SETKÁNÍ S MÍŠOU

Jak pracuji

Konzultace se mnou probíhá přes mentální, duševní a fyzickou rovinu. Jsem vaším průvodcem na cestě z falešného já k vaší skutečné, svobodné podstatě. Vše se odehrává ve vaší režii, já vám pouze zprostředkuji kontakt s vaším vnitřním zdrojem univerzální energie, kde samovolně dochází k procesu samoléčení a harmonizace vašeho života. Již po prvním sezení dochází ke značné úlevě a nárůstu vnitřní energie i síly. Pokud je klient vnitřně rozhodnutý pro svobodu a stane se bdělým pozorovatelem svých vnitřních procesů, čekají ho s mou pomocí zásadní změny a harmonizace jeho života.

Na sezeních s Vámi pracuji také skrze působení mého vlastního energetického pole a na strukturách vyšších než je možné vnímat běžně v hmotné rovině. Otevírám cestu k vašemu nejvyššímu potenciálu. To vše v souladu s vaším osobním plánem a úrovní vědomí, na které se zrovna nacházíte.

První sezení je vždy dvouhodinové, na délce dalších konzultací se individuálně domlouváme podle vaší potřeby. Platební a storno podmínky >>

OBLASTI, VE KTERÝCH POMÁHÁM

 • Uvolnění vnitřních tlaků a tíživých myšlenek
 • Nelezení sebedůvěry a sebeúcty
 • Návrat do života a radosti
 • Oslabení jakýchkoli strachů
 • Odstranění nezdravé závislosti na partnerovi/partnerce
 • Napojení na zdroj vnitřní síly a odvahy
 • Vytvoření láskyplných a vzájemně obohacujících vztahů
 • Nový životní začátek
 • Odpoutání od minulých vztahů
 • Zbavení traumat a duševních bolestí
 • Harmonie a respekt do vztahů s dětmi

 

 

MÉ VZDĚLÁNÍ A ZKUŠENOSTI

SZ z pedagogiky a psychologie na Ostravské univerzitě

8 let působení v zahraničí (Německo, Dánsko, Norsko)

11 let rodičovské praxe

2 roky moderování TV zpráv (televize Polar)

6 let praxe terapeutky a průvodkyně k vnitřní transformaci

4 roky vedení živých seminářů a workshopů osobního rozvoje po celé ČR

Zakladatelka Školy transformace vědomí

 

 

PRODUKTY PRO VÁŠ OSOBNÍ RŮST

MÍSTO, CENA A FORMA KONZULTACE

Místo konzultace: Ostrava, Praha

Cena: 1500,-/hod. (3000,- za 2 hodiny)

Forma: osobně, skype (misa.zdrahalova), telefonicky

 

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Cena za konzultaci je nastavena s ohledem na můj výdej energie v podobě mého maximálního soustředění na celou vaši bytost v rovině mentální, fyzické a duševní.

Zdarma pro vás pravidelně natáčím videa na youtube a píši články a příspěvky na facebooku, ve kterých najdete inspiraci a motivaci pro váš rozvoj. Zdarma také odpovídám na vaše dotazy, které mi zasíláte emailem.

 

MÍ MILOVANÍ KLIENTI

❣ Bude to už rok, Míši, co jsme měly první sezení... a já se cítím o tolik svobodnější... vím, že zatím ještě jedu v nejrůznějších programech, ale už vím, že jedinou mojí "prací" je opravdu být všímavá a ono to vážně postupně slábne, nemusím s těmi programy, myšlenkami, emocemi bojovat, můžu do nich klidně i "naskočit", ale jako pozorovatel - vlastně to není špatné v tom být a pozorovat to, člověk to může aspoň prozkoumat a čím víc to může prozkoumat, tím víc si uvědomuje, že ho to nemusí ovládat a nemusí se těch myšlenek a pocitů bát... Jsem tak vděčná, Míši, za to, že jsem se s Tebou před rokem setkala a že můžu být v kontaktu. Děkuji za to, že nám to všechno ukazuješ 🙏 Objímám na dálku 💗

Zdeňka

Jsi zlatá, Mišunko, děkuji za pomoc, protože jsi mi fakt ohromným pomocníkem a můžu říct, že opravdu neznám nikoho takového, jako jsi ty a jsi fakt pro mě úplně nejlepší terapeut, nejlépe pracující člověk. Jako fakt, klaním se před tebou. Děkuju moc.

