáme 19.6. v 17.00 a končíme na 11.9. (jedno setkání bude trvat cca 2,5 - 3 hodiny). Další setkání bude s odstupem 4 týdnů vždy v sobotu, bude se však uzpůsobovat počasí.

Místo

Vřesina u Ostravy

Reference

... těch, kteří setkání zažili!

Míšo, tak jsem to celé probrečela, pochopila, děkuji Kristýnka
Kristýna
Děkuji za moudrá slova😍. Už rozumím. Konečně🙏
Světla
Děkuji za tak krásné připomenutí důvěřovat životu <3
Monika
Miso, pisi jen krátce. Citim dneska ráno jak se me "rozbouravaji" moje koncepty o kterych jsem ani netusila ....moc ti dekuji za tutu akci, kterou vědomí skrz tebe pripravilo...🙂🙂🙂. To tydenni opakovani je skvely... aby me to zase nevcucavalo zpet. Tvoje energie me ty moje predstavy vzdycky totalne rozbori... Je pro me az neuveritelne, jak me tvoje vyjadrovani zapada kam ma.... mas uzasny Dar vysvetlovat❤. (Po pětitýdenním setkávání Odkrývání pravdy)
Stáňa
Jsi zlatá, Mišunko, děkuji za pomoc, protože jsi mi fakt ohromným pomocníkem a můžu říct, že opravdu neznám nikoho takového, jako jsi ty a jsi fakt pro mě úplně nejlepší terapeut, nejlépe pracující člověk. Jako fakt, klaním se před tebou. Děkuju moc.
Vendula
Míšo děkuji za Vás. Jste úžasná Žena s nádherným posláním. Pořídila jsem si záznam s Vaší přednášky Napoj se na svůj zdroj a úplně mně to změnilo život. DĚKUJI❤
Lucie

Nalezení svého Zdroje, poznání, kým skutečně jsi, nenechá tvůj život stejný. Těším se na tebe. MíšaMíša je transformační průvodkyní žen a mužů k vnitřnímu klidu a radosti a mámou dvou malých inspirujících bytostí. Vede člověka za hranice jeho omezené egoické mysli do prostoru jeho skutečného Já, které je svobodné, šťastné, milující a syté.

Pomáhá lidem propojit svět hmoty a spirituality tak, aby vedli naplněný a tvořivý život bez úniků a bojů. Je ženou, která se nespokojí s nefuknčním a zkostnatělým, ale zvedá stavidla proudu života svého i druhých.

Vede druhé k nalezení zdroje skutečného Já, zdroje vlastní síly, svobody, klidu a odvahy.