O Bráně k srdci

Projekt Brána k srdci vznikl spontánně a neplánovaně v momentě, kdy jsem pro svou práci terapeutky a průvodkyně druhých k vnitřní svobodě začala využívat čím dál více pomůcek a podpůrných prostředků. Intuitivně jsem v té době byla přivedena k mnohým vykuřovadlům a vykuřovacím směsím, podpůrným vůním a nádherným minerálům v podobě šperků či samostatných nerostů a dalším. Nejdříve jsem vše využívala sama pro sebe a svou práci s lidmi, když se však o tyto předměty začali druzí zajímat, přišlo mi přirozené nabídnout tyto skvosty také jim.

Vše tedy, co v tomto obchůdku naleznete, sama používám a všechny produkty mají za úkol podpořit vás na vaší cestě Zpátky domů. Postupně stále přibývají nové a nové produkty tak, jak se s nimi sama seznamuji a objevuji jejich kouzlo.

A co je Zpátky domů?

Zpátky do zdroje vnitřního klidu, míru a ticha. Do prostoru, ve kterém se rozpouští bolestivé a trpící ego a pozornost se přesouvá do dimenze, která roky neodhalena odkrývá svou pravou tvář. Je to stav jakoby bez pocitu, prostor NIC, ze kterého vše projevené vzniká. Je to zdroj naší skutečné podstaty a jeho objevením začínáme být vedeni k tomu nejlepšímu pro nás, k našemu nejvyššímu potenciálu. Boj, nesváry, strachy, utrpení, nátlak, omezování, bolest a stres zde nemají místo. Z tohoto prostoru se lidé znovuzrodí v laskavé, soucitné, klidné a pevné bytosti, které si užívají Života a hluboké blaženosti z něj.

Jako každý člověk i já mám mnoho poloh a tváří, a ty se mění podle potřeby a aktuálního vnitřního vývoje. Jednou jsem tichá a klidná šamanka, přinášející druhým transformaci vědomí, a vůdkyně, jindy jsem nevinné dítě, které si hraje a dovádí, pak jsem zase tvůrkyně, podnikatelka a obchodnice tělem i duší s potěšením z hmoty a peněz, pak zase žena milující mužskou energii, ve které se celá ráda s blažeností rozpustí, jindy jsem obyčejná holka v triku a džínách, která ráda zajde s kamarádkami na dobrý oběd a kávu, a pak zase parádnice, která miluje krásné šaty, šperky s duchem a luxus, a pak jsem zase vášnivá divoška, která by nejraději splynula s hlubokým lesem a tančila s vlky a pak zase zodpovědná máma a pečovatelka, která je tady pro svou rodinu, děti, dům a zahradu. A pro každé mé období mám v repertoáru příhodný prostředek k podpoře či prostě jen radosti.

Dopřejme si, co nám dělá dobře a podporuje nás v našem plynutí životem a užívejme společně společného!

S láskou Míša ♥

Informace k výrobkům:

Šperky a kožené výrobky jsou ruční výroba, a tak každý produkt je originál. Doba doručení až do vašich rukou proto může několik dní trvat. Prosím o vaši trpělivost :)

U vykuřovadel a vykuřovacích směsí jsou uvedeny obecné informace o jejich léčebných a rituálních účincích. Je dobré mít na paměti, že každý výrobek na těchto stránkách je pomocníkem na cestě zpět k sobě, nikoli samospásným prostředkem. Dopřejte si plně procítit vůni, která k vám skrze vykuřovadlo bude promlouvat a položit se do ní. Ať vám dopomůže zvědomit vše, co spalo ve tmě, a poodstoupit od všeho osobního, co vás příliš vtahuje do stresu a tlaku.

Vy sami určujete, co vám který produkt přinese a k čemu vám poslouží!