SEMINÁŘE A AKCE

Co nás čeká v roce 2020?

Je čas odšpuntovat svou vnitřní sílu, osvobodit se z rolí hodných holčiček a hodných kluků, ale i nezralých a bojujících rebelů. Celodení workshop vám pomůže napojit se na hlas duše a odkryje vám vaši jedinečnou cestu, po které máte kráčet, abyste byli šťastní.

4. VEČERNÍ ŽENSKÉ SETKÁNÍ aneb Cesta k srdci Ženy

4.3. - 4.3.Ostrava, Masarykovo náměstí 50/31
Jednou za dva týdny se setkáme u příležitosti společného sdílení a naslouchání. Kruh slouží k možnosti otevřeného sebevyjádření, beze strachu a masek. Tento bezpečný a přijímající prostor má velmi léčivé účinky na ženskou psychiku. V prostředí důvěry, respektu a empatie zde ženy dostávají možnost znovu otevřít své srdce a být samy sebou.

Beseda s Míšou

12.3.Bělohorská 27, Praha Břevnov
Beseda s Míšou aneb Ptejte se mě, na co chcete - je prostor a čas pro vaše konkrétní dotazy. Budeme probírat témata, které vás zajímají. Beseda bude ukončena společnou meditací.
Pro absolventy základní Školy transformace vědomí je tady pokračování. Tentokrát na horách. Půjdeme více do hloubky, do ticha a zpátky "domů". Dobrý průvodce druhých je ten, který sám opustil nefunkční ve svém životě a zodpovědně se rozhoduje pro to nejlepší bez kompromisů. Tento přirozený stav sebelásky je naše podstata, od které jsme se pouze vzdálili. Pokud se napojíme na své skutečné Já, jsme schopni léčit sebe i druhé, aniž bychom se o cokoli snažili pomocí úsilí a přemýšlení. Tento navazující kurz podpoří toto poznání.

LÉČENÍ VNITŘNÍCH ZRANĚNÍ

25.4. - 26.4.Bělohorská 27, Praha Břevnov
Dvoudenní workshop zaměřený na harmonizaci a léčení potlačených a neprožitých bolestí, a tím k napojení zpět na zdroj své vnitřní síly, lásky a svobody.

NESPOUTANÉ ŽENY

21.5. - 24.5.Loutí, Rabyně
Ženy byly spoutány příliš dlouho. Mnoho z nich cítí to volání po odhalení svých nejhlubších tužeb, po svobodě, po skutečné lásce, po uvolnění své spontaneity a divokosti. Vášně v srdci ženy spí a jejich truhly s nejnádhernějšími poklady zůstávají zamčeny. Pro mnoho žen nastává čas a nutnost je otevřít. Podívat se, co je v nich. Poznat své skutečné já. Vzít si zpět svou ztracenou sílu a uvolnit se do důvěry v mužskou energii, mužskou oporu a stabilitu.

NESPOUTANÉ ŽENY II.

10.9. - 13.9.Loutí, Rabyně
Víkendový workshop navazuje na Nespoutané ženy 1. a mohou se ho účastnit pouze ženy, které prošly první částí. Prohloubení prožitků sebe sama, odkrývání a rozpouštění hlubších vrstev emocí bránících v návratu "domů", do lásky a svobody.
Probuď se z falešného já do své skutečné podstaty a proveď druhé k transformaci jejich života!

 

 

PROBĚHLÉ AKCE


ŠKOLA TRANSFORMACE VĚDOMÍ (3. běh)

30.1. - 2.2.Praha Břevnov
Tak trochu jiná škola! Staň se sám autentickým, opravdovým, soucitným člověkem a proveď druhé ke skutečné transformaci jejich života! Škola právě probíhá...

SEBELÁSKOU K LÁSKYPLNÝM VZTAHŮM

28.9.Říčany u Prahy
Jedině člověk, který se má skutečně rád a je svým nejlepším přítelem, může mít ve své blízkosti laskavé a dobré lidi!

SETKÁNÍ NESPOUTANÝCH ŽEN

13.9. - 15.9.Valašské Meziříčí
Setkání nespoutaných žen chce vzkřísit hluboce uloženou vzpomínku na to, kdo jako žena skutečně jsi. Uprostřed lesů, ticha a klidu se společně setkáme, abychom se dotkly našich srdcí a zapálíme společně oheň - hřejivý plamen lásky a úcty k sobě, k druhým a Zemi. Je na čase zbavit se strachu, viny a životní nejistoty a zapustit své vlastní kořeny.

WORKSHOP ZDRAVĚ ZÁVISLÉ VZTAHY

17.6.Brno
Jedině dva nezávislí lidé na sobě mohou být zdravě závislí! Workshop, který ti pomůže s uzdravením vnitřních zranění, které ti brání vytvořit svobodný a přitom pevný vztah.

Workshop SÍLA ŽENY

23.3.Praha
Workshop zaměřený na posílení ženského sebevědomí, netušené síly, sebedůvěry, lásky k sobě, osvobození od nezdravých vztahů, posílení ženské intuice a práci s potlačenými emocemi.

SÍLA ŽENY

26.2.Praha
Silná žena ví, co chce a co má ráda, a za tím si jde. Právě proto získává, co si její srdce přeje. Silná žena je laskavá žena s pevnými hranicemi a vysokou sebeúctou, která poznala své nejtemnější hlubiny, a tak dokáže svítit oslňujícím světlem.

SÍLA ŽENY - pětitýdenní setkávání

4.12. - 15.1.Rypkova 965, Praha Šeberov
Pětitýdenné setkávání pro ženy, které chtějí od života a vztahů víc!