PŮLDENNÍ SETKÁNÍ 21. 1. 2023 v Tišnově

Vnitřní přesměrování pozornosti vedoucí ke spojení se sebou, svým Zdrojem a pobývání v tichu přítomnosti.

CO TĚ ČEKÁ?

Zeslabení vlivu mysli

Uvolnění energie

Napojení na Zdroj

VÍCE O MÍŠE

Míša je průvodkyní žen a mužů vnitřní transformací a mámou dvou malých inspirujících bytostí. Vede člověka za hranice jeho omezené egoické mysli do prostoru jeho skutečného Já, které je svobodné, šťastné, milující a syté.

Pomáhá lidem propojit svět hmoty a spirituality tak, aby vedli naplněný a tvořivý život bez úniků a bojů. Je ženou, která se nespokojí s nefuknčním a zkostnatělým, ale zvedá stavidla proudu života svého i druhých.

Vede druhé k nalezení zdroje skutečného Já, zdroje vlastní síly, svobody, klidu a odvahy.

21. 1. 2023

Jungmanova 80, Tišnov

14:00 - 18:00

1100 Kč

V případě dotazů pište na info@michaelazdrahalova.cz nebo volejte na +420737473045 v pondělí až čtvrtek mezi 10:00 - 15:00 hod.

Jsme-li “doma”, ve svém pravém Já, přirozeně se odevzdáváme proudu Života. Je to ta část nás, která není ovlivněna myšlením. Jsme-li “doma”, nechceme nic a nikoho měnit, nic nepromýšlíme, nic nehodnotíme a reagujeme na impulsy, které nám v přítomnosti přicházejí. Čím více se ztišíme, tím snadněji je vnímáme... Ztrácíme-li se v myšlení, odpojujeme se od pravého Já a trpíme.

Co tě trápí, odevzdej s důvěrou, bez očekávání výsledku, proudu Života (Bohu, Vesmíru) a vrať se se svou pozorností do místa, ze kterého můžeš vše sledovat. Do místa klidu a míru.
Míša Zdráhalová

OBJEDNÁVKA