Transformační workshop

SEBELÁSKOU K LÁSKYPLNÝM VZTAHŮM

Říčany u Prahy

28.9. 2019 od 10:00 do 18:00

"Člověk nemůže skutečně a hluboce milovat druhé, pokud zároveň nemiluje sám sebe a necítí se zcela svobodnou bytostí!"


Co tě na workshopu čeká


  • Transformační proces rozpouštění strachů a bloků na cestě k lásce
  • Otočení pozornosti do tvého nitra, intenzivnější prožívání a pochopení sebe sama
  • Pochopení, jak nám druzí zrcadlí vztah k sobě
  • Práce s vnitřním dítětem
  • Práce s vnitřní ženou a mužem
  • Společné sdílení příběhů, ve kterých najdeš vždy něco svého
  • Malá skupina s bezpečným a důvěrným prostředím, kde všichni řeší totéž
  • Odpovědi na tvé otázky
Říčany
28.9. 2019
10:00 - 18:00
Cena: 2200 Kč
Koupit vstupenku
Bylinná lékárna, Smiřických 15, Říčany u Prahy. Cena za akci je 2200,-. Počet 6 lidí.

"Jedině člověk, který se má skutečně rád a je svým nejlepším přítelem, může mít ve své blízkosti laskavé a dobré lidi!"

Kdo tě workshopem provede?

Lektorkou workshopu Sebeláskou k láskyplným vztahům je Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství dětí 2. stupně na ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak nežije svůj život a neplní si své sny. Vnitřní bolest ji postupně vrátila na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu a radost ze života. Rozhodla se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce a harmonii. Dnes je Míša pátým rokem koučkou, terapeutkou, průvodkyní a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebevědomí a partnerských vztahů.

Další informace


Co s sebou:

Blok, tužku a pohodlné oblečení

Další info:

Pauza na oběd proběhne mezi 12. až 13. hodinou, malé občerstvení bude k dispozici v průběhu akce

Přihlášení na workshop
SEBELÁSKOU K LÁSKYPLNÝM VZTAHŮM

gopay_bannery-modre 
img.php 
img.php-2 
img.php-3 
img.php-4 
img.php-5 
img.php-6 
img.php-7

Reference


Milá Míšo. Byla jsem na Tvém workshop v sobotu. Musím Ti strasně moc poděkovat za úžasný zážitek. Ještě nikdy se mi nepodařilo dostat k podstatě věci, pojmenovat ji a pracovat s ní. Po workshopu jsem byla unavená, ale potom jsem cítila, že mé tělo naplňuje obrovská síla. Měj se moc hezky. Krásné dny a brzy ahoj Blanka
Ahoj Míšo Moc děkuji za dnešní přednášku. Závěrečná meditace byla velmi silná. Pomohla mi nabrat sílu a trpělivost s cestou mé manželky. Ještě jednou děkuji. Vím, že to víš, ale stejně to musím napsat: Jsi jednička 🙂 Ať se ti daří a ať máš co nejvíce spokojených klientů. Měj se. Petr”
Míši moc děkuji..byla to vážně síla...zažít něco tak fantastického. Brzy na viděnou (po přednášce)
Dobrý den, Míšo, Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře a musím Vám strašně moc poděkovat, bylo to opravdu úúúúúúúúúúžasnééééééé !! Několik seminářů a workshopů (od jiných koučů p. Kaliny) jsem již absolvovala, ale žádný z nich ve mně nezanechal takové dojmy jako ten včerejší. Již jsme spolu byly v kontaktu, mám Váš e-book s meditací, i chodím na koučinky (s přestávkami již téměř rok), ale stále cítím, že ten kořen mých never-ending problémů tam stále je... Jak jste zminovala, některé trápení „posiluje" a některé „likviduje", ale jak mám včas poznat, že pohár už přetéká, aby mě to totálně nezlikvidovalo ? Přemýšlím, že bych v blízké budoucnosti (pravdepodobně po prázdninách) ráda využila i koučinku u Vás, pokud to bude možné. Cítím, že opravdu víte, o čem mluvíte Krásný den
Anna
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za dnešní úžasný seminář, který jsem mohla absolvovat v Brně 😉byl velice inspirativní
Daniela
Ahoj Míšo, zúčastnila jsem se tvého pražského semináře na téma partnerské závislosti, na který jsem šla trochu s pocitem, že už všechno vím - jen to zavádění do praxe mi nikdy nešlo. Chodím na terapii, svépomocné skupiny, čtu knihy, mám rozklíčované vzorce přejaté z dětství. Přesto jsem na tvém semináři zažila několik "aha" momentů, které bych ráda doprobrala a u kterých cítím, že jsou zásadní - ale sama si s nimi neumím poradit. Budu moc ráda, pokud si na mě uděláš čas. Žiju v Praze a mám tu mnoho oblíbených kaváren, ale taky se ráda přizpůsobím.
Katka
Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní skvělý seminář, vyzařuje z Vás pozitivní energie a meditace na konci, naprosto skvělé.. Děkuji Vám ♥
Eva
Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.
Bára
Den po semináři: "Dneska mám pocit, že jsem se konečně osvobodila od své závislosti 🙏 Normálně se mi derou do očí slzy, jak to píšu🍀🙏🙏 Díky moc 🙏🙏🙏 Pracovala jsem na tom dlouho a teď mám pocit, že má trpělivost a veškerá snaha/vložena energie se začíná urocit/transformovat do lásky. Včera to začalo a dneska jsem celý den byla nezávislým pozorovatelem, který vidí jak se mění a jeho staré nefunkční vzorce přes uvedomeni odchází pryč 🙏🙏🙏🙏Díky, díky, díky! 🙏🙏🙏🤗a prima víkend přeji."
Miso dekuji za vcerejsek. Myslela jsem, ze jsem doprovod, ale bylo to i pro mne. Vypla jsem mozek a to co jsem potrebovala se nahralo. Z vecera na rano prisla transformace a ja konecne ucitila zenu. Jeste jednou dekuji. Ted uz to v hlave jede a vidim to ciste. (po semináři)
Míšo, jsi božská žena, velmi inspirativní, nádherná.. Moc ses mi líbila, posunula jsi mě o velký kus dál. Díky za to ze srdce. (reference po semináři)