OBLASTI MÉHO PŮSOBENÍ

 • Specializace v oblasti stabilního zvýšení sebevědomí a sebeúcty
 • Pomoc při hledání vlastní identity a smyslu svého života
 • Pochopení a rozpouštění svých strachů a vnitřních omezení
 • Koučink v oblasti nalezení svých snů a jejich proměny v realitu
 • Nalezení vlastního potenciálu a jeho rozvoj
 • Specializace v oblasti partnerských neshod a krizí
 • Pomoc s žárlivostí a nevěrou ve vztahu
 • Pomoc při hledání životního partnera
 • Nastavení komunikace vedoucí k pohodě mezi partnery
 • Specializace v koučinku rodičovských problémů a výchovy dětí
 • Pomoc při pocitu rodičovského selhání
 • Nastavení finanční hojnosti

 

 

MÉ VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

Certifikovaný kouč metody Emočních rovnic Aleše Kaliny - Senior koučka

SZ z pedagogiky a psychologie na Ostravské univerzitě

8 let působení v zahraničí (Německo, Dánsko, Norsko)

8 let rodičovské praxe

2 roky moderování TV zpráv (televize Polar)

5 let praxe v oblasti osobního růstu metodou Emočních rovnic

Lektorka Emočních rovnic a školitelka profesionálních koučů

Publikační činnost

Poradenská činnost (prozeny.cz, ales-kalina.cz)

 

Autorka eBooků:    

6 kroků k vyšší sebehodnotě

Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi

 

 

Místo osobní konzultace: Praha

Po Skypu a telefonu možno odkudkoliv

Konzultační jazyky: čeština

Konzultační cena: 2000 Kč/hodina

REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

Dobrý večer, Michaelo. Chtěla bych Vám nejprve ještě jednou poděkovat za naše setkání. Bylo to pro mě velice příjemné a konečně mám pocit, že jsme se setkala s někým v koho mám intuitivně plnou důvěru a mohu říkat věci, tak jak jsou a jak je cítím. Dnešní povídání o mě mi otevřelo další cestu pochopení sebe a svého života a hlavně mi ukázalo, že jsme se v tom svém snažení až do teď vůbec nikam nepohnula a stálé se cítím špatně i ve věcech o kterých jsem si myslela, že jsem si už tak nějak vyřešila. Díky Vám mám teď větší chuť jít do toho znovu s nadšením a věřím, že tohle je ta cesta, ktera mě konečně dovede sama k sobě a k radosti z toho, že jsem. Už teď se těším na instrukce od vás a hlavně na ten svůj proces proměny a objevení sama sebe. Děkuji Vám za váš čas.

BerenikaDesignérka

Mám pocit, že jste mě zachránila život. Nikdy vám to nezapomenu. Ukázat, že člověk vždycky něco může a i víc než předtím, je vaše geniální schopnost. Volba vás byla jasná. Moc to nechápu. Chtěl jsem vám dát za vyučenou, jak to mají borci jako já zmáklý, a to, že máte pěknou tvář a naučený pohled není nic, ale odcházel jsem s brekem a vy jste mi dala co proto. Jste nejlepší!!!! Dík moc. Doufám, že půjdem dál. Je na mě práce jak na kostele... Děkuji Míšo.

JiříŘeditel banky

Dobrý večer Míšo, velmi Vám děkuji za příjemnou konzultaci. Napíši to jen krátce :). Konečně to celé do sebe zapadlo, vím, odkud vše pramení a konečně je vše pojmenované a zřejmé. Mám obrovskou chuť se do toho celého pustit. Vám děkuji za přístup, takový mi přesně vyhovuje: rychlý, věcný, úderný, jasný a přesný s jasným zadáním. A také děkuji za Vaši empatii. Moc se těším na další skype setkání s Vámi.

ZuzkaKonzultantka a poradkyně

Nedá mi nereagovat na dnešní sezení, které mi dalo vice, než jsem si vůbec dokázala predstavit . Během těch dvou hodin jsem dostala neskutečné množství poznatků a jako úplně nejzásadnější poznatek pro mě je ten, že cokoliv se mi v životě děje negativního je jen v mé hlavě a můžu to změnit jen já sama. Žádný osud, karma, životní úděl, málo stěstí, smůla - prostě jen můj mozek! Skvělé zjištění. Jsem nabitá energií a nadějí na lepší časy a čistou hlavu, po čemž již několik let usilovně prahnu. Věřím, že se svým životem dokážu zázraky a to proto, že chci a věřím tomu. S chutí se vrhám do práce sama na sobě a věřím, ze není nic, co bych nezvládla, byť je toho poměrně hodně. Děkuji Vám, paní Míšo, za skvělý přístup a vedení, panu Aleši Kalinovi, že přišel na neco tak geniálního a logického jako jsou emoční rovnice. Velmi dobře se mi s Vámi pracuje, i na dálku na mě vyzařujete velmi pozitivní energii a klid a je pro mě velmi snadné až přirozené přijímat vaše poznatky za své. Hezký den a děkuji. Katka

