SEMINÁŘE A AKCE

Plánované živé akce

Zpátky domů na horách

Termín: 15.5. - 16.5. Místo: Krásná ev. č. 16, 739 04 Krásná

Dvoudenní retreat Návrat domů je časem a prostorem pro vytvoření spojení se svým Zdrojem, sebou samými ve své skutečné podstatě. Uvolněním do svého Zdroje a jeho poznáním je automaticky odhalováno falešné já, ego, což jsou mentální programy, představy, strachy a přesvědčení, které člověka stahují na lákavou, ale opakovaně bolavou cestu. Jeho odhalením a pobýváním v "tom pravém", se život začíná dostávat do rovnováhy a postupně se uzdravuje vše, co bylo nemocné a vyjasňuje, co bylo nejasné.

Návrat k sobě domů, do zdroje

Termín: 4.6. Místo: AVALON UH, Na Splávku 516, Uherské Hradiště, 686 01

Přednáška "Návrat k sobě domů" je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří se rozhodli skoncovat se závislostí na utrpení, s utíkáním z přítomného okamžiku a chtějí začít skutečně žít hlubokém vnitřním klidu.

PROBĚHLÉ AKCE


Během on-line setkání vás provedu k vědomí svého skutečného Já, které je stálé, neměnné, svobodné, klidné a volné. Poznáním tohoto místa se člověk vymaňuje z bolesti a trápení a nalézá zdroj svého klidu. Kdo pozná svůj Zdroj, tomu se klid začne šířit i do celého projeveného života, změní mu postoje, jednání, smýšlení. Takový člověk ztratí důvod spěchat, přestává něčeho dosahovat, komukoli cokoli dokazovat a začíná život opravdově žít. Bez odporu, beze strachu a s vnitřním pocitem dostatku, který není závislý na vnější skutečnosti.

Odkrývání pravdy

3.3. - 31.3.Google Meet
Pět společných on-line setkání pro uzavřenou skupinu zaměřené na objevování pravdy v srdci života, osvobození z iluze oddělenosti. Společné setkávání je návratem Domů, do své vnitřní svobody, moci, klidu, míru a lehkosti existence.

Božský klid

10.2.On-line Google Meet
Trvalý božský klid je naší přirozeností. Jsme jím. Nikdy tomu nebylo jinak. Během Retreatu ti ukážu tvé pravé Já, prostor božského klidu. Prostor, který když si uvědomíš a přesuneš do něj pozornost, "realita" tvých dní se pro tebe přestane stávat dramatická, ať se na jevišti tvého života bude odehrávat cokoli. Božský klid nemůžeš ničím narušit, zničit, omezit, vypnout, nemůže ti ho nikdo vzít, změnit, půjčit si...

Radikální ukončení Závislosti na utrpení

4.12. - 4.12.Online Google Meet
Ti, kteří už pochopili, že závislost na utrpení nikam nevede a jen ničí vnitřní radost a spokojenost všech zúčastněných, volají po změně. A právě pro ty je tady on-line přednáška Radikální ukončení závislosti na utrpení, která bude nejen teoretická, ale také praktická. Zvědomění trpitele v nás a hluboké vnitřní rozhodnutí (v mozkových Theta vlnách) pro změnu dělá velké zázraky v našich životech. Jste-li pro ni rozhodnuti, připojte se také.
Pro absolventy základní Školy transformace vědomí je tady pokračování. Tentokrát na horách. Půjdeme více do hloubky, do ticha a zpátky "domů". Dobrý průvodce druhých je ten, který sám opustil nefunkční ve svém životě a zodpovědně se rozhoduje pro to nejlepší bez kompromisů.

Víkendový retreat ZPÁTKY DOMŮ

10.9. - 13.9.Loutí, Rabyně
Víkendový retreat pro muže a ženy, kteří už na sobě nechtějí "pracovat", "něčím se stávat" a "někým být", ale kteří si chtějí začít užívat radost z prosté existence, navrátit se do prostoru svého pravého Já a z tohoto místa žít a blaženě Být.

Přednáška ZPÁTKY DOMŮ

26.8.Sundara, Ostrava - Poruba
Na večerní přednášce Zpátky domů vám nejen teoreticky, ale především prakticky ukážu, kým skutečně jste. Spojím vás s tou částí ve vás, kde jste čistým uvědoměním a do které když se uvolníte, začne se dávat váš život do harmonie a rovnováhy.
Je čas odšpuntovat svou vnitřní sílu, osvobodit se z rolí hodných holčiček a hodných kluků, ale i nezralých a bojujících rebelů. Celodení workshop vám pomůže napojit se na hlas duše a odkryje vám vaši jedinečnou cestu, po které máte kráčet, abyste byli šťastní.

SETKÁNÍ NESPOUTANÝCH ŽEN

13.9. - 15.9.Valašské Meziříčí
Setkání nespoutaných žen chce vzkřísit hluboce uloženou vzpomínku na to, kdo jako žena skutečně jsi. Uprostřed lesů, ticha a klidu se společně setkáme, abychom se dotkly našich srdcí a zapálíme společně oheň - hřejivý plamen lásky a úcty k sobě, k druhým a Zemi. Je na čase zbavit se strachu, viny a životní nejistoty a zapustit své vlastní kořeny.