KONZULTACE

 

Konzultace se mnou probíhá přes mentální, duševní a fyzickou rovinu. Jsem vaším průvodcem na cestě za odstraňováním vašich bloků a strachů pomocí koučinkových a terapeutických metod. Vše se odehrává ve vaší režii, já vám pouze zprostředkuji kontakt s vašimi vnitřními zraněními a s odpověďmi na vaše otázky. Již po prvním sezení dochází ke značné úlevě a nárůstu vnitřní energie i síly. Pokud je klient vnitřně rozhodnutý pro změnu a aktivně se podílí svém osobním rozvoji, čekají ho s pomocí mé pomoci zásadní změny v jeho životě.

Na sezeních s Vámi pracuji také skrze působení mého vlastního energetického pole a na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině. Pomáhám vám urychlit rozvoj vaší vize a otevírám cestu k vašim darům a potenciálu. To vše v souladu s vaším osobním plánem a úrovní vědomí, na které se zrovna nacházíte.

První sezení je vždy dvouhodinnové, na délce dalších konzultací se individuálně domlouváme podle vaší potřeby. Platba probíhá hotově nebo převodem s tím, že při převodu je třeba peníze připsat na můj účet 24 hodin před konzultací. Konzultaci je možné bezplatně zrušit nejpozději 24 hodin předem.

Cena: 1500,-/ hodina. Forma koučinku: osobně nebo skype.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Co o práci se mnou říkají lidé:

Dobrý večer, Michaelo. Chtěla bych Vám nejprve ještě jednou poděkovat za naše setkání. Bylo to pro mě velice příjemné a konečně mám pocit, že jsme se setkala s někým v koho mám intuitivně plnou důvěru a mohu říkat věci, tak jak jsou a jak je cítím. Dnešní povídání o mě mi otevřelo další cestu pochopení sebe a svého života a hlavně mi ukázalo, že jsme se v tom svém snažení až do teď vůbec nikam nepohnula a stálé se cítím špatně i ve věcech o kterých jsem si myslela, že jsem si už tak nějak vyřešila. Díky Vám mám teď větší chuť jít do toho znovu s nadšením a věřím, že tohle je ta cesta, ktera mě konečně dovede sama k sobě a k radosti z toho, že jsem. Už teď se těším na instrukce od vás a hlavně na ten svůj proces proměny a objevení sama sebe. Děkuji Vám za váš čas.

BerenikaDesignérka

Mám pocit, že jste mě zachránila život. Nikdy vám to nezapomenu. Ukázat, že člověk vždycky něco může a i víc než předtím, je vaše geniální schopnost. Volba vás byla jasná. Moc to nechápu. Chtěl jsem vám dát za vyučenou, jak to mají borci jako já zmáklý, a to, že máte pěknou tvář a naučený pohled není nic, ale odcházel jsem s brekem a vy jste mi dala co proto. Jste nejlepší!!!! Dík moc. Doufám, že půjdem dál. Je na mě práce jak na kostele... Děkuji Míšo.

JiříŘeditel banky

Dobrý den, paní Zdráhalová, častokrát na Vás myslím, a pokaždé si více a více uvědomuji, jak velkým darem jste pro mě v životě, to jak jste mi pomohla a jak jste mě přijala za svou studentku a já Vás za svou učitelku. Těším se na to, až budeme moci spolu spolupracovat častěji. Opatrujte se, mám Vás ráda.

LuciaStudentka

Dobry vecer, Michaelo. Tak po nasem dnesnim sezeni jsem se citila naprosto skvele, pri rizeni jsme doslova tancila….zpivala za volantem. V podstate jsem vnimala, citila, ze ten muj partner uz je tu….moje video bylo, jak se doslova rozbehnu a skocim na nej a oba se smejeme……kdyz jsem vjizdela na Nuselsky most , tak se z radia ozval Elvis Presley “ Falling in love with you” to me hodne pobavilo neb jsme vjela na most a “ Most “ je spojovaci clanek od nekud nekam…. Pekny vecer Hana

HankaTrenérka

Dobrý večer Míšo, velmi Vám děkuji za příjemnou konzultaci. Napíši to jen krátce :). Konečně to celé do sebe zapadlo, vím, odkud vše pramení a konečně je vše pojmenované a zřejmé. Mám obrovskou chuť se do toho celého pustit. Vám děkuji za přístup, takový mi přesně vyhovuje: rychlý, věcný, úderný, jasný a přesný s jasným zadáním. A také děkuji za Vaši empatii. Moc se těším na další skype setkání s Vámi.

