Seminář

ZDRAVĚ ZÁVISLÉ VZTAHY

Brno

17. 6. 2019

Chcete jednou provždy přestat viset na svém partnerovi a radovat se i jen z vlastního života?


Mít láskyplné a harmonické vztahy?

Najít oporu v sobě a věřit si?

Pozvednout svou sebeúctu a sebevědomí?

Přijďte na seminář, kde se naučíte:


 • jak se zbavit trápení z nefunkčního vztahu
 • jak vyzrát na bolestivý strach z opuštění a samoty
 • jak si přestat nechat ubližovat
 • jak se začít spoléhat na sebe
 • jak vzít svůj život do vlastních rukou
 • jak vnést více lásky a radosti do svých vztahů
Brno
17. 6. 2019
17:00 - 20:00
590 Kč
Koupit vstupenku
Brno, IMPACT HUB BRNO, Cyrilská 7

"Člověk nemůže skutečně a hluboce milovat, pokud se zároveň necítí zcela svobodnou bytostí!"


Závislost na partnerovi je stejná jako závislost alkoholika na alkoholu. Já sama jsem si svou závislost na partnerovi nechtěla dlouho naplno přiznat, abych s ní nemusela nic dělat. Jak pohodlné by bylo druhého změnit k obrazu svému, aby se choval dle našich představ!

Dlouho jsem věřila, že kdyby se partner choval lépe, byl na mě hodnější a projevoval mi více lásky a úcty, mohla bych být skutečně šťastná. Když mi však ve vztahu bylo čím dál hůř a vnitřní bolest přesahovala únosné meze, pochopila jsem, že mě nikdo a nic nespasí a rozhodla jsem se vzít svůj život zpět do svých rukou a o své štěstí se postarat sama. 

Začaly mi docházet souvislosti a ukazovat se důvody, proč jsem nežila svůj život a bála se samoty. A proč jsem se svým vnitřním nastavením vlastně láskyplný vztah ani zažívat nemohla, a to s žádným mužem! Intenzivní a trpělivá cesta osobního rozvoje a sebepoznání mi velmi rychle začala přinášet vytoužené ovoce. Tím se stalo nalezení vlastního smyslu života, přijetí zodpovědnosti za svou životní cestu, návrat důvěry sama v sebe, navýšení sebevědomí a nárůst lásky k sobě i druhým.

Protože vím, jak moc člověka vnitřně bolí a sužuje nízká sebedůvěra, pocit zbytečnosti, jaké to je cítit se k ničemu či navíc, nedůležitý a bezvýznamný, jaké to je myslet si, že si lásku nezasloužím, jaké to je bát se, že mě partner opustí, stalo se mým posláním ukazovat druhým cestu z této tmy zpět ke světlu. Dnes již pátým rokem pomáhám lidem, aby se osvobozovali od strachu, a došli tak k vytoužené lásce.

Každý z nás je schopen změnit své vnitřní nastavení tak, aby mohl prožívat skutečnou lásku k sobě i druhým, radost ze života, vnitřní klid a aby vytvořil partnerství plné svobody, úcty, důvěry a pocitu hluboké sounáležitosti. Všichni si zasloužíme ve svém životě jen to nejlepší.

 

 

 

 

 

Co na semináři zjistíte?

 • 1
  Proč jste nezdravě závislí na svém partnerovi
 • 2
  Proč se závislostního vztahu nemůžete jen tak zbavit
 • 3
  Proč si necháváte opakovaně ubližovat
 • 4
  Rozdíl mezi nezdravě a zdravě závislostním vztahem
 • 5
  Jak se začít osvobozovat a získávat vnitřní hodnotu a sebevědomí
 • 6
  Jak se začít zbavovat svých strachů a dát průchod skutečné lásce
 • 7
  Techniky na doma, abyste si mohli pomoci sami a opřít se sami o sebe
 • 8
  Nahlédnete také do mého soukromí

"Jen dva na sobě nezávislí lidé mohou být zdravě závislí"


Přihlášení na seminář Zdravě závislé vztahy

Vyplněním a zaplacením formuláře získáváte vstupenku na seminář Zdravě závislé vztahy. Jako vstupenka vám bude sloužit daňový doklad, který vám po zaplacení přijde do vaší emailové schránky. Dovoluji si vás upozornit, že vaše objednávka se stává závaznou až v okamžiku uhrazení faktury.

gopay_bannery-modre 
img.php 
img.php-2 
img.php-3 
img.php-4 
img.php-5 
img.php-6 
img.php-7

Co o práci se mnou píší lidé:


