Setkání nespoutaných žen

Jak se stát z nezralé rebelky vědomou rebelkou a vzpomenout si na to, kým skutečně jsi

Setkání nespoutaných žen chce vzkřísit hluboce uloženou vzpomínku na to, kdo jako žena skutečně jsi. Uprostřed lesů, ticha a klidu se společně setkáme, abychom se dotkly našich srdcí a zapálíme společně oheň - hřejivý plamen lásky a úcty k sobě, k druhým a Zemi. Je na čase zbavit se strachu, viny a životní nejistoty a zapustit své vlastní kořeny.

Ženy byly spoutány příliš dlouho. Mnoho z nich cítí to volání po odhalení svých nejhlubších tužeb, po svobodě, po skutečné lásce, po uvolnění své spontaneity a divokosti. Vášně v srdci ženy spí a jejich truhly s nejnádhernějšími poklady zůstávají zamčeny. Pro mnoho žen nastává čas a nutnost je otevřít. Podívat se, co je v nich. Poznat své skutečné já. Vzít si zpět svou ztracenou sílu.

Prožiješ magický víkend babího léta v intenzivních zážitcích a setkáních. Tento workshop jsem tvořila tak, aby byl plný intezity i ticha, abych dala prostor vzniku novým životním přátelstvím, ženským hlubokým setkáním, abych ukázala smysluplnou cestu lásky sama k sobě, Zemi a druhým. Užijeme si spolu řadu neopakovatelných chvil, radosti a smíchu.

 

 


Co tě čeká?

Zjemníš svou ženskou energii

Prožiješ, jaké to je být v harmonii a tichu sebe sama. Zažiješ uvolňovací a léčivá cvičení. Poznáš dechové techniky a léčení svých emocí.

Zažiješ přechodový rituál z dívky v Ženu

Rozpustíš spoustu nánosů svého strachu z nepřijetí a osvobodíš se od přesvědčení, která tě nutí zůstávat v nezdravých vztazích.

Hluboce se setkáš se ženami stejné krevní skupiny

Poznáš příběhy dalších žen, které ti v mnohém připomenou tvou cestu. Dostaneš nálož tolik chybějícího ženského soucitu, empatie a přijetí.

Vydechneš a propustíš staré a přežité

Zbavíš se toho, co již nepotřebuješ a uvolníš tak prostor pro příchod nového a příjemného.

Zažiješ transformaci vědomí

Prožiješ změnu vnitřní energie, setkáš se sám se sebou, se svým nitrem a s druhým člověkem.

Uvolníš se do proudu svého života

Naučíš se uvolnit do přítomnosti. Uslyšíš hlas své intuice a zjistíš, co znamená nechat se vést srdcem.

"Společnost nás všechny ničí. Ničí mysl, bytí. Vnucuje nám všechno možné a vy ztrácíte sami se sebou kontakt. Snaží se z vás udělat něco jiného než to, čím jste se měli stát. Vyvádí vás z rovnováhy. Táhne vás od vás samých. Nikdy vám neřekne, abyste byli sami sebou. Nikdy vám nedá svobodu, abyste byli. Vnucuje vaší mysli cizí, zevní představy.

Z toho vznikají potíže. Můžete předstírat, ale předstíráte-li, nejste nikdy spokojeni. Neustále toužíte po tom, abyste byli sami sebou - což je přirozené - a společnost vám to nedovoluje. Chce, abyste byli někým jiným. Chce, abyste byli falešní. Nepřeje si, abyste byli opravdoví, protože opravdoví lidé jsou nebezpeční. Opravdoví lidé jsou rebelové. Opravdové lidi nelze tak snadno ovládat, není možné je sešněrovat. Opravdoví lidé jsou vždy za svým štěstím..."          

Osho

 

 

 

 

KDE, KDY A JAK?

Setkáme se v penzionu Na kraji lesa. Na hranici valašské divočiny, mezi duby a buky. Místo je obklopeno nádhernou krajinou valašských kopců a lesů, jako stvořené pro divokou a nespoutanou duši svobodné ženy. 

V ceně budeš mít k dispozici snídani, oběd i večeři. Pokud potřebuješ, níže můžeš vepsat do poznámky, zda máš zájem o vegetariánskou či bezlepkovou stravu. Veškeré nápoje již si hradíš sama. 

Svobodná rebelská žena je nenáročná. Úplně jí stačí to nejlepší 🙂 Z toho důvodu jsem pro společný čas zvolila místo, kde bude nejen uspokojena ta tvá část, která touží po dobrodružství a přirozenosti, ale také ta tvá část, která touží po komfortu.

Lektorkou workshopu SÍLA ŽENY je Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství dětí 2. stupně na ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak nežije svůj život a neplní si své sny. Vnitřní bolest ji postupně vrátila na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu a radost ze života. Rozhodla se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce a harmonii. Dnes je Míša šestým rokem terapeutkou, spirituální průvodkyní a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebevědomí, sebepřijetí a autenticity ve vztazích.

Termín

13. - 15. září 2019. Příjezd 13.9. v 15.00, odjezd 15.9. v 15 hodin.

Místo

Podlesí - Křivé 610, 757 01 Valašské Meziříčí

Cena

2500,- ubytování + strava, 3500,- kurzovné

S sebou

Oblečení vhodné do přírody, pohodlné, ale i teplé (outdoorové boty, nepromokavou bundu, svetr či mikinu), plavky, podložku na cvičení a meditace (případně starší deku)

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:


Bezlepková
či vegetariánská strava?

Pokud preferuješ bezlepkovou nebo vegetariánskou stravu, pak v poli "Poznámka" ve tvé objednávce uveď, prosím, tuto informaci. 🙂