Objednávka meditace Vnitřní tvůrce

Vyplněním a zaplacením objednávky získáte jedinečnou motivační meditaci Vnitřní tvůrce s hudebním doprovodem skladatele Andreje Željazkova v hodnotě 150 Kč.

Co tedy získáváte?

  • 1
    Mp3 nahrávku, ve které vás můj hlas povede k uvědomění si své své jedinečnosti a schopnosti tvořit si svůj život
  • 2
    Mp3 nahrávku s autorskou hudbou Andreje Željazkova šitou meditaci přímo na míru
  • 3
    Pomocníka, když vám nebude do smíchu a budete potřebovat rychlou vzpruhu, odvahu a podporu
Z meditace jsem byla přímo nadšená. Promlouvá z ní krásná hudba a tvé slovo vyloženě pohladí a podpoří. Máš příjemný, ale pevný hlas, který meditací provádí. Po skončení poslechu má člověk pocit, že stojí nohama pevně na zemi a může cokoliv.
Katřina Botová
Meditace naprosto předčila má očekávání. Po prvním přehrání jsem byla plná síly, odhodlání a energie. Nahrávka je neskutečně silná, nakažlivá a motivační. Pouštím si ji teď pokaždé, když mě přepadnou pochyby a strach, že něco nedokážu je hned pryč. Za tuhle nahrávku, Míšo, opravdu děkuji!!!!
Lucie Valchařovánovyrodic.cz
Při prvních tónech hudby meditace mnou projela elektřina, hned na to s prvními slovy však mé tělo zalilo příjemné teplo, cítila jsem, jak se prokrvuje každý kousek mého těla. Stala jsem se až malým světélkem v mém srdci a pozorovala se vně i uvnitř. Hudba i Tvůj hlas jsou velmi příjemnými průvodci meditací. Po 15 minutách, které mi přišly jako jediná minuta, jsem otevřela oči a byla ještě více odhodlána vytvořit věci, kterými jsem si příliš jistá nebyla. Přistihla jsem sebe sama, že se usmívám, tento pocit spolu s hřejivou sílou uvnitř mne byl velmi příjemným výstupem Tvé meditace. Děkuji Ti Miško. Velmi.
Denisa Jelínkovávegan-shop.cz
Děkuji za Vaši meditaci. Tak krásné slova mi snad ještě nikdo neřekl. To je tak něco krásného, upřímného a vím že nikomu nic nenalháváte. Prostě je to úžasné a po meditaci jsem plná sil a energie.
Jarmila

gopay_bannery-modre img.php img.php-2 img.php-3 img.php-4 img.php-5 img.php-6 img.php-7