Konzultace se mnou probíhá přes mentální, emoční a duchovní rovinu. Jsem vaším průvodcem na cestě z vnitřních omezení k vaší skutečné, svobodné podstatě. Vše se odehrává ve vaší režii, já vám pouze zprostředkuji kontakt s vaším vnitřním zdrojem univerzální energie, kde samovolně dochází k procesu osvobození se od falešné identity a tudíž harmonizace všech oblastí života. 

Pokud jste vnitřně rozhodnuti pro svobodu a stanete se bdělým pozorovatelem svých vnitřních procesů, čekají vás zásadní změny a návrat "domů", ke svému skutečnému, uvolněnému Já.

FORMA KONZULTACE

přes WhatsApp

DÉLKA SEZENÍ

60 / 90 / 120 minut

CENÍK KONZULTACÍ

WHATSAPP KONZULTACE

120 minut
4500Kč
90 minut
3500 Kč
60 minut
2500 Kč
60 minut mimo pracovní dobu
Termín po 18. hodině, víkendy a svátky
3000 Kč

MÍŠA V MOBILU PŘES WHATS-APP

Jeden den ve spojení
Jeden den spolu v komunikaci přes WA hlasové zprávy (Tazatel odesílá hlasové zprávu s dotazem, já posílám hlasové zprávy s odpověďmi a vhledy do situace).
3500Kč
Ukazuji vám, jak můžete přesměrovat svou vnitřní pozornost tak, abyste odhalili iluzi o tom, kým si myslíte, že jste, přestali se tak účastnit zdánlivé houpačky v dualitě, ve které trpíte a bojujete, ale naopak abyste se usadili ve svém vnitřním domově, trvalém klidu a svůj život tak začali žít vyrovnaně, přirozeně, uvolněně a v lásce - z místa pravého Já.

OBJEDNÁVKA KONZULTACE

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.  Zásady zpracování osobních údajů

REFERENCE

Míšo moc zdravím, nechal jsem vše trochu usadit, než si dovolím těchto pár řádek jako reflexi na to, čím jsme spolu prošli na našem setkání. Cítím velkou Vděčnost za možnost se potkat s Tebou (sám se Sebou ) touto formou. Vše se po našem setkání propadlo do bezměrného Ticha, Plné Prázdnoty Bytí ... „Realita" se jaksi opět rozpadla na prvočástice a i ty postupně zmizely. Trvalo to zhruba den, než se vše zase nějak poskládalo .. ale nic není stejné, byť to tak náznakem může vypadat ...Nevíme co a kam a proč vede ...vždy bylo a je pouze Bytí ve svém projeveném i neprojeveném stavu a ve věčném Teď. A přesto je vše v naprostém pořádku a v neuchopitelném řádu téhle řeky Života. Ego není a nikdy nebylo ... je to jen falešný a myslí nakreslený iluzorní rámeček na nekonečné řece života, řece kterou bezpochyby jsme (a nikdy jsme nebyli ničím jiným) . Viděl jsem Tvou čistotu ...energie pouze prochází a projevuje se skrze Míšu tímto způsobem a je krásně čistá a průzračná a vzácně bez her a pózy ...slova na to nejsou ...
Pavel
„Ahoj Míšo, chci ti dát zpětnou vazbu, ať víš, že tvoje práce má smysl a pomáhá a poděkovat ti. Je mi dobře, většinu času jsem klidná a to je pro mě strašně moc, občas přijde něco neklidného, míň či víc, ale už to umím zmírnit nebo to neživím a ono to pak samo časem odchází, tím že už vím, že to dřív nebo později odejde, tak z toho už tolik nejančím... Zažívám chvíle bezdůvodných malých radostí a štěstí, třeba jen proto, že svítí sluníčko a že potkám milé lidi, co se na mě usmějou, je to moc fajn. Chvíli jsem si dala voraz a nedělala vůbec nic a časem začaly přicházet nabídky, které mi dávají možnost si sama organizovat čas a dělat, kdy já chci, dávají mi svobodu v práci, což jsem si moc přála. Píšu pro jeden online časopis, dělám copywrite, spravuji soc. sítě, dokonce jsem objevila svůj potenciál, jak pomoci malým a středním firmám s řízením a strategiemi a světe, div se, začala jsem narážet i na klienty, sedá to jak prdel na hrnec 🙂 Mám volný čas a věnuju se sama sobě, jak jsem se nikdy nevěnovala a užívám si Matyho. Děkuju❤️ M.”
Magda
Byla jsem na několika seminářích,u několika koučů a terapeutů a u Tebe Míšo, jsem se cítila nejlépe. Připadá mi, jako bych Tě znala dlouho. Mám k Tobě důvěru a cítím, že to co děláš, děláš s láskou a pokorou. Máš osobní zkušenosti a proto se dokážeš výborně do klientů vcítit. Je to obrovský rozdíl, když sedí člověk naproti psychologovi, který má vše jen naučené a vlastně ani moc neví, o čem mluví. Terapie s Tebou lidem opravdu pomáhají. Vedeš nás po duchovní cestě, a to je pro mě to stěžejní. Je to ten bod, který jsem u běžných psychiatrů a psychologů marně hledala. Moc děkuji.
Lucie
Děkuji úplně za všechno. To se nedá ani popsat a ani dostatečně ocenit. Stála jsi vedle mě, když mi bylo nejhůř, přitom jsi čekala, až každý krok udělám sama. Lépe se mi dýchá, lépe se mi žije.
Tereza
Miso, pisi jen krátce. Citim dneska ráno jak se me "rozbouravaji" moje koncepty o kterych jsem ani netusila ....moc ti dekuji za tutu akci, kterou vědomí skrz tebe pripravilo...🙂🙂🙂. To tydenni opakovani je skvely... aby me to zase nevcucavalo zpet. Tvoje energie me ty moje predstavy vzdycky totalne rozbori... Je pro me az neuveritelne, jak me tvoje vyjadrovani zapada kam ma.... mas uzasny Dar vysvetlovat❤. (Po pětitýdenním setkávání Odkrývání pravdy)
Stáňa
Ahoj Miško! S ohromnou radostí Ti posílám fotku našeho syna Vojtíška. Narodil se minulou sobotu. Porod byl krásný, byli jsme tam spolu s Peťou a vše šlo přirozeně bez zásahů. Vojtíšek je úžasné miminko a jsme moc šťastní, že ho máme 🙂 Veliké díky patří i Tobě Miško! Díky Tobě se mi otevřel úplně jiný svět a je to i Tvoje zásluha, že Vojtíšek je tady teď s námi a má toho nejlepšího taťku na světě. Děkuju Miško za to, že jsi ❤
Petra

