ODKRÝVÁNÍ PRAVDY

aneb Odhalené tajemství

Audio záznam z pětitýdenního on-line setkávání

Pět společných on-line setkání uzavřené skupiny zaměřené na objevování pravdy v srdci života a osvobození z iluze oddělenosti. Společné setkávání je návratem Domů, do tvé vnitřní svobody, moci, klidu, míru a lehkosti existence. Každý týden ti do emailové schránky přistane jeden díl setkání, celkem jich obdržíš pět. Každý díl je kombinace teorie, otázek a odpovědí a praktického návratu ke Zdroji.

 

Co tě čeká?

Během pěti společných setkání zažiješ transcendentní vnitřní proces, harmonizaci intelektu a intuice, odkrývání iluze individuality a návrat k pravdě jednoho Vědomí, poznání vnitřní stability a moci, odpojení od strachu a uvolnění do přirozeného klidu. Čekají tě témata:

 

  • Strach a pocit viny
  • Cíle, představy a očekávání
  • Nic a všechno
  • Návrat domů a vztahy
  • Jsem a nejsem

Cílem setkávání je:

 

Procitnout ze sna do úlevného "nic" a "všeho"

Objevit svůj vnitřní Domov, který se nikdy nikam neztratil

Být plně člověkem, který vystoupil z hraní rolí

Odkrývání pravdy
1500 Kč (300 kč/MP3)
Audio je ve formátu MP3.

Kdo tě setkáváními provede?


Michaela Zdráhalová
Michaela Zdráhalová

Míša je transformační průvodkyní žen a mužů k vnitřnímu klidu a mámou dvou malých inspirujících bytostí. Vede člověka za hranice jeho omezené egoické mysli do prostoru jeho skutečného Já, které je svobodné, šťastné, milující a syté.

Pomáhá lidem propojit svět hmoty a spirituality tak, aby vedli naplněný a tvořivý život bez úniků a bojů. Je ženou, která se nespokojí s nefuknčním a zkostnatělým, ale zvedá stavidla proudu života svého i druhých.

Vede druhé k nalezení zdroje skutečného Já, zdroje vlastní síly, svobody, klidu a odvahy.

Přihlášení na on-line setkávání

Michaela Zdráhalová

"S radostí otevírám lidem srdce. Probouzím je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navracím je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas jen oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, a tak se osvobodit a skoncovat s trápením.

Ukazuji jim tak jejich vlastní schopnost milovat Život takový, jaký skutečně jeradovat se ze svého bytí a být u toho naprosto přítomný."Zabezpečená SSL platba

Vaše platba bude probíhat přes SSL šifrovanou platební bránu GoPay.

Máte dotazy?

Napište nám na e-mail info@michaelazdrahalova.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 620 704 507

Reference

Co po mých akcích píší lidé:

Milá Míšo, určitě Ti chodí děkovných mailů spousty, minimálně od nás - účastníků středečních setkání :-). Musím znovu zopakovat, že to bylo skvělé a ještě jednou ze srdce poděkovat. Poděkovat, že jsi, že děláš, co děláš, jak to děláš a že mi bylo dopřáno to poznat, zažít... Jsem vděčná, že jsi mi vstoupila do života a otevíráš mi oči. Vše, co říkáš, mi přijde tak úlevné i strašidelné zároveň :-D. Strašidelné je to samozřejmě pro ego, ale jinak to se mnou táááák rezonuje. Ego mi na to někdy oponuje: "No joooo, bodejť by se ti tahle teorie nezamlouvala, vždyť jsi lenoch, tohle je pro tebe pohodlný - nechat vše plynout, netvořit, nemakat..." Faktem je, že jsem při své cestě seberozvoje byla často v napětí, pod tlakem. Tohle musíš, tohle nesmíš, takhle přemýšlej, takhle nepřemýšlej, hlavně si zapamatovat všechny metody, všechny je používat, všechno vyčistit... Následně při odkrývání dalších a dalších traumat propadat panice, že to je stejně nekonečný. Když to nešlo mně samotné, platila jsem jiným - bez většího efektu. Znova panika, že taková dřina nemá stále nějaké zásadnější výsledky. Očekávání, boj, snaha... Brrrrr... Ale jo, bylo to asi taky potřeba, prostě to tak mělo/má být. Patřím k těm, kteří se probouzejí spíše pomalu, postupně. Jako obrovský posun vidím už jen to, že mi to vlastně vůbec nevadí :-D. Já, tvor netrpělivý, jsem dospěla k tomu, že je to vlastně jedno. Je to tak, jak to je. Jsem vděčná, že je to aspoň tak, jak to je! Samozřejmě, že mi někdy naskočí myšlenka "jaké by to asi bylo, kdybych už TAM byla plně" :-D. Představa, že už mě nechává klidnou vše, ta je fakt lákává. Protože je ještě spousta věcí, které mě rozhodí, někdy i jen úplný blbiny... Ale už s tím nebojuji, snažím se to jen pozorovat. Vědomí se uvědomuje a to je fajn :-). Tou danou záležitostí se trápím mnohem kratší dobu, dříve vyšumí. Celkově jsem klidnější (klidná říci ještě nemohu, stále se ještě dost ztotožňuji s egem a čím těžší situace, tím hůře se jde odpoutat, vtahuje mě to), méně často se objevují strachy, už mě tolik neparalyzují. Nevím, jestli bych v takové fázi byla bez Tvé pomoci, ale myslím, že ne. Určitě ne teď. Nepřestávám děkovat... Těším se na Tvá další sdílení, akce a že (doufám) budu mít někdy možnost poznat Tě osobně... Bára

