TERAPEUTICKÉ SEZENÍ

Terapie se mnou probíhá přes mentální, duševní a fyzickou rovinu. Jsem vaším průvodcem na cestě za odstraňováním vašich bloků a strachů pomocí terapeutických metod. Vše se odehrává ve vaší režii, já vám pouze zprostředkuji kontakt s vašimi vnitřními zraněními a s odpověďmi na vaše otázky. Již po prvním sezení dochází ke značné úlevě a nárůstu vnitřní energie i síly. Pokud je klient vnitřně rozhodnutý pro změnu a aktivně se podílí svém osobním rozvoji, čekají ho s pomocí mé terapie zásadní změny v jeho životě.

Na sezeních s Vámi pracuji také skrze působení mého vlastního energetického pole a na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině. Pomáhám vám urychlit rozvoj vaší vize a otevírám cestu k vašim darům a potenciálu. To vše v souladu s vaším osobním plánem a úrovní vědomí, na které se zrovna nacházíte.

První sezení je vždy dvouhodinnové, na délce dalších konzultací se individuálně domlouváme podle vaší potřeby. Platba probíhá hotově nebo převodem s tím, že při převodu je třeba peníze připsat na můj účet 24 hodin před konzultací. Konzultaci je možné bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin předem.

Cena: 1500,-/ hodina. 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů