SEMINÁŘE A AKCE

Živé akce v roce 2021

Návrat k sobě domů, do zdroje

Termín: 6.8. Místo: AVALON UH, Na Splávku 516, Uherské Hradiště, 686 01

Přednáška "Návrat k sobě domů" je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež chtějí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří se rozhodli skoncovat se závislostí na utrpení, s utíkáním z přítomného okamžiku a chtějí začít skutečně žít hlubokém vnitřním klidu.

Life Flow Fest 2021

Termín: 17.8. - 20.8. Místo: Hotel Černá Bouda, KRKONOŠE

Festival pro lidi, kteří milují život, tělo, mysl a spirit, naživo na vrcholcích hor. Pro lidi, kteří jsou sví. Pro lidi, kteří, žijí svůj život po svém. Pro ty, kteří stále rostou. Pro nás všechny, kteří to máme tak nějak … zkrátka … jinak.

Retreat na chalupě

Termín: 17.9. - 20.9. Místo: Chalupa za humny, Cikháj, Vysočina

Čtyřdenní retreat v chalupě na Vysočině pro ty, co se chtějí osvobodit od falešné identity a skutečně žít život v jeho opravdovosti bez úniků. Svůj pokrm dostane mozek skrze otázky a odpovědi, naleznete místo svého pravého Já, o kterém se nedá mnoho říci, pobudete v tichu, naučíte se více rozlišovat Sebe od hlasu ega, zasmějete se, pocítíte radostný klid a mír.

Škola transformace vědomí

Termín: 7.-10.10.2021 a 25.-28.11.2021, Místo: Bělohorská 27, Praha Břevnov

Chceš přestat být věčným hledačem a jsi ochoten žít skutečnou pravdu? Jsi připraven/a osvobodit se od posedlosti osobní identitou a "svým" příběhem? Škola transformace vědomí ti změní perspektivu a odhalí ti skutečnosti, které jsou tak zjevné a přesto se mohou celý život skrývat.

Online Konferenece Sama Sebou

Termín: 18.10. - 24.10. , Místo: ONLINE

Cílem konference je podpořit ženy, aby:
• načerpaly obrovské množství energie
• více porozuměly svému tělu a podpořily lásku k sobě
• dokázaly vnímat svou jedinečnost a krásu
• zkvalitnily svoje vztahy a zbavily se toho, co jim neprospívá
• objevily svoje silné stránky, talenty a mohly se pracovně posunout dál (možná právě způsobem, o kterém předtím ani neuvažovaly)
• mohly se otevřít hojnosti ve všech oblastech života
• dokázaly si více věřit a poslouchaly intuici