Seminář

JAK SE OSVOBODIT ZE ZÁVISLOSTI NA PARTNEROVI

Chcete jednou provždy přestat viset na svém partnerovi a radovat se i jen z vlastního života?


Mít láskyplné a harmonické vztahy?

Najít oporu v sobě a věřit si?

Pozvednout svou sebeúctu a sebevědomí?

 

 

Přijďte na seminář, kde se naučíte:

 •   jak se zbavit trápení z nefunkčního vztahu
 •   jak vyzrát na bolestivý strach z opuštění a samoty
 •   jak se začít spoléhat na sebe
 •   jak vzít svůj život do vlastních rukou
 •   jak vnést více lásky a radosti do svého života

 Datum:     28.5.2018

   Místo:     ČSVTS, Novotného lávka 5, Praha 1

  Trvání:     18:00 - 20:00 

     Cena:      350 Kč

S sebou:      Tužku a papír

 

 

Závislost na partnerovi je stejná jako závislost alkoholika na alkoholu. Já sama jsem si svou závislost na partnerovi nechtěla dlouho naplno přiznat, abych s ní nemusela nic dělat. Jak pohodlné by bylo druhého změnit k obrazu svému, aby se choval dle našich představ!

Dlouho jsem věřila, že kdyby se partner choval lépe, byl na mě hodnější a projevoval mi více lásky a úcty, mohla bych být skutečně šťastná. Když mi však ve vztahu bylo čím dál hůř a vnitřní bolest přesahovala únosné meze, pochopila jsem, že mě nikdo a nic nespasí a rozhodla jsem se vzít svůj život zpět do svých rukou a o své štěstí se postarat sama. 

Začaly mi docházet souvislosti a ukazovat se důvody, proč jsem nežila svůj život a bála se samoty. A proč jsem se svým vnitřním nastavením vlastně láskyplný vztah ani zažívat nemohla, a to s žádným mužem! Intenzivní a trpělivá cesta osobního rozvoje a sebepoznání mi velmi rychle začala přinášet vytoužené ovoce. Tím se stalo nalezení vlastního smyslu života, přijetí zodpovědnosti za svou životní cestu, návrat důvěry sama v sebe, navýšení sebevědomí a nárůst lásky k sobě i druhým.

Protože vím, jak moc člověka vnitřně bolí a sužuje nízká sebedůvěra, pocit zbytečnosti, jaké to je cítit se k ničemu či navíc, nedůležitý a bezvýznamný, jaké to je myslet si, že si lásku nezasloužím, jaké to je bát se, že mě partner opustí, stalo se mým posláním ukazovat druhým cestu z této tmy zpět ke světlu. Dnes již pátým rokem pomáhám lidem, aby se osvobozovali od strachu, a došli tak k vytoužené lásce.

Každý z nás je schopen změnit své vnitřní nastavení tak, aby mohl prožívat skutečnou lásku k sobě i druhým, radost ze života, vnitřní klid a aby vytvořil partnerství plné svobody, úcty, důvěry a pocitu hluboké sounáležitosti. Všichni si zasloužíme ve svém životě jen to nejlepší.

 

Co na semináři zjistíte?

 • 1
  Proč jste závislí na svém partnerovi
 • 2
  Proč se závislostního vztahu nemůžete jen tak zbavit
 • 3
  Rozdíl mezi závislostním a zdravým vztahem
 • 4
  Jak se začít osvobozovat a získávat vnitřní hodnotu a sebevědomí
 • 5
  Jak se začít zbavovat svých strachů a dát průchod skutečné lásce
 • 6
  Techniky na doma, abyste si mohli pomoci sami a opřít se sami o sebe
 • 7
  Nahlédnete také do mého soukromí

Co ještě na semináři získáte?

Patnáct minut koučinku s koučem Emočních rovnic zdarma! Využít je můžete před seminářem od 17 hodin nebo po skončení akce nejpozději do 21 hodin.

 

V koučinkové zóně se na vás těší:

Monika Kavická

Zuzana Valachová

Luďka Ježová

 

 

 

 

Co o práci se mnou píší lidé:


Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.

Bára

Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.

Věra

Dobrý den. Chci vám i vaší rodině popřát všechno nejlepší do nového roku. Hlavně zdraví,štestí a lásku. My už máme 7 měsíčního prcka Robinka. S Petrou všechno klape jak má a jsme rodina.To díky vám. Mockrát děkuji za všechno, co jste pro mě udělala. S pozdravem Martin

Martin

Moc Vám zatím dekuji za změnu života, jste neskutecna!!!! Hezky vikend. Už vidim i reakce manžela, po koucinku jsem hodně věci otevřela, jsem na sebe hrdá!!

Hanka

Nedá mi nereagovat na dnešní sezení, které mi dalo vice, než jsem si vůbec dokázala predstavit . Během těch dvou hodin jsem dostala neskutečné množství poznatků a jako úplně nejzásadnější poznatek pro mě je ten, že cokoliv se mi v životě děje negativního je jen v mé hlavě a můžu to změnit jen já sama. Žádný osud, karma, životní úděl, málo stěstí, smůla - prostě jen můj mozek! Skvělé zjištění. Jsem nabitá energií a nadějí na lepší časy a čistou hlavu, po čemž již několik let usilovně prahnu. Věřím, že se svým životem dokážu zázraky a to proto, že chci a věřím tomu. S chutí se vrhám do práce sama na sobě a věřím, ze není nic, co bych nezvládla, byť je toho poměrně hodně. Děkuji Vám, paní Míšo, za skvělý přístup a vedení, panu Aleši Kalinovi, že přišel na neco tak geniálního a logického jako jsou emoční rovnice. Velmi dobře se mi s Vámi pracuje, i na dálku na mě vyzařujete velmi pozitivní energii a klid a je pro mě velmi snadné až přirozené přijímat vaše poznatky za své. Hezký den a děkuji. Katka

Katka

Dobrý večer, Michaelo. Chtěla bych Vám nejprve ještě jednou poděkovat za naše setkání. Bylo to pro mě velice příjemné a konečně mám pocit, že jsme se setkala s někým v koho mám intuitivně plnou důvěru a mohu říkat věci, tak jak jsou a jak je cítím. Dnešní povídání o mě mi otevřelo další cestu pochopení sebe a svého života a hlavně mi ukázalo, že jsme se v tom svém snažení až do teď vůbec nikam nepohnula a stálé se cítím špatně i ve věcech o kterých jsem si myslela, že jsem si už tak nějak vyřešila. Díky Vám mám teď větší chuť jít do toho znovu s nadšením a věřím, že tohle je ta cesta, ktera mě konečně dovede sama k sobě a k radosti z toho, že jsem. Už teď se těším na instrukce od vás a hlavně na ten svůj proces proměny a objevení sama sebe. Děkuji Vám za váš čas.

Berenika

 

 

Partnerem akce je:

Potřebujete pomoc?

Napište nám na misa@michaelazdrahalova.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.