VendulaTerapeutka

Míši, nedá mi to ti nenapsat. Vytvořila jsi něco neskutečně nádherného. Nikdy jsem nepocítila tak silný pocit bezpečí, přijetí, podpory, jednoty. Ty jsi tvůrkyní a moc ti za vše děkuji. Jsou momenty, kdy si ještě víc než kdy dřív uvědomuji, jak obrovsky šťastná a vděčná jsem, že jsem se ti před více jak rokem ozvala. Díky tomu a tobě jsem dostala možnost poznat něco úžasného a až mi to přijde nepřenositelné. Děkuji Tobě. Děkuji holkám. Děkuji vyššímu já. Děkuji vesmíru. Děkuji naprosto všemu. Mám tebe i všechny v dnešní místnosti obrovsky ráda! A to jsem netušila, že za tak krátkou dobu vůbec jde. Pomáháš vytvářet nový a nádhernější svět, ve kterém chci žít. (po Škole transformace vědomí)

Nikol

(Reference po víkendovém semináři) Zdravím z Vysočiny mé anděly, kteří mi nezapomenutelně prolétli životem. Prožitky, které mě provázely víkendem zpracovávám a ještě asi dlouho budu. Vím, že po dlouhé době všechny nepochopitelné pocity vycházely ze srdce a nebyl to jeden z dalších proudů myšlenek. Prožila jsem složitý týden plný konfrontací s manipulátory a obtížnou pracovní poradu. Výsledek - vzpřímeně jsem se dívala do očí, nechalo mě to vcelku klidnou. Nereagovala jsem, nebo mě napadaly trefné klidné odpovědi. Toto jsem dříve nedokázala. Klopila jsem oči, odvracela se, jako že to není vůbec mířené na mě... Nenapadalo mě nic, co bych řekla, pouze se mi sevřelo srdce z mé neschopnosti reagovat. Dnes neřeším důvody, příčinu, následky cizího jednání ani si nevytvářím domněnky. Přijímám to jako fakt a obraz toho druhého. Doufám, že mi tato síla vydrží. Nedá se proto žádnými slovy vyjádřit vděčnost tobě, Míšo, za to co dáváš a chceš dávat. Doufám, že naše společné první setkání nebylo zároveň poslední. Daly jste mi dar souznění a za to děkuji VÁM VŠEM. Byli jsme úžasní 🙂 “

