ZPÁTKY DOMŮ

Pětidenní retreat

Návrat "domů", do svého zdroje klidu, svobody, lásky a vnitřní moci

Zpátky domů

Pětidenní retreat Návrat domů je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří už nehodlají dále naskakovat svému egu na lep a pro které je návrat do vnitřního domova, místa stabilního klidu a míru, nezbytností.

Pětidenní ponor do prostoru NIC, prostoru zdroje všeho, bude sloužit k vzestupu do vibrací lásky, odhalení své falešné identity a k odpoutání se od vnitřních bolestí, jejichž oživováním lidé zbytečné trpí a bojují. Retreat je anglický výraz pro útočiště či úkryt.

Magických pět dní v tichu

Prožijeme magických pět červnových dní v hlubokých poznání a setkáních. Retreat bude plný intenzity i ticha. Každá žena i muž zde projde poznáním pravdy a zanechá na těchto místech kusy ega, které je táhly k zemi. Každý zde pozná tu část sebe, která je plná klidu, míru, lásky a nezanikající svobody, ale také vnitřní moci.

Co tě na RETREATU čeká?

Nalezneš v sobě místo trvalého vnitřního klidu a svobody

Povedu tě do vnitřního prostoru nejzažšího pozorovatele. Poznáním tohoto místa a uvolněním se do něj se přímo napojíš na zdroj sebeléčení, harmonie, stabilního klidu a energie.

Otevřeš své zraněné srdce nezávisle na svých minulých zážitcích

Působením vyšších vibrací lásky a návratem do prostoru nejzažšího pozorovatele se ti přirozeně začne otevírat a změkčovat tvé srdce.

Setkáš se s pocitem hluboké vnitřní moci a energie

Naučíš se více se ukotvovat v přítomnosti. Utiší se hluk mysli. Poznáš zdroj svého napětí a místo, díky kterému toto napětí můžeš opustit.

Zažiješ výrazný posun z vibrací strachu do vibrací klidu a lásky

Prožiješ změnu vnitřní energie, mnoho tvých strachů přirozeně odejde a zvýší se důvěra v životní sílu a intuici.

Naučíš se zůstávat v klidu nezávisle na událostech tvého života

Pobýváním ve vnitřním prostoru klidu a míru začneš být méně ovlivněn/a tím, co se děje na popředí tvého života.

Naučís se pracovat se svou vnitřní pozorností

Naučím tě pracovat se svým mozkem tak, aby se z tvého šéfa stal tvým podřízeným, a tak sloužil tvému otevřenému srdci, nikoli záměrům ega.

Načerpejte energii z minulého RETREATU

"Jakmile se alespoň na okamžik dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Nepřijde, až se nám změní život, až se změní okolnosti každodenní reality. Svoboda je přímo uprostřed tohoto okamžiku.

Když se vzdáme svých požadavků na to, aby se život změnil, aby se přizpůsobil našim představám, teprve pak se všechno otevře."

                                                                                                                                                                                - Adyashanti

Témata, která vás na RETREATU čekají:

Neutralita, uvolnění, důvěra

Čisté uvědomování

Bezpečí, ukotvení

Neposuzování, nehodnocení

Plynutí, vnitřní klid a mír

Samoléčení

Dělání "nicneděláním"

Osvobození a bezúsilná tvořivost

Hostem retreatu bude

Alena Ajša Jouklová

Ajša přijede obohatit náš společný čas vědomou prací s tělem v podobě tance, dechu a léčivého doteku.

Její tvorba je intuitivní a laskavá. Provází slovem, hlasem, nástroji i hudbou. Vede druhé z místa, kde se nachází, k poznání možností, které mají.

Kde, jak a za kolik?

RETREAT Zpátky domů
8870 Kč
16. - 20. Června 2021

Termín

16. - 20. Června 2021
Příjezd 16. 6. v 18.00, začínáme večeří v 19.00. Odjezd 20. 6. nejpozději ve 14.00.

Místo

Krásné místo Kubasova chalupa
562 01, Sudislav nad Orlicí 11

Cena

8870 Kč
V ceně je zahrnuto: Ubytování: 1610 Kč, Strava: 1560Kč, Kurzovné: 5700 Kč

S sebou

Oblečení vhodné na cvičení v sále i do přírody, pohodlné, ale i teplé (outdoorové boty, nepromokavou bundu, svetr či mikinu), podložku na cvičení a meditace (případně starší deku), blok a tužku, šátek, olej na masáž.

"Jsme-li “doma”, ve svém pravém Já, přirozeně se odevzdáváme proudu Života. Je to ta část nás, která není ovlivněna myšlením.
Jsme-li “doma”, nechceme nic a nikoho měnit, nic nepromýšlíme, nic nehodnotíme a reagujeme na impulsy, které nám v přítomnosti přicházejí. Čím více se ztišíme, tím snadněji je vnímáme... Ztrácíme-li se v myšlení, odpojujeme se od pravého Já a trpíme.

Co tě trápí, odevzdej s důvěrou, bez očekávání výsledku, proudu Života (Bohu, Vesmíru) a vrať se svou pozorností do místa, ze kterého můžeš vše sledovat. Do místa klidu a míru."

                                                                                                                                                                            - Míša Zdráhalová

Kde to celé proběhne

Strava

Výborná vegetariánská nebo veganská strava - plná penze (snídaně, oběd, večeře) + čaj nebo voda s citrónem po celý den

Ubytování

Pokoje: 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový, 1x šestilůžkový a 2x sedmilůžkový pokoj

Objednávka pobytu

Pojď se s námi na pět dní stáhnout do vnějšího i vnitřního útočiště, jehož působení nenechá tvůj život stejný. Těším se na tebe. MíšaPrůvodkyní retreatem Zpátky domů je Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství češtiny a tělocviku pro 2. stupeň ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak nežije svůj život a není šťastná. Vnitřní bolest, úzkosti a deprese ji postupně vrátily na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu se odevzdat proudu života a hlubokou radost bez vnějšího důvodu. Byla vedena tento objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu o své skutečné podstatě a žít autentický život v lásce, nelpění a harmonii. Dnes je Míša šestým rokem terapeutkou, spirituální průvodkyní a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebepřijetí, rozpouštění falešné identity a nalezení pravého Já.