Nedá mi nereagovat na dnešní sezení, které mi dalo vice, než jsem si vůbec dokázala predstavit . Během těch dvou hodin jsem dostala neskutečné množství poznatků a jako úplně nejzásadnější poznatek pro mě je ten, že cokoliv se mi v životě děje negativního je jen v mé hlavě a můžu to změnit jen já sama. Žádný osud, karma, životní úděl, málo stěstí, smůla - prostě jen můj mozek! Skvělé zjištění. Jsem nabitá energií a nadějí na lepší časy a čistou hlavu, po čemž již několik let usilovně prahnu. Věřím, že se svým životem dokážu zázraky a to proto, že chci a věřím tomu. S chutí se vrhám do práce sama na sobě a věřím, ze není nic, co bych nezvládla, byť je toho poměrně hodně. Děkuji Vám, paní Míšo, za skvělý přístup a vedení, panu Aleši Kalinovi, že přišel na neco tak geniálního a logického jako jsou emoční rovnice. Velmi dobře se mi s Vámi pracuje, i na dálku na mě vyzařujete velmi pozitivní energii a klid a je pro mě velmi snadné až přirozené přijímat vaše poznatky za své. Hezký den a děkuji. Katka
Katka
Dobrý den, Míšo, tak mám po poslední schůzce s vedením pobočky, schůzka dopadla velmi dobře a nakonec mi byly nabídnuty rovnou tři pozice. Od 1. února nastupuji, cítím se velice šťastně a cestou domů se mi kutálely slzy radosti a dojetí. Za tohle vše také vděčím Vám, protože bez Vás bych se zřejmě nikdy k tomu neodhodlala. Děkuji Vám za vše, jste úžasná žena. Moc se těším na další setkání s Vámi.
Bára
Mé pocity a myšlenky po konzultaci byly: velká úleva, že vím, jak dále. Vyzkoušela jsem hned po konzultaci pár věcí a fungovalo to!!!! A musím říct, že jsem po dlouhé době měla veselejší dny. Pěkný den. Těším se na další spolupráci. Tereza
Tereza
Zdravím Vás a píšu hned ještě než vyrazím:-).. Cítím se moc dobře, uvolněně a cítím velkou úlevu. Jsem ráda, že jsem mohla být upřímná. Taky jsem se docela spotila :-) Celkově mám z toho dobrý pocit a chuť na sobě pracovat. Chci rozebrat pocity s rodiči i bratrem. Chci být samostatná a spokojená. Chci být milovaná a šťastná a chci, aby byla šťastná i dcera i partner. Nejvíc v sobě teď cítím úlevu. Velkou úlevu. Moc Vám děkuji a těším se na příští sezení!
Renata
Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.
Věra
Celkově jsem měla hodně dobrý pocit z celého koučinku, ikdyž jsem z toho byla unavená. Jste opravdu člověk na svém místě! Ale upřímně? Ani jsem nic jiného nečekala, dám hodně na intuici, a nevím proč, tady jsem cítila, že to bude ono a že to bude dobrý, těšila jsem se na ten koučink celý týden a těším se na další. I když vím, že to bude asi bolet, tak se moc těším na to, že se posunu. Děkuji.
Lucie
Dobrý podvečer, paní Zdráhalová, děkuji Vám za dnešní schůzku, při odchodu od Vás jsem se cítil skvěle, neskutečná úleva a pocit vítězství. Konečně po těch všech letech bádání a objevování cítím, že jsem u zdroje, dotáhl jsem to do konce, a čeká mě nový začátek. Taková velká osobní výhra:-) Taky jsem se cítil vcelku unavenej, velice příjemně unavenej. Mám chuť se do toho pustit a vymazávat všechny rovnice, které v sobě mám. Vypadá to na dlouhý proces, avšak tím správným směrem. Takže jsem šťastný,že jsem Vás navštívil a začínáme odkrývat realitu. Díkybohu je všechno zlé vždy k něčemu dobré. A teď přichází to dobré:-).
Ondra
Dobrý den, odcházel jsem od vás s takovým zvláštním povznášejícím pocitem. Dodala jste mi velkou naději, že se z toho stavu ve kterém jsem, můžu dostat. Začal jsem si uvědomovat spoustu dalších souvislostí, které se v mém životě odehrály a jak to ovlivňuje mé myšlení. Zároveň jsem si ale uvědomil, že to rozhodně nebude snadná cesta. Jste asi první člověk, kterému jsem byl schopen se tak otevřeně se vším svěřit. Velice příjemný přístup i prostředí…díky!
