PŘEDNÁŠKA

NÁVRAT K SOBĚ

Návrat "domů", do svého zdroje klidu, svobody, lásky a vnitřní moci.

Přednáška Návrat domů je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé. Pro ty, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří se rozhodli skoncovat se závislostí na utrpení, utíkat z přítomného okamžiku a chtějí začít skutečně žít v hlubokém vnitřním klidu.

Na přednášce se dozvíte, kdo ve vás řídí vaši bolest a "stará" se o vaši nespokojenost. Poznáte v sobě klidný prostor, který většina lidí hledá venku a v budoucnosti. Zjistíte, že na sobě nemusíte roky pracovat a "čistit se", abyste objevili stav, po kterém toužíte a že vše máte po celou dobu k dispozici.

Témata, která vás na přednášce čekají:

Neutralita, uvolnění, důvěra

Čisté uvědomování

Bezpečí, ukotvení

Neposuzování, nehodnocení

Plynutí, vnitřní klid a mír

Samoléčení

Dělání "nicneděláním"

Osvobození v TEĎ a bezúsilná tvořivost

"Jakmile se alespoň na okamžik dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Nepřijde, až se nám změní život, až se změní okolnosti každodenní reality. Svoboda je přímo uprostřed tohoto okamžiku.

Když se vzdáme svých požadavků na to, aby se život změnil, aby se přizpůsobil našim představám, teprve pak se všechno otevře."

                                                                                                                                                                                - Adyashanti

Kde, jak a za kolik?

Uherské Hradiště, Avalon UH, Na Splávku 516

6.8. 2021 17:30 - 19:30

400 Kč

"Jsme-li “doma”, ve svém pravém Já, přirozeně se odevzdáváme proudu Života. Je to ta část nás, která není ovlivněna myšlením.
Jsme-li “doma”, nechceme nic a nikoho měnit, nic nepromýšlíme, nic nehodnotíme a reagujeme na impulsy, které nám v přítomnosti přicházejí. Čím více se ztišíme, tím snadněji je vnímáme... Ztrácíme-li se v myšlení, odpojujeme se od pravého Já a trpíme.

Co tě trápí, odevzdej s důvěrou, bez očekávání výsledku, proudu Života (Bohu, Vesmíru) a vrať se svou pozorností do místa, ze kterého můžeš vše sledovat. Do místa klidu a míru."

                                                                                                                                                                            - Míša Zdráhalová