Bára

Milá Míšo♥️, musím se pochlubit s úžasnými výsledky díky tvé pomoci!! Jsou to 2 měsíce co se poctivě snažím držet tvých cenných rad, meditací a retreatů a nová pozitivní energie se objevila a všimlo si i okolí. Nejenže se mi takhle daleko líp žije, ale ještě ten bonus štěstí, který mi dávaji najevo lidé, na kterých mi záleží, mě odměňuje🍀🍀.. Opravdu to funguje!! A jak si mi psala před těmi 2 měsíci, ta přeměna přitáhla i mého ženatého přítele, který při našem odloučení řešil žádost o rozvod. Ale to je jeho věc, já se držím své vnitřní cesty, kde mi opravdu nic nechybi, jak jsem zjistila a jestli nakonec časem spolu třeba budem, tak to bude jen další odměna za tu trnitou cestu sama k sobě. Míšo je vidět čím si prošla na vlastní kůži ,protože to všechno neuveřitelně funguje a já ti všechno věřila okamžitě od prvního videa O vztahové závislosti až po poslední - Jsi neposlušný budeš vyhnán z ráje ..a všechno sedí!! .. Moc moc moc ti za všechno děkuji a zůstávám tvoji věrnou příznivkyní a děkuji i příteli, že mě k tobě dovedl!♥️🍀 Přeju ti nádherné a šťastné Vánoce plné lásky a pohody! V novém roce spousty štěstí a zdraví a energie, kterou tak úžasně ovlivňuješ i bezradný figurky jako jsem byla já .. Krásné dny a díky! ♥️🍀🎄♥️ Martina Vděčná🙂😉

Martina

Krásný den milá Miško! Včera jsem shlédla, podstatnou část záznamu, "Boží klid". Miško, Vaše pojetí a předávání tak skvělých informací je naprosto úžasné. Vnímám z Vás klid, vyrovnanost, lidskost a nekomerčnost. Jednoduše a s velikou snahou předáváte dál své zkušenosti. Vy jste opravdu svým životem. Lehkost je cítit z každého Vašeho slova. Už jen poslech předávaného vrací člověka zpět k sobě.

Eva

Dobry večer Míša, dakujem za zaslanie zaznamu. Nevydržala som to, najskor som si ho musela vypočut a potom až napisat' tento e-mail. Je v ńom veľa inšpirácií, pochopenia a prijatia. Bol to ten pravý zásah na mojej 2 -ročnej cesty životom. Aj vdaka Vám postupujem na nej stale vpred ( ale úprimne, prepady sú niekedy veľmi ťažké). Už teraz sa tešim na osobne stretnutie s Vami na niektorom z vašich woorkshopov alebo prednášok. Prajem Vam veľa úspechov, šťastia a lásky. Mária

Mária

Moc se těším, až si Vás znovu poslechnu, sama a v klidu. Na semináři naživo to pro mě bylo totiž něco neobyčejného, takový klid a mír v duši jsem dlouho nezažila! Jste skvělá a pro mě velmi inspirující. Přeji samé šťastné dny a budu doufat, že se brzy zase na nějaký Váš seminář dostanu. S pozdravem Jana

Jana

Byla jsem na několika seminářích,u několika koučů a terapeutů a u Tebe Míšo, jsem se cítila nejlépe. Připadá mi, jako bych Tě znala dlouho. Mám k Tobě důvěru a cítím, že to co děláš, děláš s láskou a pokorou. Máš osobní zkušenosti a proto se dokážeš výborně do klientů vcítit. Je to obrovský rozdíl, když sedí člověk naproti psychologovi, který má vše jen naučené a vlastně ani moc neví, o čem mluví. Terapie s Tebou lidem opravdu pomáhají. Vedeš nás po duchovní cestě, a to je pro mě to stěžejní. Je to ten bod, který jsem u běžných psychiatrů a psychologů marně hledala. Moc děkuji.

Lucie

Miso, pisi jen krátce. Citim dneska ráno jak se me "rozbouravaji" moje koncepty o kterych jsem ani netusila ....moc ti dekuji za tutu akci, kterou vědomí skrz tebe pripravilo...🙂🙂🙂. To tydenni opakovani je skvely... aby me to zase nevcucavalo zpet. Tvoje energie me ty moje predstavy vzdycky totalne rozbori... Je pro me az neuveritelne, jak me tvoje vyjadrovani zapada kam ma.... mas uzasny Dar vysvetlovat❤. (Po pětitýdenním setkávání Odkrývání pravdy)

Stáňa