ZPÁTKY DOMŮ

Dvoudenní retreat v horách a lesích

Návrat "domů", do svého zdroje klidu, svobody, lásky a vnitřní moci

Retreat na horách

Dvoudenní retreat Návrat domů je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří už nehodlají dále naskakovat svému egu na lep a pro které je návrat do vnitřního domova, místa stabilního klidu a míru, nezbytností.

Dvoudenní ponor do prostoru NIC, prostoru zdroje všeho, bude sloužit k vzestupu do vibrací lásky, odhalení své falešné identity a k odpoutání se od vnitřních bolestí, jejichž oživováním lidé zbytečné trpí a bojují. Retreat je anglický výraz pro útočiště či úkryt.

Dva magické dny v objetí rajské přírody

Prožijeme 2 magické dny v hlubokých poznání a setkáních. Retreat bude plný intenzity i ticha. Každá žena i muž zde projde poznáním pravdy a zanechá na těchto místech kusy ega, které je táhly k zemi. Každý zde pozná tu část sebe, která je plná klidu, míru, lásky a nezanikající svobody, ale také vnitřní moci.

Co tě na RETREATU čeká?

Nalezneš v sobě místo trvalého vnitřního klidu a svobody

Povedu tě do vnitřního prostoru nejzažšího pozorovatele. Poznáním tohoto místa a uvolněním se do něj se přímo napojíš na zdroj sebeléčení, harmonie, stabilního klidu a energie.

Naučíš se zůstávat v klidu nezávisle na událostech tvého života

Pobýváním ve vnitřním prostoru klidu a míru začneš být méně ovlivněn/a tím, co se děje na popředí tvého života.

Naučís se pracovat se svou vnitřní pozorností

Naučím tě pracovat se svým mozkem tak, aby se z tvého šéfa stal tvým podřízeným, a tak sloužil tvému otevřenému srdci, nikoli záměrům ega.

Načerpejte energii z minulého RETREATU

"Jakmile se alespoň na okamžik dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Nepřijde, až se nám změní život, až se změní okolnosti každodenní reality. Svoboda je přímo uprostřed tohoto okamžiku.

Když se vzdáme svých požadavků na to, aby se život změnil, aby se přizpůsobil našim představám, teprve pak se všechno otevře."

                                                                                                                                                                                - Adyashanti

Témata, která vás na RETREATU čekají:

Neutralita, uvolnění, důvěra

Čisté uvědomování

Bezpečí, ukotvení

Neposuzování, nehodnocení

Plynutí, vnitřní klid a mír

Samoléčení

Dělání "nicneděláním"

Osvobození a bezúsilná tvořivost

Kde, jak a za kolik?

RETREAT Zpátky domů
4800 Kč
15. - 16. Května 2020
Objednat
Organizátorem akce je Kamila Jordánová. Kamila.Jordanova@seznam.cz

Termín

15. - 16. Května 2021
Příjezd 15.5. v 8.30. Odjezd 16. 5. nejpozději v 18.00.

Místo

Krásná v Moravskoslezských Beskydech
Krásná ev. č. 16, 739 04 Krásná

Cena

4800 Kč
V ceně je zahrnuta výborná vegetariánská strava po celý den, včetně kávy, čaje, nealka, které pro vás bude připravovat K.FÉ livre tým a také ubytování na pohodlných matracích ve vlastním spacáku.

S sebou

Spacák, oblečení vhodné na cvičení v sále i do přírody, pohodlné, ale i teplé (outdoorové boty, nepromokavou bundu, svetr či mikinu), podložku na cvičení a meditace (případně starší deku), blok a tužku, šátek.

"Jsme-li “doma”, ve svém pravém Já, přirozeně se odevzdáváme proudu Života. Je to ta část nás, která není ovlivněna myšlením.
Jsme-li “doma”, nechceme nic a nikoho měnit, nic nepromýšlíme, nic nehodnotíme a reagujeme na impulsy, které nám v přítomnosti přicházejí. Čím více se ztišíme, tím snadněji je vnímáme... Ztrácíme-li se v myšlení, odpojujeme se od pravého Já a trpíme.

Co tě trápí, odevzdej s důvěrou, bez očekávání výsledku, proudu Života (Bohu, Vesmíru) a vrať se svou pozorností do místa, ze kterého můžeš vše sledovat. Do místa klidu a míru."

                                                                                                                                                                            - Míša Zdráhalová

Podívejte se na krásu místa setkání

Krásná je horská obec, kterou najdeme pod nejvyšší horou Moravskoslezských Beskyd, pod Lysou horou (1323 m.n.m.).

Retreat tak proběhne v místě, kde lišky dávají dobrou noc. Krásná je místo, kde již při bytí zažíváš Bytí... Samota, ticho a okolní květena je obrovským rájem, ale zároveň vnitřní pohnutkou sebe sama.

U lesíka jsou parkovací místa pro cca 25 aut, vychází se mírným stoupavým kopcem asi 200m k chaloupce, kde odměnou jsou melodie cvrčků, šumění potoka, pobrukující květena a překrásně barevné údolí sladěného podzimu.

Po celou dobu se Kamila Jordánová - organizátorka akce - stará o plnou penzi včetně nápojů, nealko, kávy, čaje aj.

2 toalety a 1 sprchový kout se nachází v přízemní části chaloupky. Po schodech nahoru je pak spací či odpočinková místnost, samozřejmě společná.

Benefitem Krásné je pitná voda ze studánky tekoucí z kohoutku, voňavé dřevo z krbu, božský výhled do přírody, a samozřejmostí je klid a mír matky Země.

Objednávka pobytu