Transformační workshop

Jak se osvobodit

ze závislosti na partnerovi

Praha

14.10. 2018 od 10:00 do 18:00

Člověk nemůže skutečně a hluboce milovat, pokud se zároveň necítí zcela svobodnou bytostí!


Co tě na workshopu čeká


  • Transformační proces rozpouštění strachů a bloků na cestě k lásce
  • Otočení pozornosti do tvého nitra, intenzivnější prožívání a pochopení sebe sama
  • Spojení se s vlastním zdrojem síly, moci a lásky
  • Vzestup sebedůvěry, sebejistoty a rozhodnosti
  • Společné sdílení příběhů, ve kterých najdeš vždy něco svého
  • Malá skupina s bezpečným a důvěrným prostředím, kde všichni řeší totéž
  • Odpovědi na tvé otázky
Praha
14.10. 2018
10:00 - 18:00
Cena: 2490 Kč

Rypkova 965, Šeberov
149 00 Praha

Další informace


Co s sebou:

Blok a tužku, pohodlné oblečení a papírové kapesníky 🙂

Další info:

Pauza na oběd proběhne mezi 12. až 13. hodinou, malé občerstvení bude k dispozici v průběhu akce

Přihlášení na workshop
Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi

gopay_bannery-modre 
img.php 
img.php-2 
img.php-3 
img.php-4 
img.php-5 
img.php-6 
img.php-7

Reference


Dobrý den, Míšo, Včera jsem se zúčastnila Vašeho semináře a musím Vám strašně moc poděkovat, bylo to opravdu úúúúúúúúúúžasnééééééé !! Několik seminářů a workshopů (od jiných koučů p. Kaliny) jsem již absolvovala, ale žádný z nich ve mně nezanechal takové dojmy jako ten včerejší. Již jsme spolu byly v kontaktu, mám Váš e-book s meditací, i chodím na koučinky (s přestávkami již téměř rok), ale stále cítím, že ten kořen mých never-ending problémů tam stále je... Jak jste zminovala, některé trápení „posiluje" a některé „likviduje", ale jak mám včas poznat, že pohár už přetéká, aby mě to totálně nezlikvidovalo ? Přemýšlím, že bych v blízké budoucnosti (pravdepodobně po prázdninách) ráda využila i koučinku u Vás, pokud to bude možné. Cítím, že opravdu víte, o čem mluvíte Krásný den

Anna

Ahoj Míšo, zúčastnila jsem se tvého pražského semináře na téma partnerské závislosti, na který jsem šla trochu s pocitem, že už všechno vím - jen to zavádění do praxe mi nikdy nešlo. Chodím na terapii, svépomocné skupiny, čtu knihy, mám rozklíčované vzorce přejaté z dětství. Přesto jsem na tvém semináři zažila několik "aha" momentů, které bych ráda doprobrala a u kterých cítím, že jsou zásadní - ale sama si s nimi neumím poradit. Budu moc ráda, pokud si na mě uděláš čas. Žiju v Praze a mám tu mnoho oblíbených kaváren, ale taky se ráda přizpůsobím.

Katka

Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.

Bára

Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.

Věra

Partnerem akce je: