První krok ke splnění snů

Stížnosti a zaměření pozornosti na to, co se nedaří, jsou důvodem, proč většina lidí nedosáhne toho, po čem touží. Stěžování je destruktivní! Je to silný a rozšířený návyk, který se nese jako virus. Dostává nás do role oběti a pocitu bezmoci, kde si myslíme, že nemůžeme vůbec nic udělat pro svou spokojenost.

Svůj svět kolem sebe změníme tím, že změníme zaměření pozornosti. Tím, že si uvědomíme, jak a proč negativně myslíme.

Pojďme společně udělat první krok ke splnění našeho cíle:

Přestaňme si stěžovat a zaměřovat se na to negativní! Přichyťte se vždy u stížnosti, kritiky či negativního uvažování a zastavte je. Obraťte pozornost na to, co se dá ocenit či za co můžete být vděční.

Michaela Zdráhalová

Její vášní je rozvoj sebedůvěry a odvahy lidí. Po letech citového strádání a strachu zjistila, jak vzít svůj životní příběh do vlastních rukou, žít jej podle vlastního scénáře a plnit si své sny. Jedním z jejích snů je odhalit toto poznání co nejvíce lidem.

Je životní koučkou, lektorkou Emočních rovnic, mentorkou a mámou dvou skvělých dětí. Pomáhá lidem napravovat vztahy a ukazuje jim možnosti, jak žít svůj život plnohodnotě a bez zatažené ruční brzdy. Je autorkou eknih 6 kroků k vyšší sebehodnotě a Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi.

Více o Míše si přečtete tady >>

Komentáře