ZuzkaKonzultantka a poradkyně

Nedá mi nereagovat na dnešní sezení, které mi dalo vice, než jsem si vůbec dokázala predstavit . Během těch dvou hodin jsem dostala neskutečné množství poznatků a jako úplně nejzásadnější poznatek pro mě je ten, že cokoliv se mi v životě děje negativního je jen v mé hlavě a můžu to změnit jen já sama. Žádný osud, karma, životní úděl, málo stěstí, smůla - prostě jen můj mozek! Skvělé zjištění. Jsem nabitá energií a nadějí na lepší časy a čistou hlavu, po čemž již několik let usilovně prahnu. Věřím, že se svým životem dokážu zázraky a to proto, že chci a věřím tomu. S chutí se vrhám do práce sama na sobě a věřím, ze není nic, co bych nezvládla, byť je toho poměrně hodně. Děkuji Vám, paní Míšo, za skvělý přístup a vedení, panu Aleši Kalinovi, že přišel na neco tak geniálního a logického jako jsou emoční rovnice. Velmi dobře se mi s Vámi pracuje, i na dálku na mě vyzařujete velmi pozitivní energii a klid a je pro mě velmi snadné až přirozené přijímat vaše poznatky za své. Hezký den a děkuji. Katka

KatkaPodnikatelka

Miso, dekuji mockrat za sezeni. Hodne veci jsem si uvedomila, ale podstatne je, ze mam poprve pocit ze je mozne najit reseni a dosahnout trvaleho vysledku. Ale je potreba hodne zmenit. V kazdem pripade necitim uz jenom zoufalstvi ale i nadeji.

SylviaLékařka

Míšo přeji Vám krásné dny, ať máte krásný konec léta, tak spokojené klienty jako jsem já, protože díky Vám vím, že to zvládnu, i když nějakou dobu nebudu mít konzultaci, třeba je to taková zkouška :-). A musím říct, že díky Vám jsem se naučila pracovat a žít sama se sebou a teď opravdu můžu říct, že život je krásný. Jste prostě úžasná žena, která dokáže dělat s lidmi zázraky.

BarboraRealitní makléřka

Je mi ctí Vám poděkovat za naprosto profesionálně odvedené špičkové koučování mé osoby. Mohu vás ujistit, že nikdy nebudu litovat vynaložených prostředků, času stráveného s Vámi. Mé záležitosti se týkaly hlavně v oblasti navázání vztahů se ženami, přestala mě bavit zaměstnání, neměl jsem sebeúctu k mé osobě, žádnou sebehodnotu. Nebyl jsem schopen využít svého potenciálu. Jste osoba s širokým obecným přehledem, jste osoba schopna nasměrovat člověka tak aby byl schopen dosáhnout svých cílů v jakékoli oblasti života daného jedince. Dále bych Vám neposlední řadě rád poděkoval vzhledem k mé časové vytíženosti také za vstřícný přístup, a také že jsem měl tu možnost poznat tak skvělou osobu jako jste Vy.

TomášMístostarosta

Mé pocity a myšlenky po konzultaci byly: velká úleva, že vím, jak dále. Vyzkoušela jsem hned po konzultaci pár věcí a fungovalo to!!!! A musím říct, že jsem po dlouhé době měla veselejší dny. Pěkný den. Těším se na další spolupráci. Tereza

Tereza Podnikatelka

Zdravím Vás a píšu hned ještě než vyrazím:-).. Cítím se moc dobře, uvolněně a cítím velkou úlevu. Jsem ráda, že jsem mohla být upřímná. Taky jsem se docela spotila 🙂 Celkově mám z toho dobrý pocit a chuť na sobě pracovat. Chci rozebrat pocity s rodiči i bratrem. Chci být samostatná a spokojená. Chci být milovaná a šťastná a chci, aby byla šťastná i dcera i partner. Nejvíc v sobě teď cítím úlevu. Velkou úlevu. Moc Vám děkuji a těším se na příští sezení!