Dobrý den, Míšo, Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře a musím Vám strašně moc poděkovat, bylo to opravdu úúúúúúúúúúžasnééééééé !! Několik seminářů a workshopů (od jiných koučů p. Kaliny) jsem již absolvovala, ale žádný z nich ve mně nezanechal takové dojmy jako ten včerejší. Již jsme spolu byly v kontaktu, mám Váš e-book s meditací, i chodím na koučinky (s přestávkami již téměř rok), ale stále cítím, že ten kořen mých never-ending problémů tam stále je... Jak jste zminovala, některé trápení „posiluje" a některé „likviduje", ale jak mám včas poznat, že pohár už přetéká, aby mě to totálně nezlikvidovalo ? Přemýšlím, že bych v blízké budoucnosti (pravdepodobně po prázdninách) ráda využila i koučinku u Vás, pokud to bude možné. Cítím, že opravdu víte, o čem mluvíte Krásný den
Anna
Ahoj Míšo, zúčastnila jsem se tvého pražského semináře na téma partnerské závislosti, na který jsem šla trochu s pocitem, že už všechno vím - jen to zavádění do praxe mi nikdy nešlo. Chodím na terapii, svépomocné skupiny, čtu knihy, mám rozklíčované vzorce přejaté z dětství. Přesto jsem na tvém semináři zažila několik "aha" momentů, které bych ráda doprobrala a u kterých cítím, že jsou zásadní - ale sama si s nimi neumím poradit. Budu moc ráda, pokud si na mě uděláš čas. Žiju v Praze a mám tu mnoho oblíbených kaváren, ale taky se ráda přizpůsobím.
Kateřina
Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.
Bára
Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.
Věra
Dobrý den. Chci vám i vaší rodině popřát všechno nejlepší do nového roku. Hlavně zdraví,štestí a lásku. My už máme 7 měsíčního prcka Robinka. S Petrou všechno klape jak má a jsme rodina.To díky vám. Mockrát děkuji za všechno, co jste pro mě udělala. S pozdravem Martin
Martin
Moc Vám zatím dekuji za změnu života, jste neskutecna!!!! Hezky vikend. Už vidim i reakce manžela, po koucinku jsem hodně věci otevřela, jsem na sebe hrdá!!
Hanka
Nedá mi nereagovat na dnešní sezení, které mi dalo vice, než jsem si vůbec dokázala predstavit . Během těch dvou hodin jsem dostala neskutečné množství poznatků a jako úplně nejzásadnější poznatek pro mě je ten, že cokoliv se mi v životě děje negativního je jen v mé hlavě a můžu to změnit jen já sama. Žádný osud, karma, životní úděl, málo stěstí, smůla - prostě jen můj mozek! Skvělé zjištění. Jsem nabitá energií a nadějí na lepší časy a čistou hlavu, po čemž již několik let usilovně prahnu. Věřím, že se svým životem dokážu zázraky a to proto, že chci a věřím tomu. S chutí se vrhám do práce sama na sobě a věřím, ze není nic, co bych nezvládla, byť je toho poměrně hodně. Děkuji Vám, paní Míšo, za skvělý přístup a vedení, panu Aleši Kalinovi, že přišel na neco tak geniálního a logického jako jsou emoční rovnice. Velmi dobře se mi s Vámi pracuje, i na dálku na mě vyzařujete velmi pozitivní energii a klid a je pro mě velmi snadné až přirozené přijímat vaše poznatky za své. Hezký den a děkuji. Katka
Katka
Dobrý večer, Michaelo. Chtěla bych Vám nejprve ještě jednou poděkovat za naše setkání. Bylo to pro mě velice příjemné a konečně mám pocit, že jsme se setkala s někým v koho mám intuitivně plnou důvěru a mohu říkat věci, tak jak jsou a jak je cítím. Dnešní povídání o mě mi otevřelo další cestu pochopení sebe a svého života a hlavně mi ukázalo, že jsme se v tom svém snažení až do teď vůbec nikam nepohnula a stálé se cítím špatně i ve věcech o kterých jsem si myslela, že jsem si už tak nějak vyřešila. Díky Vám mám teď větší chuť jít do toho znovu s nadšením a věřím, že tohle je ta cesta, ktera mě konečně dovede sama k sobě a k radosti z toho, že jsem. Už teď se těším na instrukce od vás a hlavně na ten svůj proces proměny a objevení sama sebe. Děkuji Vám za váš čas.
Berenika
Míšo, jsi božská žena, velmi inspirativní, nádherná.. Moc ses mi líbila, posunula jsi mě o velký kus dál. Díky za to ze srdce. (reference po semináři)
Romana
Miso dekuji za vcerejsek. Myslela jsem, ze jsem doprovod, ale bylo to i pro mne. Vypla jsem mozek a to co jsem potrebovala se nahralo. Z vecera na rano prisla transformace a ja konecne ucitila zenu. Jeste jednou dekuji. Ted uz to v hlave jede a vidim to ciste. (po semináři)
Alena