Přednáška

ZPÁTKY DOMŮ

Poznej své pravé Já...

Ostrava

26. 8. 2020 od 17:00 do 20:00

"Jakmile se alespoň na okamžik dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Nepřijde, až se nám změní život, až se změní okolnosti každodenní reality. Svoboda je přímo uprostřed tohoto okamžiku."


Co tě na semináři čeká:


  • Co je falešné já - ego, jak ho rozpoznat a neřídit se jím
  • Skutečné Já a pravda o nás
  • Mohutná harmonizace života a sebeléčení čistým uvědomováním
  • Jak začít důvěřovat moudrosti života a uvolnit se do svého proudu radosti
  • Závěrečná meditace k napojení na Zdroj našeho pravého Já
Ostrava
26. 8. 2020
17:00 - 20:00
450 Kč
Objednat
SUNDARA
Dvorní 756/9
Ostrava Poruba

"Nalezení našeho pravého Já je rozpoznáním toho, co je celou dokonalé. Není o tom něco dělat, něco řešit, něco získávat, či hledat... Jen objevit to, co je tady po celou dobu. V jádru našeho Bytí."O čem se bude mluvit?

Zpátky domů - čas přestat hledat a konečně nalézt. Čas na sobě přestat "pracovat" a "vyvíjet se" v domnění, že když dosáhneme svých snů a cílů, nalezneme konečně vytoužený klid a štěstí. Na přednášce vám ukážu, že za štěstím a vnitřním klidem není třeba se nikam posouvat, ani se k němu propracovávat. Je k dispozici právě teď, nezávisle na tom, co se děje na popředí vašeho života, a čeká jen na své odhalení. 

Bude mi ctí vás s tímto vaším prostorem seznámit. Jakmile jej objevíte a začnete svůj život sledovat z tohoto místa, vše postupně začne samovolně zapadat na své místo a bezúsilně se dostávat do rovnováhy. Vědomí tohoto pozorovatele vytváří v bytosti hluboký klid, sebevědomí a větší soucit k sobě i druhým. Nebude se vám chtít řešit problémy, ale začnete si více cenit klidu a míru ve svém srdci. Mnoho věcí vám začne být více jedno, ale přitom budete více plní života a radosti.

Kdo bude mluvit?

Přednášet bude transformační průvodkyně a terapeutka Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství dětí 2. stupně na ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak je odpojena od svého zdroje a není šťastná. Vnitřní bolest, úzkosti a deprese ji postupně vrátily na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu se odevzdat proudu Života a hlubokou radost. Rozhodla se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu, své pravé Já a žít autentický život v lásce, nelpění a harmonii. Dnes je Míša šestým rokem terapeutkou, spirituální průvodkyní a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebe-vědomí, sebepřijetí a autenticity ve vztazích.

Přihlášení na přednášku
Zpátky domů

gopay_bannery-modre 
img.php 
img.php-2 
img.php-3 
img.php-4 
img.php-5 
img.php-6 
img.php-7

Reference


Dobrý den, Míšo, Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře a musím Vám strašně moc poděkovat, bylo to opravdu úúúúúúúúúúžasnééééééé !! Několik seminářů a workshopů (od jiných koučů p. Kaliny) jsem již absolvovala, ale žádný z nich ve mně nezanechal takové dojmy jako ten včerejší. Již jsme spolu byly v kontaktu, mám Váš e-book s meditací, i chodím na koučinky (s přestávkami již téměř rok), ale stále cítím, že ten kořen mých never-ending problémů tam stále je... Jak jste zminovala, některé trápení „posiluje" a některé „likviduje", ale jak mám včas poznat, že pohár už přetéká, aby mě to totálně nezlikvidovalo ? Přemýšlím, že bych v blízké budoucnosti (pravdepodobně po prázdninách) ráda využila i koučinku u Vás, pokud to bude možné. Cítím, že opravdu víte, o čem mluvíte Krásný den
Anna
Ahoj Míšo, zúčastnila jsem se tvého pražského semináře na téma partnerské závislosti, na který jsem šla trochu s pocitem, že už všechno vím - jen to zavádění do praxe mi nikdy nešlo. Chodím na terapii, svépomocné skupiny, čtu knihy, mám rozklíčované vzorce přejaté z dětství. Přesto jsem na tvém semináři zažila několik "aha" momentů, které bych ráda doprobrala a u kterých cítím, že jsou zásadní - ale sama si s nimi neumím poradit. Budu moc ráda, pokud si na mě uděláš čas. Žiju v Praze a mám tu mnoho oblíbených kaváren, ale taky se ráda přizpůsobím.
Katka
Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní skvělý seminář, vyzařuje z Vás pozitivní energie a meditace na konci, naprosto skvělé.. Děkuji Vám ♥
Eva
Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.
Bára
Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.
Věra
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za dnešní úžasný seminář, který jsem mohla absolvovat v Brně 😉byl velice inspirativní
Daniela
Míšo, jsi božská žena, velmi inspirativní, nádherná.. Moc ses mi líbila, posunula jsi mě o velký kus dál. Díky za to ze <3
Romana