KatkaPodnikatelka

Miso, dekuji mockrat za sezeni. Hodne veci jsem si uvedomila, ale podstatne je, ze mam poprve pocit ze je mozne najit reseni a dosahnout trvaleho vysledku. Ale je potreba hodne zmenit. V kazdem pripade necitim uz jenom zoufalstvi ale i nadeji.

SylviaLékařka

Míšo přeji Vám krásné dny, ať máte krásný konec léta, tak spokojené klienty jako jsem já, protože díky Vám vím, že to zvládnu, i když nějakou dobu nebudu mít konzultaci, třeba je to taková zkouška :-). A musím říct, že díky Vám jsem se naučila pracovat a žít sama se sebou a teď opravdu můžu říct, že život je krásný. Jste prostě úžasná žena, která dokáže dělat s lidmi zázraky.

BarboraRealitní makléřka

Mé pocity a myšlenky po konzultaci byly: velká úleva, že vím, jak dále. Vyzkoušela jsem hned po konzultaci pár věcí a fungovalo to!!!! A musím říct, že jsem po dlouhé době měla veselejší dny. Pěkný den. Těším se na další spolupráci. Tereza

TerezaPodnikatelka

Zdravím Vás a píšu hned ještě než vyrazím:-).. Cítím se moc dobře, uvolněně a cítím velkou úlevu. Jsem ráda, že jsem mohla být upřímná. Taky jsem se docela spotila 🙂 Celkově mám z toho dobrý pocit a chuť na sobě pracovat. Chci rozebrat pocity s rodiči i bratrem. Chci být samostatná a spokojená. Chci být milovaná a šťastná a chci, aby byla šťastná i dcera i partner. Nejvíc v sobě teď cítím úlevu. Velkou úlevu. Moc Vám děkuji a těším se na příští sezení!

RenataMateřská dovolená

Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.

VěraObchodní zástupce

Celkově jsem měla hodně dobrý pocit z celého koučinku, ikdyž jsem z toho byla unavená. Jste opravdu člověk na svém místě! Ale upřímně? Ani jsem nic jiného nečekala, dám hodně na intuici, a nevím proč, tady jsem cítila, že to bude ono a že to bude dobrý, těšila jsem se na ten koučink celý týden a těším se na další. I když vím, že to bude asi bolet, tak se moc těším na to, že se posunu. Děkuji.

LuciePodnikatelka

Dobrý den, Míšo, tak mám po poslední schůzce s vedením pobočky, schůzka dopadla velmi dobře a nakonec mi byly nabídnuty rovnou tři pozice. Od 1. února nastupuji, cítím se velice šťastně a cestou domů se mi kutálely slzy radosti a dojetí. Za tohle vše také vděčím Vám, protože bez Vás bych se zřejmě nikdy k tomu neodhodlala. Děkuji Vám za vše, jste úžasná žena. Moc se těším na další setkání s Vámi.

BáraAsistentka

Dobrý podvečer, paní Zdráhalová, děkuji Vám za dnešní schůzku, při odchodu od Vás jsem se cítil skvěle, neskutečná úleva a pocit vítězství. Konečně po těch všech letech bádání a objevování cítím, že jsem u zdroje, dotáhl jsem to do konce, a čeká mě nový začátek. Taková velká osobní výhra:-) Taky jsem se cítil vcelku unavenej, velice příjemně unavenej. Mám chuť se do toho pustit a vymazávat všechny rovnice, které v sobě mám. Vypadá to na dlouhý proces, avšak tím správným směrem. Takže jsem šťastný,že jsem Vás navštívil a začínáme odkrývat realitu. Díkybohu je všechno zlé vždy k něčemu dobré. A teď přichází to dobré:-).

OndraHerec

Dobrý den Míšo, přeju krásného Prvního máje a píšu abych Vám poděkovala. Od minula se věci tak hnuly, úplný vodopád změn jen co jsem u Vás zavřela dveře. :). Těším se na příští setkání. Hanka

HankaLektorka angličtiny

Dobrý den, odcházel jsem od vás s takovým zvláštním povznášejícím pocitem. Dodala jste mi velkou naději, že se z toho stavu ve kterém jsem, můžu dostat. Začal jsem si uvědomovat spoustu dalších souvislostí, které se v mém životě odehrály a jak to ovlivňuje mé myšlení. Zároveň jsem si ale uvědomil, že to rozhodně nebude snadná cesta. Jste asi první člověk, kterému jsem byl schopen se tak otevřeně se vším svěřit. Velice příjemný přístup i prostředí…díky!

