Transformační workshop

ZDRAVĚ ZÁVISLÉ VZTAHY

Praha

25.5. 2019 od 10:00 do 18:00

"Člověk nemůže skutečně a hluboce milovat, pokud se zároveň necítí zcela svobodnou bytostí!"


Co tě na workshopu čeká


  • Transformační proces rozpouštění strachů a bloků na cestě k lásce
  • Otočení pozornosti do tvého nitra, intenzivnější prožívání a pochopení sebe sama
  • Spojení se s vlastním zdrojem síly, moci a lásky
  • Shazování ochranných masek a posun v sebepřijetí
  • Vzestup sebedůvěry, sebejistoty a rozhodnosti
  • Společné sdílení příběhů, ve kterých najdeš vždy něco svého
  • Malá skupina s bezpečným a důvěrným prostředím, kde všichni řeší totéž
  • Odpovědi na tvé otázky
Praha
25.5. 2019
10:00 - 18:00
2350 Kč
Cena: 1950 Kč
Koupit vstupenku
Místo bude upřesněno

"Jedině dva nezávislí lidé na sobě mohou být zdravě závislí!"

Další informace


Co s sebou:

Blok a tužku, pohodlné oblečení a papírové kapesníky :)

Další info:

Pauza na oběd proběhne mezi 12. až 13. hodinou, malé občerstvení bude k dispozici v průběhu akce

Přihlášení na workshop
ZDRAVĚ ZÁVISLÉ VZTAHY

gopay_bannery-modre 
img.php 
img.php-2 
img.php-3 
img.php-4 
img.php-5 
img.php-6 
img.php-7

Reference


Dobrý den, Míšo, Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře a musím Vám strašně moc poděkovat, bylo to opravdu úúúúúúúúúúžasnééééééé !! Několik seminářů a workshopů (od jiných koučů p. Kaliny) jsem již absolvovala, ale žádný z nich ve mně nezanechal takové dojmy jako ten včerejší. Již jsme spolu byly v kontaktu, mám Váš e-book s meditací, i chodím na koučinky (s přestávkami již téměř rok), ale stále cítím, že ten kořen mých never-ending problémů tam stále je... Jak jste zminovala, některé trápení „posiluje" a některé „likviduje", ale jak mám včas poznat, že pohár už přetéká, aby mě to totálně nezlikvidovalo ? Přemýšlím, že bych v blízké budoucnosti (pravdepodobně po prázdninách) ráda využila i koučinku u Vás, pokud to bude možné. Cítím, že opravdu víte, o čem mluvíte Krásný den
Anna
Ahoj Míšo, zúčastnila jsem se tvého pražského semináře na téma partnerské závislosti, na který jsem šla trochu s pocitem, že už všechno vím - jen to zavádění do praxe mi nikdy nešlo. Chodím na terapii, svépomocné skupiny, čtu knihy, mám rozklíčované vzorce přejaté z dětství. Přesto jsem na tvém semináři zažila několik "aha" momentů, které bych ráda doprobrala a u kterých cítím, že jsou zásadní - ale sama si s nimi neumím poradit. Budu moc ráda, pokud si na mě uděláš čas. Žiju v Praze a mám tu mnoho oblíbených kaváren, ale taky se ráda přizpůsobím.
Katka
Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní skvělý seminář, vyzařuje z Vás pozitivní energie a meditace na konci, naprosto skvělé.. Děkuji Vám ♥
Eva
Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.
Bára
Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.
Věra
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za dnešní úžasný seminář, který jsem mohla absolvovat v Brně 😉byl velice inspirativní
Daniela