PROBOUZENÍ VNITŘNÍ SÍLY A MOCI

Celodenní workshop

 

 

Celodenní workshop

Je čas odšpuntovat svou vnitřní sílu, osvobodit se z rolí hodných holčiček a hodných kluků, ale i nezralých a bojujících rebelů. Celodení workshop vám pomůže napojit se na hlas duše a odkryje vám vaši jedinečnou cestu, po které máte kráčet, abyste byli šťastní.

 

 

Co tě čeká?

 • Jasnost záměru a vize tvého dalšího směřování
  Stanovení priorit v životě, ujasnění si svého důležitého záměru pro další seberozvoj a směřování k naplňování svých potřeb.
 • Setkání s vnitřním dítětem
  Návrat k vlastním hlubokým a nevyjádřeným potřebám, potlačeným pocitům a emocím, které ti brání jít si za tím, co chceš.
 • Harmonizace vnitřní mužské a ženské energie
  Práce se strachy, potlačenými emocemi, s bloky bránícími vnitřnímu vyladění a harmonii
 • Jak se napojovat na zdroj své síly a naslouchat vnitřnímu vedení
  Jak se napojit na svůj zdroj síly a být na něj napojená trvale, spojení se se svou autentičností, vnitřní moudrostí a intuicí. Jak docílit harmonie mozku a srdce.
 • Praktické návody, jak pracovat sama se sebou v běžné realitě

Cílem workshopu je:

 

Odhalit zdroj své síly a napojit se na něj

Naučit se trpělivosti a řídit se srdcem

Dovolit si být šťastný a naplňovat svou tvořivost

Probouzení vnitřní síly a moci
1800 Kč
1.3.2020
od 10 do 18 hodin
Objednat
Adresa:
Veveří 39
60200 Brno

Kdo tě workshopem provede?


Lektorkou workshopu Probouzení vnitřní síly a moci je Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství dětí 2. stupně na ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak nežije svůj život a neplní si své sny. Vnitřní bolest ji postupně vrátila na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu a radost ze života. Rozhodla se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce a harmonii. Dnes je Míša pátým rokem terapeutkou, průvodkyní a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebevědomí a partnerských vztahů.

Přihlášení na workshop Síla ženy

Těším se na tebe!

Reference

Co po mých akcích píší lidé:

(Reference po víkendovém semináři) Zdravím z Vysočiny mé anděly, kteří mi nezapomenutelně prolétli životem. Prožitky, které mě provázely víkendem zpracovávám a ještě asi dlouho budu. Vím, že po dlouhé době všechny nepochopitelné pocity vycházely ze srdce a nebyl to jeden z dalších proudů myšlenek. Prožila jsem složitý týden plný konfrontací s manipulátory a obtížnou pracovní poradu. Výsledek - vzpřímeně jsem se dívala do očí, nechalo mě to vcelku klidnou. Nereagovala jsem, nebo mě napadaly trefné klidné odpovědi. Toto jsem dříve nedokázala. Klopila jsem oči, odvracela se, jako že to není vůbec mířené na mě... Nenapadalo mě nic, co bych řekla, pouze se mi sevřelo srdce z mé neschopnosti reagovat. Dnes neřeším důvody, příčinu, následky cizího jednání ani si nevytvářím domněnky. Přijímám to jako fakt a obraz toho druhého. Doufám, že mi tato síla vydrží. Nedá se proto žádnými slovy vyjádřit vděčnost tobě, Míšo, za to co dáváš a chceš dávat. Doufám, že naše společné první setkání nebylo zároveň poslední. Daly jste mi dar souznění a za to děkuji VÁM VŠEM. Byli jsme úžasní 🙂 “
Martina
Dobry večer Míša, dakujem za zaslanie zaznamu. Nevydržala som to, najskor som si ho musela vypočut a potom až napisat' tento e-mail. Je v ńom veľa inšpirácií, pochopenia a prijatia. Bol to ten pravý zásah na mojej 2 -ročnej cesty životom. Aj vdaka Vám postupujem na nej stale vpred ( ale úprimne, prepady sú niekedy veľmi ťažké). Už teraz sa tešim na osobne stretnutie s Vami na niektorom z vašich woorkshopov alebo prednášok. Prajem Vam veľa úspechov, šťastia a lásky. Mária
Mária
Ahoj Míšo, zúčastnila jsem se tvého pražského semináře na téma partnerské závislosti, na který jsem šla trochu s pocitem, že už všechno vím - jen to zavádění do praxe mi nikdy nešlo. Chodím na terapii, svépomocné skupiny, čtu knihy, mám rozklíčované vzorce přejaté z dětství. Přesto jsem na tvém semináři zažila několik "aha" momentů, které bych ráda doprobrala a u kterých cítím, že jsou zásadní - ale sama si s nimi neumím poradit. Budu moc ráda, pokud si na mě uděláš čas. Žiju v Praze a mám tu mnoho oblíbených kaváren, ale taky se ráda přizpůsobím.
Katka
Moc se těším, až si Vás znovu poslechnu, sama a v klidu. Na semináři naživo to pro mě bylo totiž něco neobyčejného, takový klid a mír v duši jsem dlouho nezažila! Jste skvělá a pro mě velmi inspirující. Přeji samé šťastné dny a budu doufat, že se brzy zase na nějaký Váš seminář dostanu. S pozdravem Jana
Jana
Míšo, jsi božská žena, velmi inspirativní, nádherná.. Moc ses mi líbila, posunula jsi mě o velký kus dál. Díky za to ze srdce. (reference po semináři)
Romana
Dobrý den, Míšo, Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře a musím Vám strašně moc poděkovat, bylo to opravdu úúúúúúúúúúžasnééééééé !! Několik seminářů a workshopů (od jiných koučů p. Kaliny) jsem již absolvovala, ale žádný z nich ve mně nezanechal takové dojmy jako ten včerejší. Již jsme spolu byly v kontaktu, mám Váš e-book s meditací, i chodím na koučinky (s přestávkami již téměř rok), ale stále cítím, že ten kořen mých never-ending problémů tam stále je... Jak jste zminovala, některé trápení „posiluje" a některé „likviduje", ale jak mám včas poznat, že pohár už přetéká, aby mě to totálně nezlikvidovalo ? Přemýšlím, že bych v blízké budoucnosti (pravdepodobně po prázdninách) ráda využila i koučinku u Vás, pokud to bude možné. Cítím, že opravdu víte, o čem mluvíte Krásný den
Anna
Miso dekuji za vcerejsek. Myslela jsem, ze jsem doprovod, ale bylo to i pro mne. Vypla jsem mozek a to co jsem potrebovala se nahralo. Z vecera na rano prisla transformace a ja konecne ucitila zenu. Jeste jednou dekuji. Ted uz to v hlave jede a vidim to ciste. (po semináři)
Alena
Milá Míšo. Byla jsem na Tvém workshopu v sobotu. Musím Ti strasně moc poděkovat za úžasný zážitek. Ještě nikdy se mi nepodařilo dostat k podstatě věci, pojmenovat ji a pracovat s ní. Po workshopu jsem byla unavená, ale potom jsem cítila, že mé tělo naplňuje obrovská síla. Měj se moc hezky. Krásné dny a brzy ahoj Blanka
Blanka
Děkuji, Míšo, bylo to úžasné, inspirující a léčivé. Posunula jsem se zase o kus dál. Moc se těším na další workshop.
Lucie