Martina

Miso! Cely den myslim na nas rozhovor a v hlave mi srotuji myslenky jako v tovarne na reseni. Konecne mi dava smysl vsechno to, co se mi deje. A je fascinujici, ze kdyz clovek vnima svoji celistvost, tak zjistuje, ze opravdu NIC neni nahoda. Uz jsem kdysi mela obdobi vedomeho ja, kdy jsem byla na jakemsi "vyssim levelu" vnimani sveta. Kdy mi Buh prihraval situace a osoby, jako dilky chybejiciho puzzle do skladacky. A on to vlastne dela porad, jen na to clovek zapomina, ze to tak je a ze to takhle funguje. Kdyz mam nejakou otazku nebo hledam reseni, VZDY mi odpovi. Situaci, clovekem, clankem, vizi, napadem, zkratka cimkoliv. Jen musim mit otevrenou mysl a vnimat... Dekuji, zes mi to vsechno znovu pripomnela. A dnes mi zrovna pristal pod nos jeden krasny nenahodny priklad o tom, jak jsme se bavily o potlacovani svych emoci a nesmyslnem pocitu zodpovednosti za emoce druhych: Kubik mi vypravel, jak si ve skolce hral s nejakou hrackou a neustale za nim chodil jeden chlapecek, ze si chce hrat s nim. Ze pokazde, kdyz si neco vzal, tak se k nemu pridal, ackoliv mu rekl, ze si s nim hrat nechce. Ptala jsem se ho, jak to teda vyresil. "No nijak. Proste jsem odesel." Kdyby se to stalo vcera, tak bych mu nejspis rekla, ze to by si ale s nim hrat mel, protoze to tomu chlapeckovi bylo urcite lito. At ho priste od sebe neodhani a hraje si s nim. Dnes jsem ale pochopila, jak je tato veta, kterou svym synum a dceram mnohdy vstepujeme cele detstvi, strasne nebezpecna. Jak muze tato zdanlive nevinna veta negativne ovlivnit jejich budouci vztahy. Protoze ta veta rika, ze to, co chces/nechces/citis/prozivas, neni dulezite. Ze dulezitejsi je spokojenost toho druheho na ukor spokojenosti tve. Jenze duse pak po cely zivot krici "Ale co JA?! Ja to takhle nechci! Mne se to nelibi!" Pochopila jsem, ze tento nevyreseny spor v sobe sama uzavira dusi do frustrujici klece pozlacene dobrymi umysly. A to je proste spatne. Z te duse se totiz stava nebezpecny vezen, ktery se pak nepredvidatelne a nekontrolovatelne domaha sveho prava. Ovsem jen do te doby, nez si tohle vsechno clovek uvedomi a tu klec zcela odstrani. Co mi z toho vseho vyplyva? Ze ten Kubik to podle me vyresil skvele. Dokazal rict, ze se mu neco nelibi a dustojne odejit, a pronasledujici chlapecek se zase tou situaci ucil respektovat svobodu druhych. Vse je tak, jak ma byt. Mam v hlave jeste spoustu veci, na co jsem behem dneska prisla, ale bylo by to na dlouhe psani. Ja ti, Miso, hrozne dekuji, ze sis zvolila povolani, ktere Te bavi a ma smysl. To, co, delas je strasne uzitecne. Dekuji, dekuji, dekuji.

V.

Ahoj Miško! S ohromnou radostí Ti posílám fotku našeho syna Vojtíška. Narodil se minulou sobotu. Porod byl krásný, byli jsme tam spolu s Peťou a vše šlo přirozeně bez zásahů. Vojtíšek je úžasné miminko a jsme moc šťastní, že ho máme 🙂 Veliké díky patří i Tobě Miško! Díky Tobě se mi otevřel úplně jiný svět a je to i Tvoje zásluha, že Vojtíšek je tady teď s námi a má toho nejlepšího taťku na světě. Děkuju Miško za to, že jsi ❤

PetraKoučka

Ahojky Míšo, tak nějak celý týden jsem tu naši společnou dvouhodinnovou terapii rozdýchávala. Musím se přiznat, že nic podobného jsem dosud neprožila. Ukázala jsi mi, že existuje cesta z bludného kruhu ven na cestu sebepoznání, sebelásky i úcty k sobě samé. Stáhla jsem se poté do ústraní, jen do svého vlastního nitra a spoustu věcí si začala pozvolna uvědomovat a chápat. Jak je (nebo spíš byl) můj život vlastně nastavený. Kdyby byla ještě možnost, ráda bych Ti sdělila vývoj věcí kolem sebe. Nemusí to být hned...stále ještě zpracovávám hodně myšlenek a emocí. Za vše ještě jednou velké díky, ty jistě víš, jak moc jsi mi pomohla... pro mě jsi žena činu. Měj se zatím krásně.

Jana

Dobrý večer, Michaelo. Chtěla bych Vám nejprve ještě jednou poděkovat za naše setkání. Bylo to pro mě velice příjemné a konečně mám pocit, že jsme se setkala s někým v koho mám intuitivně plnou důvěru a mohu říkat věci, tak jak jsou a jak je cítím. Dnešní povídání o mě mi otevřelo další cestu pochopení sebe a svého života a hlavně mi ukázalo, že jsme se v tom svém snažení až do teď vůbec nikam nepohnula a stálé se cítím špatně i ve věcech o kterých jsem si myslela, že jsem si už tak nějak vyřešila. Díky Vám mám teď větší chuť jít do toho znovu s nadšením a věřím, že tohle je ta cesta, ktera mě konečně dovede sama k sobě a k radosti z toho, že jsem. Už teď se těším na instrukce od vás a hlavně na ten svůj proces proměny a objevení sama sebe. Děkuji Vám za váš čas.

BerenikaDesignérka

Mám pocit, že jste mě zachránila život. Nikdy vám to nezapomenu. Ukázat, že člověk vždycky něco může a i víc než předtím, je vaše geniální schopnost. Volba vás byla jasná. Moc to nechápu. Chtěl jsem vám dát za vyučenou, jak to mají borci jako já zmáklý, a to, že máte pěknou tvář a naučený pohled není nic, ale odcházel jsem s brekem a vy jste mi dala co proto. Jste nejlepší!!!! Dík moc. Doufám, že půjdem dál. Je na mě práce jak na kostele... Děkuji Míšo.

JiříŘeditel banky

Dobrý den, paní Zdráhalová, častokrát na Vás myslím, a pokaždé si více a více uvědomuji, jak velkým darem jste pro mě v životě, to jak jste mi pomohla a jak jste mě přijala za svou studentku a já Vás za svou učitelku. Těším se na to, až budeme moci spolu spolupracovat častěji. Opatrujte se, mám Vás ráda.

LuciaStudentka

Dobry vecer, Michaelo. Tak po nasem dnesnim sezeni jsem se citila naprosto skvele, pri rizeni jsme doslova tancila….zpivala za volantem. V podstate jsem vnimala, citila, ze ten muj partner uz je tu….moje video bylo, jak se doslova rozbehnu a skocim na nej a oba se smejeme……kdyz jsem vjizdela na Nuselsky most , tak se z radia ozval Elvis Presley “ Falling in love with you” to me hodne pobavilo neb jsme vjela na most a “ Most “ je spojovaci clanek od nekud nekam…. Pekny vecer Hana

HankaTrenérka

Dobrý večer Míšo, velmi Vám děkuji za příjemnou konzultaci. Napíši to jen krátce :). Konečně to celé do sebe zapadlo, vím, odkud vše pramení a konečně je vše pojmenované a zřejmé. Mám obrovskou chuť se do toho celého pustit. Vám děkuji za přístup, takový mi přesně vyhovuje: rychlý, věcný, úderný, jasný a přesný s jasným zadáním. A také děkuji za Vaši empatii. Moc se těším na další skype setkání s Vámi.

ZuzkaKonzultantka a poradkyně

Nedá mi nereagovat na dnešní sezení, které mi dalo vice, než jsem si vůbec dokázala predstavit . Během těch dvou hodin jsem dostala neskutečné množství poznatků a jako úplně nejzásadnější poznatek pro mě je ten, že cokoliv se mi v životě děje negativního je jen v mé hlavě a můžu to změnit jen já sama. Žádný osud, karma, životní úděl, málo stěstí, smůla - prostě jen můj mozek! Skvělé zjištění. Jsem nabitá energií a nadějí na lepší časy a čistou hlavu, po čemž již několik let usilovně prahnu. Věřím, že se svým životem dokážu zázraky a to proto, že chci a věřím tomu. S chutí se vrhám do práce sama na sobě a věřím, ze není nic, co bych nezvládla, byť je toho poměrně hodně. Děkuji Vám, paní Míšo, za skvělý přístup a vedení, panu Aleši Kalinovi, že přišel na neco tak geniálního a logického jako jsou emoční rovnice. Velmi dobře se mi s Vámi pracuje, i na dálku na mě vyzařujete velmi pozitivní energii a klid a je pro mě velmi snadné až přirozené přijímat vaše poznatky za své. Hezký den a děkuji. Katka

KatkaPodnikatelka

Miso, dekuji mockrat za sezeni. Hodne veci jsem si uvedomila, ale podstatne je, ze mam poprve pocit ze je mozne najit reseni a dosahnout trvaleho vysledku. Ale je potreba hodne zmenit. V kazdem pripade necitim uz jenom zoufalstvi ale i nadeji.

