Nikol KOBSOVÁ

Jsem žena, která už dále nechtěla plnit představy druhých, jaká by měla být a rozhodla se poznat to, kdo skutečně je. Životní události ve mně vyvolávaly pocity zoufalství, viny, chaosu a křivdy. Často jsem neměla chuť do života, docházely mi síly a opakovaně jsem se ocitala v roli oběti. Svoji odpovědnost za svůj život jsem nevědomky přenechávala druhým a topila se ve zmatku. Neustále jsem si pokládala otázku proč jsem nešťastná, když se tolik snažím. Nakonec právě tyto pocity a opakované odmítaní od okolí mě přivedly až k bodu, kdy jsem si postupně začala tvořit svůj život, v němž se cítím přijatě a celistvě. Objevila jsem vnitřní klid, lásku, hojnost a pocit štěstí. Dosavadní zkušenosti mě inspirovaly k mnoha sdílení s mými přáteli a následně i k terapeutické činnosti.

Původně jsem vystudovala obor Molekulární biologie a genetika, kterému jsem se rozhodla profesně nevěnovat, i když člověk z pohledu biologie mne fascinoval. Vždy jsem ale cítila silnou touhu pracovat s lidmi, věnovat se psychologickým i filosofickým oborům a duchovním směrům.

Moji největší vášní je tanec a hudba. Tancuji již od dětství, kdy jsem začínala Street dance, pokračovala jako dívka z Moravy folklórem, až jsem dospěla k tanci svého srdce, a tím je brazilský Zouk. Ráda si užívám ochutnávání kvalitního či netradičního jídla či poznávání zajímavých míst, a to zejména v České republice.

Protože miluji pozorovat radost a autentičnost dětí, cítila jsem silnou zvědavost zjistit, proč děti jsou tak bezprostřední a pravdivé a dospělí již ne. Kde vznikají zábrany způsobující, že nežijeme život, který bychom doopravdy chtěli?

Kromě Školy transformace vědomí se proto věnuji i výcviku pro Citlivé provázení dítěte a rodiny v náročných životních situacích, které mne vede k pochopení dalších spojitostí. Kromě terapeutické činnosti se jako chůva starám o tříletého autistického chlapečka, který je pro mne obrovským zdrojem uvědomění a inspirace. Na svých setkání se věnuji zejména sebepoznání, sebeúctě a vztahové rovnováze. Svůj život i vztahy vytvářím v souladu se svými hodnotami a poznávám nové možnosti bytí, radosti a naplnění.  

OBLASTI, VE KTERÝCH POMÁHÁM

  • Dovolit si být tím, kým opravdu jsem
  • Nalezení odvahy žít svůj život
  • Důvěřovat tělu a naslouchat tomu, co mi říká
  • Vyrovnání se s minulostí
  • Vytváření spokojenějších partnerských vztahů
  • Respektovaní vlastních pocitů a následování své intuice
  • Nalezení vlastního zdroje energie

 

 

MÉ VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

SZ z Molekulární biologie a genetiky

Absolvování Školy transformace vědomí pod vedením Míši Zdráhalové 

Výcvik Citlivé provázení dítěte a rodin v náročných životních situacích  

8 let vlastního seberozvoje

 

MÍSTO, CENA A FORMA KONZULTACE

Místo konzultace: Bukolská 766/9, Praha 8 Bohnice (zastávka Podhájská pole)

Cena: 1000,-/hod.

Forma: osobně a po následné domluvě lze i telefonicky

První konzultace je vždy dvouhodinová. Na další setkání se domlouváme individuálně k vaším potřebám.

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Nikčiny články


Jak si nenechat vzít svoji energii

Včera jsem dostala otázku: Jak můžeme reagovat na situaci, kdy si s někým povídáme a on si…

Celý článek

Hra ega - Nikol Kobsová

Když řešíme problém, máme tendenci se s ním plně ztotožnit. Zapomínáme na to, kdo doopravdy jsme. Na…

Celý článek