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Milá Míšo♥️, musím se pochlubit s úžasnými výsledky díky tvé pomoci!! Jsou to 2 měsíce co se poctivě snažím držet tvých cenných rad, meditací a retreatů a nová pozitivní energie se objevila a všimlo si i okolí. Nejenže se mi takhle daleko líp žije, ale ještě ten bonus štěstí, který mi dávaji najevo lidé, na kterých mi záleží, mě odměňuje🍀🍀.. Opravdu to funguje!! A jak si mi psala před těmi 2 měsíci, ta přeměna přitáhla i mého ženatého přítele, který při našem odloučení řešil žádost o rozvod. Ale to je jeho věc, já se držím své vnitřní cesty, kde mi opravdu nic nechybi, jak jsem zjistila a jestli nakonec časem spolu třeba budem, tak to bude jen další odměna za tu trnitou cestu sama k sobě. Míšo je vidět čím si prošla na vlastní kůži ,protože to všechno neuveřitelně funguje a já ti všechno věřila okamžitě od prvního videa O vztahové závislosti až po poslední - Jsi neposlušný budeš vyhnán z ráje ..a všechno sedí!! .. Moc moc moc ti za všechno děkuji a zůstávám tvoji věrnou příznivkyní a děkuji i příteli, že mě k tobě dovedl!♥️🍀 Přeju ti nádherné a šťastné Vánoce plné lásky a pohody! V novém roce spousty štěstí a zdraví a energie, kterou tak úžasně ovlivňuješ i bezradný figurky jako jsem byla já .. Krásné dny a díky! ♥️🍀🎄♥️ Martina Vděčná🙂😉
Martina
Míši, děkuji ❣🙏 Děkuji za to, že nám stále tak laskavě a trpělivě připomínáš. Je to už rok, co jsme měly naše (zatím) poslední sezení. Ten rok byl hodně poklidný… Událo se toho hodně a vlastně nic 😊 Stále sleduji Tvá videa, Tvé příspěvky a jdu s Tebou. A nikdy nepřestanu děkovat za to, že mám tu možnost… Poslední dny jsem cítila zvláštní neklid a věděla, že je čas uvidět něco dalšího. Takže mě vůbec nepřekvapilo, když na mě v pondělí vykoukl záznam z retreatu „Radikální ukončení závislosti na utrpení“. Ještě v pondělí jsem si ho poslechla a začalo to. A včera při Tvém retreatu „Božský klid“ (ten pravý čas na něj byl pro mě prostě až včera) jsem si uvědomila, jak moc ještě ujíždím na svých představách o lepší budoucnosti. A včera poprvé ve svém životě jsem byla připravená přijmout i to, že se v mém životě opravdu, ale opravdu nic nezmění. Že i to je možné. Že nebudu lepší, šikovnější, otevřenější, že se mé tělo možná nikdy zcela neuzdraví, že možná nebudu mít víc peněz a že mé úzkosti, které zažívám v některých situacích, možná nikdy neodejdou. Moje mysl se může od včerejšího dne zbláznit. Ale s každou další vlnou strachu, vzdoru a beznaděje, že to nebude jiné, přichází neskutečná úleva. Úleva toho, že nemusím být jinde. Že můžu ochutnávat právě ty zkušenosti a ty emoce, které mám teď ve svém životě. A hlavně jsem si s úlevou uvědomila, že s tím, jak přijímám ten fakt, že to možná nikdy nebude jiné a „lepší“, se přede mnou otevírají nové možnosti. Není v tom žádná prohra, smíření se s osudem, jen přijetí toho, že je vlastně jedno, jaké zkušenosti zažívám a jaké emoce teď prožívám. Protože život je právě o tom… o tom zažívat a ochutnávat. A když si přestanu vybírat, co chci a nechci zažívat a ochutnávat, najednou je toho tolik… Nevím, jestli to dává smysl, snad aspoň trochu. Objímám Tě, Míši ♥️
Zdeňka
Jsi zlatá, Mišunko, děkuji za pomoc, protože jsi mi fakt ohromným pomocníkem a můžu říct, že opravdu neznám nikoho takového, jako jsi ty a jsi fakt pro mě úplně nejlepší terapeut, nejlépe pracující člověk. Jako fakt, klaním se před tebou. Děkuju moc.
Vendula