SylviaLékařka

Míšo přeji Vám krásné dny, ať máte krásný konec léta, tak spokojené klienty jako jsem já, protože díky Vám vím, že to zvládnu, i když nějakou dobu nebudu mít konzultaci, třeba je to taková zkouška :-). A musím říct, že díky Vám jsem se naučila pracovat a žít sama se sebou a teď opravdu můžu říct, že život je krásný. Jste prostě úžasná žena, která dokáže dělat s lidmi zázraky.

BarboraRealitní makléřka

Je mi ctí Vám poděkovat za naprosto profesionálně odvedené špičkové koučování mé osoby. Mohu vás ujistit, že nikdy nebudu litovat vynaložených prostředků, času stráveného s Vámi. Mé záležitosti se týkaly hlavně v oblasti navázání vztahů se ženami, přestala mě bavit zaměstnání, neměl jsem sebeúctu k mé osobě, žádnou sebehodnotu. Nebyl jsem schopen využít svého potenciálu. Jste osoba s širokým obecným přehledem, jste osoba schopna nasměrovat člověka tak aby byl schopen dosáhnout svých cílů v jakékoli oblasti života daného jedince. Dále bych Vám neposlední řadě rád poděkoval vzhledem k mé časové vytíženosti také za vstřícný přístup, a také že jsem měl tu možnost poznat tak skvělou osobu jako jste Vy.

TomášMístostarosta

Mé pocity a myšlenky po konzultaci byly: velká úleva, že vím, jak dále. Vyzkoušela jsem hned po konzultaci pár věcí a fungovalo to!!!! A musím říct, že jsem po dlouhé době měla veselejší dny. Pěkný den. Těším se na další spolupráci. Tereza

TerezaPodnikatelka

Zdravím Vás a píšu hned ještě než vyrazím:-).. Cítím se moc dobře, uvolněně a cítím velkou úlevu. Jsem ráda, že jsem mohla být upřímná. Taky jsem se docela spotila :-) Celkově mám z toho dobrý pocit a chuť na sobě pracovat. Chci rozebrat pocity s rodiči i bratrem. Chci být samostatná a spokojená. Chci být milovaná a šťastná a chci, aby byla šťastná i dcera i partner. Nejvíc v sobě teď cítím úlevu. Velkou úlevu. Moc Vám děkuji a těším se na příští sezení!

RenataMateřská dovolená

Ahoj Míšo, chci ti jen poslat krátkou zprávu, že Ti moc děkuji za včerejšek. Ač se mi to včera zdálo nemožné, tak jsem se strašně uklidnila a cítím se od včerejška moc dobře. Včera mi naše setkání opravdu moc pomohlo, je to bájo. Moc děkuji za tvojí práci a těším se příště naviděnou. Hezký večer, Daniela

DanielaAsistentka

Setkání s Vámi pro mě bylo moc důležité. Moc Vám, Míšo, děkuji, díky Vám jsem svůj život změnila lepším směrem. Věřím, že jsem konstruktér svého života a mám právo na štěstí. Jsem klidná, plná energie. Ještě jednou Vám děkuji za odvahu, kterou jste mi dala a víru v samu sebe.

VěraObchodní zástupce

Celkově jsem měla hodně dobrý pocit z celého koučinku, ikdyž jsem z toho byla unavená. Jste opravdu člověk na svém místě! Ale upřímně? Ani jsem nic jiného nečekala, dám hodně na intuici, a nevím proč, tady jsem cítila, že to bude ono a že to bude dobrý, těšila jsem se na ten koučink celý týden a těším se na další. I když vím, že to bude asi bolet, tak se moc těším na to, že se posunu. Děkuji.

LuciePodnikatelka

Dobrý den, Míšo, tak mám po poslední schůzce s vedením pobočky, schůzka dopadla velmi dobře a nakonec mi byly nabídnuty rovnou tři pozice. Od 1. února nastupuji, cítím se velice šťastně a cestou domů se mi kutálely slzy radosti a dojetí. Za tohle vše také vděčím Vám, protože bez Vás bych se zřejmě nikdy k tomu neodhodlala. Děkuji Vám za vše, jste úžasná žena. Moc se těším na další setkání s Vámi.

