SEMINÁŘE A AKCE

Plánované živé akce

Radikální ukončení Závislosti na utrpení

4.12. - 4.12.Online Google Meet
Ti, kteří už pochopili, že závislost na utrpení nikam nevede a jen ničí vnitřní radost a spokojenost všech zúčastněných, volají po změně. A právě pro ty je tady on-line přednáška Radikální ukončení závislosti na utrpení, která bude nejen teoretická, ale také praktická. Zvědomění trpitele v nás a hluboké vnitřní rozhodnutí (v mozkových Theta vlnách) pro změnu dělá velké zázraky v našich životech. Jste-li pro ni rozhodnuti, připojte se také.

Retreat ZPÁTKY DOMŮ na horách

2.4. - 4.4.Krásná ev.č. 16, 73904 Krásná, Beskydy
Zpátky domů v rajské přírodě Beskyd, zpátky do místa svého pravého Já... Pojďme spolu přesměrovat svou pozornost správným směrem, do prostoru, kde je po celou dobu vše v pořádku, kde jsme po celou dobu svobodní a klidní. Do prostoru, odkud získáme uvolnění a odstup pro to, aby se náš život mohl začít stáčet po proudu a my mohli skutečně a uvolněně žít.

Retreat ZPÁTKY DOMŮ

16.6. - 20.6.Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11
Pětidenní intenzivní retreat Návrat domů je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří už nehodlají dále naskakovat svému egu na lep a pro které je návrat do vnitřního domova, místa stabilního klidu a míru, nezbytností.

Škola transformace vědomí

7.10. - 28.11.Bělohorská 27, Praha Břevnov
Tak trochu jiná škola. Škola, která pomůže člověku vrátit se "domů". Do stavu, který po celou dobu hledá - klid, mír a bezpodmínečnou radost. Člověk, který se naučí, jak pracovat s pozorností a svým vnitřním pozorovatelem, uvede bez tvrdé práce svůj život do rovnováhy, získá nadhled, sálá z něj vnitřní moudrost a "vědění". Každému, kdo je připraven, brány školy se otevírají!

 

 

PROBĚHLÉ AKCE


Pro absolventy základní Školy transformace vědomí je tady pokračování. Tentokrát na horách. Půjdeme více do hloubky, do ticha a zpátky "domů". Dobrý průvodce druhých je ten, který sám opustil nefunkční ve svém životě a zodpovědně se rozhoduje pro to nejlepší bez kompromisů.

Víkendový retreat ZPÁTKY DOMŮ

10.9. - 13.9.Loutí, Rabyně
Víkendový retreat pro muže a ženy, kteří už na sobě nechtějí "pracovat", "něčím se stávat" a "někým být", ale kteří si chtějí začít užívat radost z prosté existence, navrátit se do prostoru svého pravého Já a z tohoto místa žít a blaženě Být.

Přednáška ZPÁTKY DOMŮ

26.8.Sundara, Ostrava - Poruba
Na večerní přednášce Zpátky domů vám nejen teoreticky, ale především prakticky ukážu, kým skutečně jste. Spojím vás s tou částí ve vás, kde jste čistým uvědoměním a do které když se uvolníte, začne se dávat váš život do harmonie a rovnováhy.
Je čas odšpuntovat svou vnitřní sílu, osvobodit se z rolí hodných holčiček a hodných kluků, ale i nezralých a bojujících rebelů. Celodení workshop vám pomůže napojit se na hlas duše a odkryje vám vaši jedinečnou cestu, po které máte kráčet, abyste byli šťastní.

SEBELÁSKOU K LÁSKYPLNÝM VZTAHŮM

28.9.Říčany u Prahy
Jedině člověk, který se má skutečně rád a je svým nejlepším přítelem, může mít ve své blízkosti laskavé a dobré lidi!

SETKÁNÍ NESPOUTANÝCH ŽEN

13.9. - 15.9.Valašské Meziříčí
Setkání nespoutaných žen chce vzkřísit hluboce uloženou vzpomínku na to, kdo jako žena skutečně jsi. Uprostřed lesů, ticha a klidu se společně setkáme, abychom se dotkly našich srdcí a zapálíme společně oheň - hřejivý plamen lásky a úcty k sobě, k druhým a Zemi. Je na čase zbavit se strachu, viny a životní nejistoty a zapustit své vlastní kořeny.

Workshop SÍLA ŽENY

23.3.Praha
Workshop zaměřený na posílení ženského sebevědomí, netušené síly, sebedůvěry, lásky k sobě, osvobození od nezdravých vztahů, posílení ženské intuice a práci s potlačenými emocemi.

SÍLA ŽENY - pětitýdenní setkávání

4.12. - 15.1.Rypkova 965, Praha Šeberov
Pětitýdenné setkávání pro ženy, které chtějí od života a vztahů víc!