Roman
Po sezení jsem měl zvláštní pocit klidu a uvolnění, jako bych věděl, co přesně chci. Hlavně že se můžu změnit a být sám sebou. Pořád o sobě pochybovat a bát se nového. Byl jsem lehce unavený, ale spokojený i nadšený. Takový pocit jsem v životě neměl. Ještě byla úleva to někomu sdělit, kdo mě pochopí, to taky pro mě hodně znamenalo. Těším se na další sezení.
Martin
Cítím, že jste mi schopná pomoci, cítila jsem se uvolněná, klidná, chápána a cítila jsem Vaši vřelou empatii. Děkuji.
Tereza
Ani nevíte, kolik zábavy jste mi dnes vnesla do života - hraji hru "manžel, můj barometr" a náramně se tím bavím. Přeji Vám krásnou dobrou noc!
Ema
Dobrý den, Míšo. Po naší schůzce jsem byla pozitivně naladěná, měla jsem v sobě obrovskou energii a radost z toho, že mi konečně někdo pomůže zbavit se strachu a nepříjemných myšlenek, které jsou zakořeněné hluboko v mé mysli, abych se cítila zase šťastná.
Karin
Dobrý den, paní Zdráhalová, posílám pár poznámek k dnešnímu sezení. Bylo to super, cítím se plná energie, jsem docela zvědavá, jak dlouho tento stav vydrží … Už vím, proč potlačuji sebe sama, v průběhu odpoledne mi naskočila další rovnice z dětství, maminka mi neustále zdůrazňovala – jsi jedináček, nesmíš být sobec, vždycky musíš myslet nejdříve na druhé!!! A další, vše co chceš si musíš nejdříve zasloužit!! Ta rovnice – potlačuji samu sebe, je pro mě velmi důležitá, vůbec jsem si ji neuvědomovala, vážou se na ní další, které vystihují mé chování a budu s tím rozhodně pracovat, jsem zvědavá, na co všechno příjdu … Mějte se krásně.
Pavlína
Dobrý den, jsem rozpolcená. Chvíli šťastná, že se s tím životem dá něco dělat, chvíli nešťastná z toho, jaký vliv na mě mamka má a že jsem tak dlouho nedokázala s tím něco dělat. Taky mě napadalo, že s tím, co mám v hlavě si snad už nikdy nikoho normálního nenajdu, ale taky to, že až to zvládnu změnit, tak bych mohla být konečně opravdu šťastná. Pak jsem si šla koupit čokoládu na nervy, protože mě přesně napadlo, že já necvičím a nehlídám se v jídle proto, abych byla zdravá a cítila se dobře, ale abych se líbila chlapovi. A vždy jsem se bála, že když ve vztahu přiberu, tak mě opustí, protože už nevypadám tak, jak když si mě našel. Což je další emoční rovnice. Děsí mě, že vlastně nevím, kdo jsem a co opravdu chci. Bude to spousta práce, ale těším se, že až to všechno změním, tak bude konečně dobře. Děkuji, už dnes jste mi hodně otevřela oči a těším se na pracovní sešit, abych se sebou konečně něco začala dělat. S pozdravem Hanka
Hanka
Dobrý deň, Míšo, chcem Vám poďakovať, že vždy zo mňa vyhrabete niečo, čo ma úplne dostane, a mám čo spracovávať :), myslím, že iba prácou podľa knižky ER sa to nedá dosiahnuť. Ďakujem a pekný deň, Martina
Martina
Dobré ráno, Michaelo, děkuji Vám za včerejší sezení, cítil jsem se po něm spokojen, klidný, bez starostí a s chutí udělat velké změny... jednoduše chtěl jsem být co nejrychleji doma u rodiny.
David
Míšo přeji Vám krásné dny, ať máte krásný konec léta, tak spokojené klienty jako jsem já, protože díky Vám vím, že to zvládnu, i když nějakou dobu nebudu mít konzultaci, třeba je to taková zkouška :-). A musím říct, že díky Vám jsem se naučila pracovat a žít sama se sebou a teď opravdu můžu říct, že život je krásný. Jste prostě úžasná žena, která dokáže dělat s lidmi zázraky.
Barbora