BáraAsistentka

Dobrý podvečer, paní Zdráhalová, děkuji Vám za dnešní schůzku, při odchodu od Vás jsem se cítil skvěle, neskutečná úleva a pocit vítězství. Konečně po těch všech letech bádání a objevování cítím, že jsem u zdroje, dotáhl jsem to do konce, a čeká mě nový začátek. Taková velká osobní výhra:-) Taky jsem se cítil vcelku unavenej, velice příjemně unavenej. Mám chuť se do toho pustit a vymazávat všechny rovnice, které v sobě mám. Vypadá to na dlouhý proces, avšak tím správným směrem. Takže jsem šťastný,že jsem Vás navštívil a začínáme odkrývat realitu. Díkybohu je všechno zlé vždy k něčemu dobré. A teď přichází to dobré:-).

OndraHerec

Dobrý den Míšo, přeju krásného Prvního máje a píšu abych Vám poděkovala. Od minula se věci tak hnuly, úplný vodopád změn jen co jsem u Vás zavřela dveře. :). Těším se na příští setkání. Hanka

HankaLektorka angličtiny

Dobrý den, odcházel jsem od vás s takovým zvláštním povznášejícím pocitem. Dodala jste mi velkou naději, že se z toho stavu ve kterém jsem, můžu dostat. Začal jsem si uvědomovat spoustu dalších souvislostí, které se v mém životě odehrály a jak to ovlivňuje mé myšlení. Zároveň jsem si ale uvědomil, že to rozhodně nebude snadná cesta. Jste asi první člověk, kterému jsem byl schopen se tak otevřeně se vším svěřit. Velice příjemný přístup i prostředí…díky!

RomanUčitel

Po sezení jsem měl zvláštní pocit klidu a uvolnění, jako bych věděl, co přesně chci. Hlavně že se můžu změnit a být sám sebou. Pořád o sobě pochybovat a bát se nového. Byl jsem lehce unavený, ale spokojený i nadšený. Takový pocit jsem v životě neměl. Ještě byla úleva to někomu sdělit, kdo mě pochopí, to taky pro mě hodně znamenalo. Těším se na další sezení.

MartinTechnik

Moc Vám zatím dekuji za změnu života, jste neskutecna!!!! Hezky vikend. Už vidim i reakce manžela, po koucinku jsem hodně věci otevřela, jsem na sebe hrdá!!

HanaUčitelka

Cítím, že jste mi schopná pomoci, cítila jsem se uvolněná, klidná, chápána a cítila jsem Vaši vřelou empatii. Děkuji.

TerezaZdravotní sestra

Ani nevíte, kolik zábavy jste mi dnes vnesla do života - hraji hru "manžel, můj barometr" a náramně se tím bavím. Přeji Vám krásnou dobrou noc!

EmaPoradkyně

Dobrý den, Míšo. Po naší schůzce jsem byla pozitivně naladěná, měla jsem v sobě obrovskou energii a radost z toho, že mi konečně někdo pomůže zbavit se strachu a nepříjemných myšlenek, které jsou zakořeněné hluboko v mé mysli, abych se cítila zase šťastná.

KarinZdravotní sestra

Dobry den, moc diky za vse. Pocitove ze me po odchodu od vas spadl balvan, nevim jak velky a proc. Citil jsem se po x letech dobre. Potom jsem byl uplne ko (unava).

JirkaÚředník

Míšo díky moc. Za rovnice i za pěkná slova. Jsem opravdu vděčná, že mi tě osud přivál do cesty, protože to, kam jsem se teď posunula, se stalo rozhodně i díky tvé pomoci a za to ti ze srdce děkuji. Nikdy bych si nemyslela, že bych se mohla mít tak ráda a tak moc změnit svá nastavení. Nejúžasnějsí je, že se v tom všem cítím tak neskonale dobře a zažívám "klid na duši", který jsem nikdy předtím nezažila. I já tebe mám moc ráda:-)

MonikaKouč

Dobrý den, paní Zdráhalová, posílám pár poznámek k dnešnímu sezení. Bylo to super, cítím se plná energie, jsem docela zvědavá, jak dlouho tento stav vydrží … Už vím, proč potlačuji sebe sama, v průběhu odpoledne mi naskočila další rovnice z dětství, maminka mi neustále zdůrazňovala – jsi jedináček, nesmíš být sobec, vždycky musíš myslet nejdříve na druhé!!! A další, vše co chceš si musíš nejdříve zasloužit!! Ta rovnice – potlačuji samu sebe, je pro mě velmi důležitá, vůbec jsem si ji neuvědomovala, vážou se na ní další, které vystihují mé chování a budu s tím rozhodně pracovat, jsem zvědavá, na co všechno příjdu … Mějte se krásně.