RenataMateřská dovolená

Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.

VěraObchodní zástupkyně

Celkově jsem měla hodně dobrý pocit z celého koučinku, ikdyž jsem z toho byla unavená. Jste opravdu člověk na svém místě! Ale upřímně? Ani jsem nic jiného nečekala, dám hodně na intuici, a nevím proč, tady jsem cítila, že to bude ono a že to bude dobrý, těšila jsem se na ten koučink celý týden a těším se na další. I když vím, že to bude asi bolet, tak se moc těším na to, že se posunu. Děkuji.

LucieBlogerka, podnikatelka

Dobrý den, Míšo, tak mám po poslední schůzce s vedením pobočky, schůzka dopadla velmi dobře a nakonec mi byly nabídnuty rovnou tři pozice. Od 1. února nastupuji, cítím se velice šťastně a cestou domů se mi kutálely slzy radosti a dojetí. Za tohle vše také vděčím Vám, protože bez Vás bych se zřejmě nikdy k tomu neodhodlala. Děkuji Vám za vše, jste úžasná žena. Moc se těším na další setkání s Vámi.

BáraAsistentka

Dobrý podvečer, paní Zdráhalová, děkuji Vám za dnešní schůzku, při odchodu od Vás jsem se cítil skvěle, neskutečná úleva a pocit vítězství. Konečně po těch všech letech bádání a objevování cítím, že jsem u zdroje, dotáhl jsem to do konce, a čeká mě nový začátek. Taková velká osobní výhra:-) Taky jsem se cítil vcelku unavenej, velice příjemně unavenej. Mám chuť se do toho pustit a vymazávat všechny rovnice, které v sobě mám. Vypadá to na dlouhý proces, avšak tím správným směrem. Takže jsem šťastný,že jsem Vás navštívil a začínáme odkrývat realitu. Díkybohu je všechno zlé vždy k něčemu dobré. A teď přichází to dobré:-).

OndraHerec

Dobrý den Míšo, přeju krásného Prvního máje a píšu abych Vám poděkovala. Od minula se věci tak hnuly, úplný vodopád změn jen co jsem u Vás zavřela dveře. :). Těším se na příští setkání. Hanka

HankaLektorka angličtiny

Dobrý den, odcházel jsem od vás s takovým zvláštním povznášejícím pocitem. Dodala jste mi velkou naději, že se z toho stavu ve kterém jsem, můžu dostat. Začal jsem si uvědomovat spoustu dalších souvislostí, které se v mém životě odehrály a jak to ovlivňuje mé myšlení. Zároveň jsem si ale uvědomil, že to rozhodně nebude snadná cesta. Jste asi první člověk, kterému jsem byl schopen se tak otevřeně se vším svěřit. Velice příjemný přístup i prostředí…díky!

RomanUčitel

Po sezení jsem měl zvláštní pocit klidu a uvolnění, jako bych věděl, co přesně chci. Hlavně že se můžu změnit a být sám sebou. Pořád o sobě pochybovat a bát se nového. Byl jsem lehce unavený, ale spokojený i nadšený. Takový pocit jsem v životě neměl. Ještě byla úleva to někomu sdělit, kdo mě pochopí, to taky pro mě hodně znamenalo. Těším se na další sezení.

MartinTechnik

Moc Vám zatím dekuji za změnu života, jste neskutecna!!!! Hezky vikend. Už vidim i reakce manžela, po koucinku jsem hodně věci otevřela, jsem na sebe hrdá!!

HanaUčitelka

Cítím, že jste mi schopná pomoci, cítila jsem se uvolněná, klidná, chápána a cítila jsem Vaši vřelou empatii. Děkuji.

