On-line přednáška

Radikální ukončení ZÁVISLOSTI NA UTRPENÍ 

aneb Rozhodni se ŽÍT!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Datum

4. 12. 2020 18:00 - 19:30

Trvání akce

90 minut

Místo

Online - Google Meet

Cena

390 Kč

Více informací

Online přednáška je hodinu a půl trvající setkání, které nám umožní Google Meet.

Jediné, co k setkání budete potřebovat, je počítač nebo mobil s přístupem k mikrofonu tak, abyste mohli poslouchat i mluvit, budete-li chtít. A taky dobré wifi-připojení, ať se vidíme a slyšíme čistě.

Po těchto 90 minut je dobré eliminovat všechny rušivé zvuky, které kolem vás mohou v průběhu vysílání být. K tomu také slouží možnost vypnout si kameru v době, kdy nebudete hovořit.

Po přihlášení a zaplacení online přednášky vám bude zaslán odkaz, abyste se mohli k setkání připojit. V případě problémů s připojením či technických dotazů se obraťte na mou asistentku Katku (tel. +420 620 704 507, info@michaelazdrahalova.cz).

Radikální ukončení ZÁVISLOSTI NA UTRPENÍ aneb Rozhodni se ŽÍT

Srdečně vás zvu na on-line přednášku na téma, které ke mně v posledních dnech silně promlouvá a vnímám, jak důležité pro všechny z nás je. Závislost na utrpení se nějakým způsobem dotýká každého člověka. Každému bylo nějakým způsobem ublíženo, každý se mnohokrát ocital v bolestných situacích, kterým nerozuměl, nedokázal pochopit a často ten jediný způsob, jak se s bolestivou emocí vypořádat, bylo ji uložit do svého těla a podvědomí.  Díky tomu se však tato emoce ozývá kdykoli, když je oživena vyvoláním podobné situace jako kdysi.

Tyto bolestivé emoce z nás udělaly často citové mrzáky a uzamkly naši nedozrálou emoční část na úrovni, kde se zablokovala ve vývoji. Vše, co však spí ve tmě a je potlačeno, to v nás tvoří závislost. Nevědomě se tak rozhodujeme pro opakování utrpení, protože se pro nás tento způsob vypořádávání se s bolestí stal jediným známým. I když chceme reagovat jinak, síla emoce nás ovládne a postará se o bolest nejen naši, ale i druhých.

Ti, kteří už pochopili, že závislost na utrpení nikam nevede a jen ničí vnitřní radost a spokojenost všech zúčastněných, volají po změně. A právě pro ty je tady přednáška Radikální ukončení závislosti na utrpení, která bude nejen teoretická, ale také praktická. Zvědomění trpitele v nás a hluboké vnitřní rozhodnutí (v mozkových Theta vlnách) pro změnu dělá velké zázraky v našich životech.

Jste-li pro ni rozhodnuti, připojte se také.

S láskou Míša 

Online retreat
390 Kč
4. 12. 2020 v 18:00

Můžete se těšit na:

  • Přednášku z pohodlí domova
  • Atmosféru skupiny, která se už rozhoduje netrpět
  • Meditaci vedoucí k zvědomění a opuštění návyku trpět
  • Prostor pro vaše dotazy
  • A další...

Připoj se k nám

Michaela Zdráhalová

"S radostí otevírám lidem srdce. Probouzím je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navracím je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením.

Ukazuji jim tak jejich vlastní schopnost milovat Život takový, jaký skutečně jeradovat se ze svého bytí a být u toho naprosto přítomný."Zabezpečená SSL platba

Vaše platba bude probíhat přes SSL šifrovanou platební bránu GoPay.

Máte dotazy?

Napište nám na e-mail info@michaelazdrahalova.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 620 704 507