PavlínaPodnikatelka

Dobrý den, jsem rozpolcená. Chvíli šťastná, že se s tím životem dá něco dělat, chvíli nešťastná z toho, jaký vliv na mě mamka má a že jsem tak dlouho nedokázala s tím něco dělat. Taky mě napadalo, že s tím, co mám v hlavě si snad už nikdy nikoho normálního nenajdu, ale taky to, že až to zvládnu změnit, tak bych mohla být konečně opravdu šťastná. Pak jsem si šla koupit čokoládu na nervy, protože mě přesně napadlo, že já necvičím a nehlídám se v jídle proto, abych byla zdravá a cítila se dobře, ale abych se líbila chlapovi. A vždy jsem se bála, že když ve vztahu přiberu, tak mě opustí, protože už nevypadám tak, jak když si mě našel. Což je další emoční rovnice. Děsí mě, že vlastně nevím, kdo jsem a co opravdu chci. Bude to spousta práce, ale těším se, že až to všechno změním, tak bude konečně dobře. Děkuji, už dnes jste mi hodně otevřela oči a těším se na pracovní sešit, abych se sebou konečně něco začala dělat. S pozdravem Hanka

HankaAnalytička

Dobrý deň, Míšo, chcem Vám poďakovať, že vždy zo mňa vyhrabete niečo, čo ma úplne dostane, a mám čo spracovávať :), myslím, že iba prácou podľa knižky ER sa to nedá dosiahnuť. Ďakujem a pekný deň, Martina

MartinaFinanční poradkyně

Dobré ráno, Michaelo, děkuji Vám za včerejší sezení, cítil jsem se po něm spokojen, klidný, bez starostí a s chutí udělat velké změny... jednoduše chtěl jsem být co nejrychleji doma u rodiny.

DavidPodnikatel

Míšo, chci Vám velice poděkovat, díky Vaší práci, kterou děláte, jsem prožila ten nejsilnější rok, plný změn, menších či větších úspěchů, pocitů radosti, štěstí, vděku a dá se říct, že i vzrůstající hojnosti. Nejsou slova, kterými by se dalo vyjádřit, jak moc jste skvělá. Přeji Vám a celé Vaší rodině krásné Vánoce plné lásky, zdraví, štěstí, hojnosti. Úspěšný vstup do Nového roku a ať se Vám dějí ty nejkrásnější věci, plní nejtajnější přání a vše dobré.

BarboraAsistentka

Samotné sezení v Brně bylo zážitkem. Byl jsem překvapen jak se otevřu před cizím člověkem. Chtělo se mi plakat 10x víc než jsem připustil a i to bylo hodně.

KarelTechnik

Dobry vecer, Miso Moc dekuji za příjemné a především objasňujici dvě hodiny. Cestou jsem premyslela, jak moc si to v životě komplikujeme, ze to chci zvládnout a dotáhnout do konce. Pohlizela jsem jinak na manžela i děti... Hodně jste mi už dnes poradila. Chci se cítit dobre ve svém těle, to mi jednoznačně doslo a i to, ze mohu přes sebe pomoci klukum a okolí. Moc se tesim na výsledky, ikdyz vim, ze budu muset pracovat. Už ted se tesim na pristi setkání!!! Opravdu dekuji. Hezke dny Hanka

