CESTA K SRDCI ŽENY

setkáváním k sebepoznání a otevření srdce

VEČERNÍ SETKÁVÁNÍ

v historickém centru Ostravy

Jednou za dva týdny se setkáme u příležitosti společného sdílení a naslouchání v krásných prostorách historického centra Ostravy. Kruh slouží k možnosti otevřeného sebevyjádření, beze strachu a masek. Tento bezpečný a přijímající prostor má velmi léčivé účinky na ženskou psychiku. Možností se otevřít a projevit bez posuzování a kritiky se mohou ženy dotknout hlubších míst svého nitra a být skutečně pravdivé samy k sobě. V prostředí důvěry, respektu a empatie zde dostávají možnost znovu otevřít své srdce a uvolňovat se postupně do svého pravého Já.

Téma 4. setkání 

4.3. 2020

  • Otevřené sdílení příběhů
  • Vliv viny a studu ženy na udržování toxických vztahů
  • Meditace, propuštění starých paradigmat a posun do vyšších vibrací lásky

Informace o akci:

Setkávání probíhá co 14 dní

  • KDY: 8.1., 22.1, 5.2., 19.2., 4.3., 18.3., 1.4., 15.4., 29.4., 13.5., 27.5., 10.6., 24.6.
  • KDE: Masarykovo náměstí 50/31, Ostrava, 3. patro (zvonek a dveře Athayoga Lucie Formanová)
  • JAK DLOUHO: 18.00 - 20.00 (příchod 17.50)
  • ZA KOLIK: 350,-
  • S SEBOU: Pohodlné oblečení, případně taburet (podložky, deky a voda budou k dispozici)

"Učili nás být na to samy, zatnout zuby a zvládat. Být ticho a neobtěžovat druhé vlastními problémy a pocity.

Sdílení a ochota nechat si pomoci vnímáním, vyslyšením a vhledem může zažehnout léčení tvých vnitřních zranění a návrat ke tvé autenticitě a celistvosti."


Mentorkou setkávání je Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství dětí 2. stupně na ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Vleklé deprese, úzkosti a nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak se snaží být takovou, jakou by ji chtěli druzí mít. Vnitřní bolest z přetvářky a hraní rolí ji postupně vrátila na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu a radost z přítomnosti. Pochopila, že nikoli sebe-změna, ale sebe-přijetí je klíčem k vnitřnímu klidu. Rozhodla se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce a harmonii. Dnes je Míša pátým rokem transformační průvodkyní, terapeutkou a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebevědomí, sebeúcty a partnerských vztahů. Je autorkou projektu Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi a Síla ženy.

Objednávkový formulář

Tvé místo bude rezervováno po odeslání přihlášky přes kontaktní formulář. Do přihlášky uváděj, prosím, datum Setkání, kterého se chceš účastnit (případně napiš "všechna setkání"). Platba 350,- probíhá na místě v hotovosti.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Objednávka je závazná a pokud ji účastník zruší před jejím započetím, či na setkání nedorazí, částku uhradí přes bankovní účet, který mu bude zaslán.