ZPÁTKY DOMŮ

Čtyřdenní intenzivní retreat

Návrat "domů", do svého zdroje klidu, svobody, lásky a vnitřní moci

Čtyřdenní intenzivní retreat Návrat domů je zde pro muže a ženy, kteří mají odvahu ponořit se do hlubin sebe sama a nalézt své pravé Já. Pro ty, jež se nebojí poznat Pravdu a skutečnou svobodu. Pro ty, kteří už nehodlají dále naskakovat svému egu na lep a pro které je návrat do vnitřního domova, místa stabilního klidu a míru, nezbytností.

Čtyřdenní ponor do vlastní duše bude sloužit k vzestupu do vibrací lásky, odhalení své falešné identity a k odpoutání se od vnitřních bolestí, jejichž oživováním lidé zbytečné trpí a bojují.

Prožijeme magický prodloužený víkend zářijových dní v intenzivních zážitcích a setkáních. Retreat bude plný intezity i ticha. Každá žena i muž zde projde poznáním pravdy a zanechá na těchto místech kusy ega, které je táhly k zemi. Každý zde pozná tu část sebe, která je plná klidu, míru, lásky a nezanikající svobody, ale také vnitřní moci.

 

 


Co tě čeká?

Nalezneš v sobě místo trvalého vnitřního klidu a svobody

Povedu tě do vnitřního prostoru nejzažšího pozorovatele. Poznáním tohoto místa a uvolněním se do něj se přímo napojíš na zdroj sebeléčení, harmonie, stabilního klidu a energie.

Otevřeš své zraněné srdce nezávisle na svých minulých zážitcích

Působením vyšších vibrací lásky a návratem do prostoru nejzažšího pozorovatele se ti přirozeně začne otevírat a změkčovat tvé srdce.

Setkáš se s pocitem hluboké vnitřní moci a energie

Naučíš se více se ukotvovat v přítomnosti. Utiší se hluk mysli. Poznáš svou vnitřní moc a zdroj tvé energie.

Zažiješ výrazný posun z vibrací strachu do vibrací klidu a lásky

Prožiješ změnu vnitřní energie, mnoho tvých strachů přirozeně odejde a zvýší se důvěra v životní sílu a intuici.

Naučíš se zůstávat v klidu nezávisle na událostech tvého života

Pobýváním ve vnitřním prostoru klidu a míru začneš být méně ovlivněn/a tím, co se děje na popředí tvého života.

Naučís se pracovat se svou vnitřní pozorností

Naučím tě pracovat se svým mozkem tak, aby se z tvého šéfa stal tvým podřízeným, a tak sloužil tvému otevřenému srdci, nikoli záměrům ega.

"Jakmile se alespoň na okamžik dokážeme všeho pustit, uvolnit se a spadnout doprostřed přítomného okamžiku, může nás prostoupit svoboda, kterou všichni hledáme. Nepřijde, až se nám změní život, až se změní okolnosti každodenní reality. Svoboda je přímo uprostřed tohoto okamžiku.

Když se vzdáme svých požadavků na to, aby se život změnil, aby se přizpůsobil našim představám, teprve pak se všechno otevře."

                                                                                                                                                                                - Adyashanti

 

 

Témata:


- neutralita, uvolnění, důvěra

- čisté uvědomování

- bezpečí, sebejistota

- neposuzování, nehodnocení

- plynutí, vnitřní klid a mír

- bezúsilnost, samoléčení

- dělání "nicneděláním"

- bezzáměrovost

- bezpodmínečná blaženost

KDE, KDY A JAK?


Termín

10. - 13. září 2020. Příjezd 10.9. po 14. hodině, společně se sejdeme v kruhu v 15.00. Odjezd 13.9. mezi 14. a 15. hodinou.

Místo

Krásné místo u Slapské přehrady - Ekocentrum Restart z.s. Loutí 4, 252 08 Rabyně

Cena

6800,- V ceně je zahrnuta plná penze formou kvalitní vegetariánské stravy od čtvrtka do neděle, ubytování za 3 noci a částka za školení.

S sebou

Oblečení vhodné na cvičení v sále i do přírody, pohodlné, ale i teplé (outdoorové boty, nepromokavou bundu, svetr či mikinu), podložku na cvičení a meditace (případně starší deku), blok a tužku, šátek.

 

 

 

 


"Jsme-li “doma”, ve svém pravém Já, přirozeně se odevzdáváme proudu Života. Je to ta část nás, která není ovlivněna myšlením.
Jsme-li “doma”, nechceme nic a nikoho měnit, nic nepromýšlíme, nic nehodnotíme a reagujeme na impulsy, které nám v přítomnosti přicházejí. Čím více se ztišíme, tím snadněji je vnímáme... Ztrácíme-li se v myšlení, odpojujeme se od pravého Já a trpíme.

Co tě trápí, odevzdej s důvěrou, bez očekávání výsledku, proudu Života (Bohu, Vesmíru) a vrať se svou pozorností do místa, ze kterého můžeš vše sledovat. Do místa klidu a míru."

                                                                                                                                                                            - Míša Zdráhalová


Průvodkyní retreatem Zpátky domů je Michaela Zdráhalová. Míša vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě, věnovala se učitelství češtiny a tělocviku pro 2. stupeň ZŠ a poté strávila sedm let v zahraničí se svým manželem a dětmi. Nepříjemné události v jejím životě ji nevyhnutelně ukázaly, jak moc je ve svém životě orientovaná na potřeby druhých, jak se podceňuje, omezuje, uhýbá a umenšuje. Jak nežije svůj život a není šťastná. Vnitřní bolest, úzkosti a deprese ji postupně vrátily na její cestu. Objevila v sobě netušené možnosti, vnitřní sílu, odvahu se odevzdat proudu života a hlubokou radost. Rozhodla se svůj objevený poklad předávat dalším lidem, kteří stejně jako ona touží poznat pravdu a žít autentický život v lásce, nelpění a harmonii. Dnes je Míša šestým rokem terapeutkou, spirituální průvodkyní a inspirátorkou. Věnuje se osobním konzultacím a vede semináře na téma sebe-vědomí, sebepřijetí a autenticity ve vztazích.

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:


Pojď s námi prožít prodloužený víkend, který nenechá tvůj život stejný. Těším se na tebe. Míša