ŠKOLA KOUČŮ EMOČNÍCH ROVNIC 

 

Staň se profesionálním koučem Emočních rovnic v našem týmu

a začni druhým měnit životy k lepšímu!

  

Termín školy Emočních rovnic v roce 2018:

1. část: 25. 4 – 29. 4. Praha

2. část: 9. 5. – 13. 5. Praha

3. část: 4. 7. – 8. 7. Pobyt mimo Prahu

Hlavní školitel Aleš Kalina+ 5 dalších profesionálů Emočních rovnic

* Další termín školy koučů bude v roce 2019

Pro koho je škola určena?

 •  Škola je určena pro ty z vás, kteří cítíte, že chcete pracovat jako kouč a měnit lidem životy. Souzníte s metodou Emočních rovnic a máte potřebu její sílu předávat dále.
 • Dále pak pro ty z vás, kteří máte zdravou sebelásku a vztah k sobě sama. Máte zdravě nastavený vztah k financím. Forma spolupráce je na základě Smlouvy o spolupráci a nejde o zaměstnání. Cítíte, že máte co dát a vaše hodnota pro budoucí klienty je vysoká.
 • Místo bydliště, typ vzdělání a délka praxe není rozhodující.
 • Škola není určena pro osoby, které by si chtěly s pomocí školy opravit svůj vlastní život. K tomu je potřeba využít služeb kouče před nástupem do školy.

Podmínky přijetí na školu

Pokud se chcete stát koučem na škole koučů Emočních rovnic, je zapotřebí vyplnit přihlášku níže a:

 • Zaslat svůj životopis s kvalitní fotografií (min. velikost 400 kB, ne někde na zahradě či na pláži, ale tak, jak vypadáte ve svém pase nebo na OP). Jiné fotografie nejsou přijaty a vaše žádost pak zbytečně končí v koši. Nejlépe uděláte, když si zajdete k fotografovi a pošlete kvalitní fotku sebe sama.
 • Zúčastnit se vstupního pohovoru osobně ve firemním domě na adrese Rypkova 965, Praha 4 Šeberov.
 • Vyčkat na výsledky výběrového řízení. Pokud bude vaše přihláška schválena, tak je zapotřebí:
 • Absolvovat 10 dvouhodinových sezení s koučem, kde si navrhnete svoji cestu ke změně a získáte svoji osobní zkušenost při hledání vlastních Emočních rovnic. Svého kouče si můžete vybrat z řad Seniorů a Masterů, můžete se přihlásit i ke mně. Pracuje se 2 hodiny týdně osobně či po Skypu. Vybraného kouče si hradíte sami.
 • Po absolvování 10 sezení vstupního koučinku budete pozváni do našeho Assessment centra, kde během 5 hodin prověříme váš pokrok v 20 hodinách koučinku. O co jde? Assessment centrum je metoda založená na pozorování účastníků výběrového řízení v navozených modelových situacích a následném porovnání jejich znalostí, schopností a dovedností s požadavky na výkon pozice kouče. Každý účastník bude vyhodnocen. Buď bude do školy přijat, anebo získá doporučení, jak na sobě zapracovat dále, aby mohl být přijat do školy konané v dalším termínu. Assessment centra se musí účastnit každý uchazeč o školu před započetím školy. To platí i pro ty, kteří do některého z dřívějších termínů školy nebyli přijati.

