Objednávka e-booku

Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi

Vyplněním a zaplacením objednávky získáte jedinečného průvodce ze závislosti a strachu ke svobodě a lásce ve všech vašich vztazích - E-book Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi v hodnotě 450 Kč včetně akčních kroků a bonusu v celkové hodnotě 200 Kč.

 

Co tedy získáváte?

 • 1
  E-BOOK Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi v hodnotě 450 Kč
 • 2
  AKČNÍ KROKY k získání vnitřní svobody, sebedůvěry a pozitivnímu vztahu k sobě
 • 3
  Meditaci VNITŘNÍ TVŮRCE s autorskou hudbou skladatele Andreje Željazkova v ceně 150 Kč ZDARMA
 • 4
  Bonus AKČNÍ PLÁN k osvobození (sebekoučovaní otázky ke změně) ZDARMA

Zjistěte, proč jste závislí na svém partnerovi a osvoboďte se jednou provždy!

Za sebe klobouk dolů, e-book dává smysl, má to hlavu a patu a myslím, že může spoustě lidem otevřít oči! Grafika - naprostá pecka! Stejně jako závěrečné video v bonusu! Vypsala jsem si hned několik otázek do svého koučovacího deníku. A jestli e-book odpověděl přesně na otázky, které jsem potřebovala, tak meditace naprosto předčila má očekávání. Po prvním přehrání jsem byla plná síly, odhodlání a energie. Nahrávka je neskutečně silná, nakažlivá a motivační. Pouštím si ji teď pokaždé, když mě přepadnou pochyby a strach, že něco nedokážu je hned pryč. Za tuhle nahrávku, Míšo, opravdu děkuji!!!!
Lucie Valchařováwww.novyrodic.cz
Ebook je průvodcem každého člověka, který cítí, že chce nejen v partnerském vztahu změnu a ví, že musí začít u sebe a nikoli u obviňování a hodnocení toho druhého. Každé jedno cvičení je pomocí, která se nedá docenit, tím největším poděkováním je úsměv na tváři, spokojenost a vztah, ve kterém vedle svého muže rostu. Děkuji velmi za tento ebook, který mne opět posunul, stejně jako ten předchozí. Příjemné video v závěru, na které ebook odkazuje, je velmi milou tečkou na závěr, která nic neuzavírá, ba naopak ještě dále posouvá dále. K meditaci Vnitřní tvůrce: Při prvních tónech hudby meditace mnou projela elektřina, hned na to s prvními slovy však mé tělo zalilo příjemné teplo, cítila jsem, jak se prokrvuje každý kousek mého těla. Stala jsem se až malým světélkem v mém srdci a pozorovala se vně i uvnitř. Hudba i Tvůj hlas jsou velmi příjemnými průvodci meditací. Po 15 minutách, které mi přišly jako jediná minuta, jsem otevřela oči a byla ještě více odhodlána vytvořit věci, kterými jsem si příliš jistá nebyla. Přistihla jsem sebe sama, že se usmívám, tento pocit spolu s hřejivou sílou uvnitř mne byl velmi příjemným výstupem Tvé meditace. Děkuji Ti Miško. Velmi.
Denisa JelínkováSpolumajitelka Vegan-shop a marketingová konzultantka
Děkuji za Váš e-book a hlavně za meditaci. Tak krásné slova mi snad ještě nikdo neřekl. To je tak něco krásného, upřímného a vím že nikomu nic nenalháváte. Prostě je to úžasné a po meditaci jsem plná sil a energie. Taky jsem musela uznat, že když si budu dávat to po čem toužím, tak to nebudu chtít po partnerovi. Je to pro mně nové poznání a opět mně to posouvá o krok kupředu. Děkuji ještě jednou.
Jarmila
Líbí se mi lehkost, s jakou jsi knihu napsala. Nebyla ani dlouhá, ani krátká a mnohá cvičení mi hodně přinesla. Knížka je praktická, podporující, něžná a ženská, ale psaná tak, že si v ní hezky počtou i muži. Z meditace jsem byla přímo nadšená. Promlouvá z ní krásná hudba a tvé slovo vyloženě pohladí a podpoří. Máš příjemný, ale pevný hlas, který meditací provádí. Po skončení poslechu má člověk pocit, že stojí nohama pevně na zemi a může cokoliv. I když mnoho technik znám, neznala jsem zlatý stín (termín) a nadchla jsem se pro hledání sama sebe v druhých. Ať už v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Objevila jsem svou finanční závislost na partnerovi. Ne tu klasickou, že bych z něj ždímala prachy, ale že mě ukotvuje - kdyby se něco stalo, postará se o mě. A já bych radši, aby to bylo: je jedno, co se se mnou stane, už mám dost svých peněz. A mám dostatek pasivních příjmů a jsem samostatná. K tomu mi zatím chybí odvaha. Takže mně to hodně dalo a přineslo. Líbily se mi obrázky a tak nějak všechno. Moc děkuji.
KáťaADP

Potřebujete pomoc?

Napište mi na misa@michaelazdrahalova.cz 

Jsem tady pro vás, ráda vám pomohu.

gopay_bannery-modre  img.php  img.php-2  img.php-3  img.php-4  img.php-5  img.php-6  img.php-7