On-line Retreat

BOŽSKÝ KLID

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Datum

10. 2. 2021 17:00 - 18:30

Trvání akce

90 minut

Místo

Online - Google Meet

Cena

350 Kč

Více informací

Online RETREAT je hodinu a půl trvající setkání, které nám umožní Google Meet.

Jediné, co k setkání budete potřebovat, je počítač nebo mobil s přístupem k mikrofonu tak, abyste mohli poslouchat i mluvit, budete-li chtít. A taky dobré wifi-připojení, ať se vidíme a slyšíme čistě.

Po těchto 90 minut je dobré eliminovat všechny rušivé zvuky, které kolem vás mohou v průběhu vysílání být. K tomu také slouží možnost vypnout si kameru v době, kdy nebudete hovořit.

Po přihlášení a zaplacení online přednášky vám bude zaslán odkaz, abyste se mohli k setkání připojit. V případě problémů s připojením či technických dotazů se obraťte na mou asistentku Katku (tel. +420 602 704 507, info@michaelazdrahalova.cz).

BOŽSKÝ KLID

"Když mysl leží v pravém Já, najde opravdový klid. Ten klid nenachází hledáním ani usilováním. "

Nepotřebuješ techniky na to někam se dostat. Něco udělat, aby ses dostal/a do vytoužených pocitů. Božský klid je naší přirozeností. Jsme jím. Nikdy tomu nebylo jinak. 

Během Retreatu ti ukážu tvé pravé Já, tvůj božský klid. Prostor, který když si uvědomíš a přesuneš do něj pozornost, "realita" tvých dní se pro tebe přestane stávat tolik dramatická, ať se na jevišti tvého života budou odehrávat jakékoli události. Božský klid nemůžeš ničím narušit, zničit, omezit, vypnout, nemůže ti ho nikdo vzít, změnit, půjčit si...

Pokud pro tebe nazrál čas přestat se houpat na houpačce duality a jsi připraven/a vystoupit ze společenské hry na úspěch, jedinečnost, výsledky, cíle a záměry, srdečně tě zvu na on-line Retreat. 

Božský klid je uvědomění, že tady nikdy nebyl nikdo, kdo se musel snažit, aby něco získal, či aby něco neztratil. Život se děje, život se odvíjí a už je zcela kompletní. Stejně jako ty. Polož se na vlny života a pluj. Osvoboď se od obsahu své mysli...

S láskou Míša 

Online Retreat
350 Kč
10. 2. 2021 v 17:00

Můžete se těšit na:

  • Retreat z pohodlí domova
  • Atmosféru skupiny, která se rozhodla probudit se ze sna
  • Techniky, jak se vracet do božského klidu, naší přirozenosti
  • Prostor pro vaše dotazy
  • A další...

Připoj se k nám

Michaela Zdráhalová

"S radostí otevírám lidem srdce. Probouzím je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navracím je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením.

Ukazuji jim tak jejich vlastní schopnost milovat Život takový, jaký skutečně jeradovat se ze svého bytí a být u toho naprosto přítomný."Zabezpečená SSL platba

Vaše platba bude probíhat přes SSL šifrovanou platební bránu GoPay.

Máte dotazy?

Napište nám na e-mail info@michaelazdrahalova.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 602 704 507