Konzultace se mnou probíhá přes mentální, emoční a duchovní rovinu. Jsem vaším průvodcem na cestě z vnitřních omezení k vaší skutečné, svobodné podstatě. Vše se odehrává ve vaší režii, já vám pouze zprostředkuji kontakt s vaším vnitřním zdrojem univerzální energie, kde samovolně dochází k procesu osvobození se od falešné identity a tudíž harmonizace všech oblastí života. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Pokud jste vnitřně rozhodnuti pro svobodu a stanete se bdělým pozorovatelem svých vnitřních procesů, čekají vás zásadní změny a návrat "domů", ke svému skutečnému, uvolněnému Já.

FORMA KONZULTACE

Osobně / On-line

MÍSTO KONZULTACE

Náměšť na Hané

PRVNÍ SEZENÍ

V délce 2 hodin

CENÍK KONZULTACÍ

KONZULTACE OSOBNÍ NEBO ON-LINE

120 minut (první setkání)
4000Kč
90 minut
3000 Kč
60 minut
2000Kč
30 minut
1000Kč

MÍŠA V MOBILU PŘES WHATS-APP (WA)

Jeden den ve spojení
Jeden den spolu v komunikaci přes WA hlasové zprávy (Tazatel odesílá psané nebo hlasové zprávu s dotazem, já posílám hlasové zprávy s odpověďmi a vhledy do situace).
2000Kč
Ukazuji vám, jak můžete přesměrovat svou vnitřní pozornost tak, abyste odhalili iluzi o tom, kým si myslíte, že jste, přestali se tak účastnit zdánlivé houpačky v dualitě, ve které trpíte a bojujete, ale naopak abyste se usadili ve svém vnitřním domově, trvalém klidu a svůj život tak začali žít vyrovnaně, přirozeně, uvolněně a vědomě - z místa pravého Já.

OBJEDNÁVKA KONZULTACE

Před objednáním na konzultaci si, prosím, pročtěte pravidla konzultace.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.  Zásady zpracování osobních údajů

REFERENCE aneb Co říkají mí klienti

„Ahoj Míšo, chci ti dát zpětnou vazbu, ať víš, že tvoje práce má smysl a pomáhá a poděkovat ti. Je mi dobře, většinu času jsem klidná a to je pro mě strašně moc, občas přijde něco neklidného, míň či víc, ale už to umím zmírnit nebo to neživím a ono to pak samo časem odchází, tím že už vím, že to dřív nebo později odejde, tak z toho už tolik nejančím... Zažívám chvíle bezdůvodných malých radostí a štěstí, třeba jen proto, že svítí sluníčko a že potkám milé lidi, co se na mě usmějou, je to moc fajn. Chvíli jsem si dala voraz a nedělala vůbec nic a časem začaly přicházet nabídky, které mi dávají možnost si sama organizovat čas a dělat, kdy já chci, dávají mi svobodu v práci, což jsem si moc přála. Píšu pro jeden online časopis, dělám copywrite, spravuji soc. sítě, dokonce jsem objevila svůj potenciál, jak pomoci malým a středním firmám s řízením a strategiemi a světe, div se, začala jsem narážet i na klienty, sedá to jak prdel na hrnec 🙂 Mám volný čas a věnuju se sama sobě, jak jsem se nikdy nevěnovala a užívám si Matyho. Děkuju❤️ M.”
Magda
Byla jsem na několika seminářích,u několika koučů a terapeutů a u Tebe Míšo, jsem se cítila nejlépe. Připadá mi, jako bych Tě znala dlouho. Mám k Tobě důvěru a cítím, že to co děláš, děláš s láskou a pokorou. Máš osobní zkušenosti a proto se dokážeš výborně do klientů vcítit. Je to obrovský rozdíl, když sedí člověk naproti psychologovi, který má vše jen naučené a vlastně ani moc neví, o čem mluví. Terapie s Tebou lidem opravdu pomáhají. Vedeš nás po duchovní cestě, a to je pro mě to stěžejní. Je to ten bod, který jsem u běžných psychiatrů a psychologů marně hledala. Moc děkuji.
Lucie
Děkuji úplně za všechno. To se nedá ani popsat a ani dostatečně ocenit. Stála jsi vedle mě, když mi bylo nejhůř, přitom jsi čekala, až každý krok udělám sama. Lépe se mi dýchá, lépe se mi žije.
Tereza

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Milá Míšo♥️, musím se pochlubit s úžasnými výsledky díky tvé pomoci!! Jsou to 2 měsíce co se poctivě snažím držet tvých cenných rad, meditací a retreatů a nová pozitivní energie se objevila a všimlo si i okolí. Nejenže se mi takhle daleko líp žije, ale ještě ten bonus štěstí, který mi dávaji najevo lidé, na kterých mi záleží, mě odměňuje🍀🍀.. Opravdu to funguje!! A jak si mi psala před těmi 2 měsíci, ta přeměna přitáhla i mého ženatého přítele, který při našem odloučení řešil žádost o rozvod. Ale to je jeho věc, já se držím své vnitřní cesty, kde mi opravdu nic nechybi, jak jsem zjistila a jestli nakonec časem spolu třeba budem, tak to bude jen další odměna za tu trnitou cestu sama k sobě. Míšo je vidět čím si prošla na vlastní kůži ,protože to všechno neuveřitelně funguje a já ti všechno věřila okamžitě od prvního videa O vztahové závislosti až po poslední - Jsi neposlušný budeš vyhnán z ráje ..a všechno sedí!! .. Moc moc moc ti za všechno děkuji a zůstávám tvoji věrnou příznivkyní a děkuji i příteli, že mě k tobě dovedl!♥️🍀 Přeju ti nádherné a šťastné Vánoce plné lásky a pohody! V novém roce spousty štěstí a zdraví a energie, kterou tak úžasně ovlivňuješ i bezradný figurky jako jsem byla já .. Krásné dny a díky! ♥️🍀🎄♥️ Martina Vděčná🙂😉
Martina