Co se na škole naučíte

 • Ovládat práci s Emočními rovnicemi na vysoké úrovni tak, abyste ji mohli aplikovat v praxi s klienty.
 • Budeme se věnovat vyhledávání Emočních rovnic, jejich testování v synaptické mapě mozku a způsobům jejich otáčení.
 • Naučíte se, jak co nejlépe ovládat emoční počítač člověka v hlavě.
 • Ovládnete programovací jazyky mozku na takové úrovni, abyste zvládli většinu problémů klienta.
 • Rozumět lidské psychice a myšlenkovým pochodům klienta.
 • Aplikovat zákonitosti mozku do vyhledávání Emočních rovnic.
 • Odhalovat talentové vlohy klienta.
 • Pracovat s různými typy klientů v oblasti vztahů, práce, peněz a zdraví.
 • Pro každou oblast se seznámíte s osvědčenými metodami a doporučenými postupy pro zvládnutí problému.
 • Aplikovat naučené způsoby práce na klienty v různých stavech jejich mysli – od syndromu vyhoření přes hysterii až k myšlenkám na smrt.
 • Naučíte se zásady intuitivního psaní pro správnou práci s dotazy potencionálních klientů.

Cena školy

Cena školy

110 000 Kč včetně DPH, která v sobě zahrnuje školné + 10 hodin supervizí po ukončení školy.

 

Licenční podmínky

Kouč pracuje na svůj živnostenský list či firmu zapsanou v obchodním rejstříku, řídí se licenčním ujednáním a podmínkami užívání ochranné známky. (Emoční rovnice jsou chráněny úřadem pro průmyslové vlastnictví ČR a SR.)

 

Další ujednání

 • Žadatel musí být nekuřák s přiměřenou váhou.
 • Žadatel nesmí mít viditelné tetování ani piercing.
 • Žadatel musí mít osvojeny zásady slušného oblékání a hygieny. (Pot a zápach jakéhokoliv druhu není tolerován).

 

Náhled do kuchyně – jak vlastně pracujeme a co ctíme?

 

Budujeme týmovou atmosféru a ctíme zásady kolektivního vědomí a sjednocené kreativní síly, jež se promítá do úspěchu marketingu pro kouče na webu.

Firma Mindsoft s.r.o. investuje nemalé peníze v řádech milionů do budování silného brandu a propagace hesla „Změna je možná“ a „Dobrý pocit pro každého“.

Ročně navštíví web ales-kalina.cz přes 1 200 000 lidí. Naše facebooková stránka má 66 000 příznivců. YouTube kanál roste o 6 % měsíčně a prodali jsme téměř 20 000 knih Emoční rovnice a 8 000 výtisků Partnerský manuál.

Budováním tržního povědomí zajišťujeme práci pro své certifikované kouče. Dáváme příležitosti, abyste si mohli svoji klientelu budovat sami s pomocí firemních nástrojů marketingu. O více možnostech se dozvíte na školení.

MOJE PROFESE

V roce 2013 jsem se vlivem událostí v mém životě rozhodla poprvé v životě naslouchat svému vnitřnímu vedení a následovat svůj talent - talent empatie, psychické pomoci, rozvoje potenciálu člověka, učitele a inspirátora. Z dnešního pohledu to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. 

Od té doby jsem pomocí Emočních rovnic změnila a zkvalitnila jak život svůj, tak také tisícům dalších lidí. Dnes koučuji, mentoruji, školím nové kouče, poskytuji supervize, píši a přednáším. Osobní a profesní zkušenosti mě přiměly v roce 2016 napsat elektronickou knihu Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi aneb Jak si začít věřit a nalézt vlastní smysl života, která reflektuje mou životní cestu. Cestu nárůstu sebevědomí, sebelásky a sebeúcty.

Probuzený talent vést druhé, podporovat a inspirovat vlastním konáním mě postupně přiměl přijmout novou životní roli - roli mentora, školitele a lektora. Podílím se dnes na vybudování silného týmu nadšených koučů, pro které je pomoc druhým stejnou nezbytností, jako se stala pro mě, a se kterými pomáháme lidem žít jejich životy s radostí, vášní a nadšením. Přáli bychom si mít v týmu další profesionály, pro které je pomoc druhým posláním a metoda Emočních rovnic jasnou volbou. Chceme mít kolem sebe lidi, kteří mají dobrý pocit, když mohou způsobit dobrý pocit druhým.

 

Ve spolupráci je síla! Těšíme se na naše nové kolegy! Naučíme vás vše, co sami umíme.