Meditace k napojení na Zdroj

Tajemství zázračného nic

Mé největší životní poznání, které jsem pro vás natočila do krátké a mocné nahrávky

Kdo je připraven, nabízí se mu skrze nahrávku opravdový POKLAD.

Roky mého hledání, bádání, osobní přeměny, práce s lidmi skrze osobní konzultace i skupinové akce dozrála do zásadního poznání, které přetransformovalo pochopení PRAVDY o tom, kdo skutečně je naše pravé JÁ a kdo je "já" brzdící, zavádějící a destruktivní. Ať vám nahrávka slouží k NÁVRATU DOMŮ...

Info o meditaci

Délka meditace je 7 minut (za velmi malou cenu ohromný poklad). Meditace vám přijde ve formátu MP3 do e-mailu po zaplacení. MP3 soubor si budete moci stáhnout do vámi zvoleného zařízení (mobil, PC, tablet).

Délka meditace

7 minut

Formát nahrávky

MP3

Cena

300 Kč / 13 €

Meditaci pro vás natočila MÍŠA ZDRÁHALOVÁ

Ta, která s radostí otevírá lidem srdce. Probouzí je k uvědomění, že nejsou svými myšlenkami, svými emocemi a svým tělem. Navrací je do prostoru svého skutečného Já, od kterého se na čas jen zdánlivě oddělili a ke kterému se mohou kdykoli vrátit, protože ve skutečnosti nikdy nebyli tou malou utrápenou osůbkou a vždy byli zcela svobodní.

Navrací je tak k přirozenému plynutí Životem takovým, jaký skutečně je, obnovuje jejich ztracenou schopnost radovat se z čistého bytí v přítomnosti všeho, co se odehrává.

Meditační nahrávka: TAJEMSTVÍ ZÁZRAČNÉHO NIC

Tuto zcela zásadní a transformační nahrávku jsem vytvořila v okamžité reakci na impuls vycházející ze samotného vědomí, která se přes můj mozek dostala do slov zcela konkrétních pro ty z vás, kteří už na sobě nějakou dobu "pracují" a byli dovedeni na mezník.

Mezník uvědomění, kdo to tady ve skutečnosti řídí a kdo by to tady řídil rád. Nahrávka vás připravené zbaví tlaku, že jsou to jejich osobnosti, kdo něco určuje a pomůže vám předat otěže vyššímu principu, který je připraven vás vést tak, abyste zcela změnili úhel pohledu na "svůj" dosavadní život, abyste rozšířili své vědomí a uvolnili se do proudu, který tady po celou dobu pro vás teče.

Opakovaným poslechem nahrávky můžete propustit tendence mysli vše řídit a mít pod kontrolou tak, abyste mohli spočinout svým uvědomění doma, ve stavu Já jsem, v tom jediném pravém stavu našich existencí. Váš život dostane jiný směr.

Míšo, tak jsem to celé probrečela, pochopila, děkuji Kristýnka
Kristýna
Děkuji za moudrá slova😍. Už rozumím. Konečně🙏
Světla
Děkuji za tak krásné připomenutí důvěřovat životu <3
Monika
Tak to bylo překrásné, Míši, děkuji! <3
Katka
Děkuji za tvou meditaci. Je úžásná
Jana

CO ZÍSKÁTE?

Rozšíříte své vědomí
Snížíte vliv svého ega na svůj život
Zmírníte svůj strach ze změny
Pochopíte úlohu ega a úlohu Zdroje
Umožníte si vystoupit z bludného kruhu nekončícího "osobního rozvoje"
Propadnete se do přítomného okamžiku skrze odevzdání
Můžete pochopit, že "dělat NIC" je ta největší hybná síla na světě

Zabezpečená SSL platba

Vaše platba bude probíhat přes SSL šifrovanou platební bránu GoPay.

Máte dotazy?

Napište nám na e-mail info@michaelazdrahalova.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 737473045