Tereza Zdravotní sestra

Míšo díky moc. Za rovnice i za pěkná slova. Jsem opravdu vděčná, že mi tě osud přivál do cesty, protože to, kam jsem se teď posunula, se stalo rozhodně i díky tvé pomoci a za to ti ze srdce děkuji. Nikdy bych si nemyslela, že bych se mohla mít tak ráda a tak moc změnit svá nastavení. Nejúžasnějsí je, že se v tom všem cítím tak neskonale dobře a zažívám "klid na duši", který jsem nikdy předtím nezažila. I já tebe mám moc ráda:-)

MonikaKouč

Dobrý den, paní Zdráhalová, posílám pár poznámek k dnešnímu sezení. Bylo to super, cítím se plná energie, jsem docela zvědavá, jak dlouho tento stav vydrží … Už vím, proč potlačuji sebe sama, v průběhu odpoledne mi naskočila další rovnice z dětství, maminka mi neustále zdůrazňovala – jsi jedináček, nesmíš být sobec, vždycky musíš myslet nejdříve na druhé!!! A další, vše co chceš si musíš nejdříve zasloužit!! Ta rovnice – potlačuji samu sebe, je pro mě velmi důležitá, vůbec jsem si ji neuvědomovala, vážou se na ní další, které vystihují mé chování a budu s tím rozhodně pracovat, jsem zvědavá, na co všechno příjdu … Mějte se krásně.

PavlínaPodnikatelka

Dobrý deň, Míšo, chcem Vám poďakovať, že vždy zo mňa vyhrabete niečo, čo ma úplne dostane, a mám čo spracovávať :), myslím, že iba prácou podľa knižky ER sa to nedá dosiahnuť. Ďakujem a pekný deň, Martina

MartinaFinanční poradkyně

Wow, krásná práce, zvládly jsme za ten společný čas toho vytáhnout opravdu mnoho! Teď už zbývá se jen pustit do zbytku makat na nich ☺️. Míšo, upřímně mě zaskočilo, že už náš společný čas dospěl do konce. Prožily jsme z toho i na takovou dálku virtuálně mnoho a já Vám z celého srdce děkuji za to, že jste mi byla tím nejlepším koučem a průvodcem životem, co jsem si jen mohla přát. Dekuji za to, co jste mě naučila, za to, co jste se mnou sdílela a věřte, ze jsem se celou dobu od Vás učila a aniž by jste to možná tušila, školila jste si zároveň kouče do svého týmu. Každá hodina, kterou jsme spolu strávily mě posunula zase o velký kus dál a o velký kus blíže k sobě samé. Jste mým velkým učitelem a je mi ctí, že se mohu školit právě pod Vašim vedením a velmi se již na to těším. Mějte se krásně a v říjnu na viděnou.

KateřinaKoučka

Dobrý večer, Míšo, no dnes to bol dobrý výplach, cítila som sa ako " silne vytepovaný koberec" 🙂 , mala som pocit, ako keby sme vypitvali až vnútornosti.............. ale taký spokojný pocit, fakt ako keby očistený od blata ........... s následnou úžasnou úľavou. Vôbec nič z toho, čo som si na dnešný večer naplánovala nerobím, nemám silu, nádcha sa zosilňuje, zrejme to svinstvo ešte len polezie von, takže len polihujem a užívam si pri TV. ..... ale maximálne spokojne.

MonikaÚřednice

Hovor s vámi je jako požvýkat list koky.

JirkaManažer

Dobrý den, Michaelo, moc Vám za vše děkuji, jste skvělá a velice empatická. Práci kterou děláte, děláte opravdu skvěle. Hodně věcí jsem si uvědomila a pod Vaším vedením našla i cestu, kterou se mám dát. Pochopila jsem, že člověk se rozvíjí a musí se rozvíjet pořád, takže mám chut' na sobě pracovat i nadále. Ještě jednou za vše děkuji. Přeji Vám krásné léto. Lucie

LucieAsistentka

Miso, MOC Vam dekuji za dnesni skype-sezeni 🙂 Nevim, jak to delate, ale je mi zase o obrovsky KUS lepe. Je pro me neskutecne osvobozujici a ulevujici zacinat rozumet sama sobe a zacinat zit vlastni pravdu a byt skutecne sama sebou ... a citim, ze mi zacinaji rust ta kridla, po kterych jsem tolik touzila, abych se v zivote mohla rozletet vsude kam si preju. DEKUJI! A clanek prave ctu a velmi se mi libi. Tesim se na dalsi konzultaci a Vam preji krasnou dovolenou. P.

PavlínaPoradkyně