RomanUčitel

Po sezení jsem měl zvláštní pocit klidu a uvolnění, jako bych věděl, co přesně chci. Hlavně že se můžu změnit a být sám sebou. Pořád o sobě pochybovat a bát se nového. Byl jsem lehce unavený, ale spokojený i nadšený. Takový pocit jsem v životě neměl. Ještě byla úleva to někomu sdělit, kdo mě pochopí, to taky pro mě hodně znamenalo. Těším se na další sezení.

MartinTechnik

Moc Vám zatím dekuji za změnu života, jste neskutecna!!!! Hezky vikend. Už vidim i reakce manžela, po koucinku jsem hodně věci otevřela, jsem na sebe hrdá!!

HanaUčitelka

Cítím, že jste mi schopná pomoci, cítila jsem se uvolněná, klidná, chápána a cítila jsem Vaši vřelou empatii. Děkuji.

TerezaZdravotní sestra

Ani nevíte, kolik zábavy jste mi dnes vnesla do života - hraji hru "manžel, můj barometr" a náramně se tím bavím. Přeji Vám krásnou dobrou noc!

EmaPoradkyně

Dobrý den, Míšo. Po naší schůzce jsem byla pozitivně naladěná, měla jsem v sobě obrovskou energii a radost z toho, že mi konečně někdo pomůže zbavit se strachu a nepříjemných myšlenek, které jsou zakořeněné hluboko v mé mysli, abych se cítila zase šťastná.

KarinZdravotní sestra

Dobry den, moc diky za vse. Pocitove ze me po odchodu od vas spadl balvan, nevim jak velky a proc. Citil jsem se po x letech dobre. Potom jsem byl uplne ko (unava).

JirkaÚředník

Míšo díky moc. Za rovnice i za pěkná slova. Jsem opravdu vděčná, že mi tě osud přivál do cesty, protože to, kam jsem se teď posunula, se stalo rozhodně i díky tvé pomoci a za to ti ze srdce děkuji. Nikdy bych si nemyslela, že bych se mohla mít tak ráda a tak moc změnit svá nastavení. Nejúžasnějsí je, že se v tom všem cítím tak neskonale dobře a zažívám "klid na duši", který jsem nikdy předtím nezažila. I já tebe mám moc ráda:-)

MonikaKouč

Dobrý den, paní Zdráhalová, posílám pár poznámek k dnešnímu sezení. Bylo to super, cítím se plná energie, jsem docela zvědavá, jak dlouho tento stav vydrží … Už vím, proč potlačuji sebe sama, v průběhu odpoledne mi naskočila další rovnice z dětství, maminka mi neustále zdůrazňovala – jsi jedináček, nesmíš být sobec, vždycky musíš myslet nejdříve na druhé!!! A další, vše co chceš si musíš nejdříve zasloužit!! Ta rovnice – potlačuji samu sebe, je pro mě velmi důležitá, vůbec jsem si ji neuvědomovala, vážou se na ní další, které vystihují mé chování a budu s tím rozhodně pracovat, jsem zvědavá, na co všechno příjdu … Mějte se krásně.

PavlínaPodnikatelka

Dobrý den, jsem rozpolcená. Chvíli šťastná, že se s tím životem dá něco dělat, chvíli nešťastná z toho, jaký vliv na mě mamka má a že jsem tak dlouho nedokázala s tím něco dělat. Taky mě napadalo, že s tím, co mám v hlavě si snad už nikdy nikoho normálního nenajdu, ale taky to, že až to zvládnu změnit, tak bych mohla být konečně opravdu šťastná. Pak jsem si šla koupit čokoládu na nervy, protože mě přesně napadlo, že já necvičím a nehlídám se v jídle proto, abych byla zdravá a cítila se dobře, ale abych se líbila chlapovi. A vždy jsem se bála, že když ve vztahu přiberu, tak mě opustí, protože už nevypadám tak, jak když si mě našel. Což je další emoční rovnice. Děsí mě, že vlastně nevím, kdo jsem a co opravdu chci. Bude to spousta práce, ale těším se, že až to všechno změním, tak bude konečně dobře. Děkuji, už dnes jste mi hodně otevřela oči a těším se na pracovní sešit, abych se sebou konečně něco začala dělat. S pozdravem Hanka

HankaAnalytička

Dobrý deň, Míšo, chcem Vám poďakovať, že vždy zo mňa vyhrabete niečo, čo ma úplne dostane, a mám čo spracovávať :), myslím, že iba prácou podľa knižky ER sa to nedá dosiahnuť. Ďakujem a pekný deň, Martina

MartinaFinanční poradkyně

Dobré ráno, Michaelo, děkuji Vám za včerejší sezení, cítil jsem se po něm spokojen, klidný, bez starostí a s chutí udělat velké změny... jednoduše chtěl jsem být co nejrychleji doma u rodiny.

DavidPodnikatel

Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.

BarboraAsistentka

Samotné sezení v Brně bylo zážitkem. Byl jsem překvapen jak se otevřu před cizím člověkem. Chtělo se mi plakat 10x víc než jsem připustil a i to bylo hodně.

KarelTechnik

Dobry vecer, Miso Moc dekuji za příjemné a především objasňujici dvě hodiny. Cestou jsem premyslela, jak moc si to v životě komplikujeme, ze to chci zvládnout a dotáhnout do konce. Pohlizela jsem jinak na manžela i děti... Hodně jste mi už dnes poradila. Chci se cítit dobre ve svém těle, to mi jednoznačně doslo a i to, ze mohu přes sebe pomoci klukum a okolí. Moc se tesim na výsledky, ikdyz vim, ze budu muset pracovat. Už ted se tesim na pristi setkání!!! Opravdu dekuji. Hezke dny Hanka

HankaLektorka

Wow, krásná práce, zvládly jsme za ten společný čas toho vytáhnout opravdu mnoho! Teď už zbývá se jen pustit do zbytku makat na nich ☺️. Míšo, upřímně mě zaskočilo, že už náš společný čas dospěl do konce. Prožily jsme z toho i na takovou dálku virtuálně mnoho a já Vám z celého srdce děkuji za to, že jste mi byla tím nejlepším koučem a průvodcem životem, co jsem si jen mohla přát. Dekuji za to, co jste mě naučila, za to, co jste se mnou sdílela a věřte, ze jsem se celou dobu od Vás učila a aniž by jste to možná tušila, školila jste si zároveň kouče do svého týmu. Každá hodina, kterou jsme spolu strávily mě posunula zase o velký kus dál a o velký kus blíže k sobě samé. Jste mým velkým učitelem a je mi ctí, že se mohu školit právě pod Vašim vedením a velmi se již na to těším. Mějte se krásně a v říjnu na viděnou.

Kateřinakoučka

Dobrý večer, Míšo, no dnes to bol dobrý výplach, cítila som sa ako " silne vytepovaný koberec" 🙂 , mala som pocit, ako keby sme vypitvali až vnútornosti.............. ale taký spokojný pocit, fakt ako keby očistený od blata ........... s následnou úžasnou úľavou. Vôbec nič z toho, čo som si na dnešný večer naplánovala nerobím, nemám silu, nádcha sa zosilňuje, zrejme to svinstvo ešte len polezie von, takže len polihujem a užívam si pri TV. ..... ale maximálne spokojne.

MonikaÚřednice

Hovor s vámi je jako požvýkat list koky.

Jirkamanažer

Dobrý den, Míšo, naše povídání ve mě vyvolalo neskutečně pocitů (od těch špatných po ty dobré), moc vám za to děkuji, občas ani sama nevím, kde se to ve mě bere. Ale ta hloubka podstaty je prostě neskutečně pravdivá, jsem ráda, že jsem se rozhodla začít chodit k vám. Před rokem a kousek jsem začala chodit k psycholožce, ale ani ta mi zdaleka neotevřela oči, jako vy za dvě hodiny povídání. Spíš mé pocity utlačovala do pozadí. Doufám, že tedy docílíme ústupu mých naprogramovaných myšlenek, které mě velice tíží. To nepochopení mezi taťkou a mými vztahy, to je nepopsatelný. Do budoucna bych už určitě takový vztah nechtěla. Chci mít partnera, který si mě bude vážit a bude se mnou rád trávit volný čas. To samé o povídání s mamkou, vím, že je s tatkou ze svého rozhodnutí, ale já se za to pořád cítím být zodpovědná a to mě neskutečně vyčerpává. Sice jsem se hned po sezení cítila jako špatná, že vůbec tyto naprogramované myšlenky v hlavě mám, ale i se mi neskutečně ulevilo. Hezký den, Nikola

NikolaAsistentka ředitele

Po rozhovoru s tebou jsem se cítil zase jako člověk, který za něco stojí. Který může jít se vztyčenou hlavou a vážit si všeho co má.

MichalCestovatel