PŮLROČNÍ SETKÁVÁNÍ V OSTRAVĚ

Návrat k lásce a radosti aneb konec závislých vztahů

Uzavřená skupina žen i mužů, kteří se chtějí se osvobodit ze svých závislostí a lpění a zažívat radost z prostého bytí nezávisle na chování druhých a proměnlivosti životních situací.

od 28. 2. 2023

7 setkání 1x za 14 dní
(poslední setkání 23.5.2023)

vždy od 17:00 - 19:00

místo setkávání

SUNDARA, Dvorní 756/9, Ostrava Poruba

500 Kč za jedno setkání

platí se 3500 Kč za sedm setkání

Sama jsem vlivem zážitků z dětství procházela závislými vztahy...

Proč? Protože úroveň mé radosti ze života a lásky k sobě byla nulová. Měla jsem za to, že tak, jak jsem, jsem bezvýznamná a nezajímavá, ale pokud budu potřebná, zajistím si když ne lásku, tak alespoň nějaký zájem a přítomnost muže. Podvědomě mě to tak samozřejmě přitahovalo k problémovým závislým mužům, kteří neuměli své problémy vyřešit a hledali tak silnou ženu, o kterou se mohou opřít a která jim s řešením jejich potíží pomůže, ideálně je za ně kompletně převezme a vyřeší. 

Tak jsem objevila komplex spasitelky, která ví lépe, než druzí, co je pro ně dobré a je vždy připravena nést mnoho zodpovědnosti za druhé. Pocit, že jsem potřebná, mi měl zajistit vnější jistotu a citové bezpečí. Tyto nezdravé vztahy mi však přinášely mnoho utrpení a bolesti a já jsem pochopila, že pokud z toxického návyku vytvářet si iluze a žít ve světě představ a toužení nenechám a nezačnu žít skutečný život v přítomnosti, celý život protrpím a zahodím.

Rozhodla jsem se pro radost a lásku a věci se daly do pohybu.

  • Bylo mi umožněno nalézt v sobě zdroj lásky a klidu a bylo mi ukázáno, že vně sebe nikdy žádnou trvalou radost, přijetí ani uznání nezískám.
  • Dostala jsem pokyny, abych se ve svém zdroji dobře usadila a tento prostor nemyšlení dobře poznala.
  • Vrátila jsem se k sobě a zažívala úlevu, bezpečí a nekonečný klid.
  • Energie tohoto prostoru se mi začala propisovat do mé vnější reality a mé vztahy se začaly měnit.
  • Citová zranění se samovolně uzdravovala a ke mě začali přicházet citově mnohem zralejší lidé. Lidé, kteří buď problémy již v podstatě neřeší a žijí klidný spokojený život, nebo si se svými problémy umí poradit a nepadají do smyčky závislosti.
  • Život dostal jinou kvalitu, přestala jsem se hnát za iluzemi a těším se ze života, který teď a tady přichází. Jeho prostota je neobyčejně inspirující a obohacující.

S radostí a pokorou předávám své zkušenosti dalším ženám a mužům, kteří se rozhodli svému utrpení říct jednou pro vždy DOST.

KDO TĚ SETKÁVÁNÍM PROVEDE?

Míša je transformační průvodkyní žen a mužů k vnitřnímu klidu a radosti a mámou dvou malých inspirujících bytostí. Vede člověka za hranice jeho omezené egoické mysli do prostoru jeho skutečného Já, které je svobodné, šťastné, milující a syté.

Pomáhá lidem propojit svět hmoty a spirituality tak, aby vedli naplněný a tvořivý život bez úniků a bojů. Je ženou, která se nespokojí s nefuknčním a zkostnatělým, ale zvedá stavidla proudu života svého i druhých.

Vede druhé k nalezení zdroje skutečného Já, zdroje vlastní síly, svobody, klidu a odvahy.

OBJEDNÁVKA