HankaLektorka

Wow, krásná práce, zvládly jsme za ten společný čas toho vytáhnout opravdu mnoho! Teď už zbývá se jen pustit do zbytku makat na nich ☺️. Míšo, upřímně mě zaskočilo, že už náš společný čas dospěl do konce. Prožily jsme z toho i na takovou dálku virtuálně mnoho a já Vám z celého srdce děkuji za to, že jste mi byla tím nejlepším koučem a průvodcem životem, co jsem si jen mohla přát. Dekuji za to, co jste mě naučila, za to, co jste se mnou sdílela a věřte, ze jsem se celou dobu od Vás učila a aniž by jste to možná tušila, školila jste si zároveň kouče do svého týmu. Každá hodina, kterou jsme spolu strávily mě posunula zase o velký kus dál a o velký kus blíže k sobě samé. Jste mým velkým učitelem a je mi ctí, že se mohu školit právě pod Vašim vedením a velmi se již na to těším. Mějte se krásně a v říjnu na viděnou.

Kateřinakoučka

Dobrý večer, Míšo, no dnes to bol dobrý výplach, cítila som sa ako " silne vytepovaný koberec" :) , mala som pocit, ako keby sme vypitvali až vnútornosti.............. ale taký spokojný pocit, fakt ako keby očistený od blata ........... s následnou úžasnou úľavou. Vôbec nič z toho, čo som si na dnešný večer naplánovala nerobím, nemám silu, nádcha sa zosilňuje, zrejme to svinstvo ešte len polezie von, takže len polihujem a užívam si pri TV. ..... ale maximálne spokojne.

MonikaÚřednice

Hovor s vámi je jako požvýkat list koky.

Jirkamanažer

Dobrý den, Míšo, naše povídání ve mě vyvolalo neskutečně pocitů (od těch špatných po ty dobré), moc vám za to děkuji, občas ani sama nevím, kde se to ve mě bere. Ale ta hloubka podstaty je prostě neskutečně pravdivá, jsem ráda, že jsem se rozhodla začít chodit k vám. Před rokem a kousek jsem začala chodit k psycholožce, ale ani ta mi zdaleka neotevřela oči, jako vy za dvě hodiny povídání. Spíš mé pocity utlačovala do pozadí. Doufám, že tedy docílíme ústupu mých naprogramovaných myšlenek, které mě velice tíží. To nepochopení mezi taťkou a mými vztahy, to je nepopsatelný. Do budoucna bych už určitě takový vztah nechtěla. Chci mít partnera, který si mě bude vážit a bude se mnou rád trávit volný čas. To samé o povídání s mamkou, vím, že je s tatkou ze svého rozhodnutí, ale já se za to pořád cítím být zodpovědná a to mě neskutečně vyčerpává. Sice jsem se hned po sezení cítila jako špatná, že vůbec tyto naprogramované myšlenky v hlavě mám, ale i se mi neskutečně ulevilo. Hezký den, Nikola

NikolaAsistentka ředitele

Miso, moc Ti dekuji za vcerejsek. Citim se zase o neco volnejsi a taky vnimam, ze to pusteni konceptu dvojplamenu mi strasne moc pomohla, ze me to svym zpusobme strasne svazovalo a hledala jsem porad, ze neco musi jit podle nejakeho schematu a dymamiky vztahu dvojplamenu atd a ted mi to vlastne uz vubec nedava smysl. A taky vnimam najednou, ze je to opravdu vsechno v tom mem zivote vlastne strasne jednoduche, ze vim, co chci, ze neni pravda, ze nejsem pripravena na vztah, ani ze jsem neschopna v praci, ani ze se nestaram dost o deti, jenom za tim byly ukryte vsechny moje ruzne strachy. A hlavne zacinam citit, ze skutecne zacinam zit ve vlastni pravde bez toho aniz k tomu potrebovala kartarky/ dvojplameny a jine nesmyslne koncepty … vlastne mi tyhle koncepty pripadaji strasne manipulativni … co ano co me ted velmi pritahuje je joga a cakry, to totiz vnimam jako vlastni praci sama se sebou a na sobe, stejne jako emocni rovnice … a ze toto zacina byt teprve ta skutecna svoboda a laska po ktere tak touzim uplne od malinka = MOJE cesta, MOJE = spravna … a normalne jsem se u toho ted rozbrecela, ale tentokrat stestim a ulevou :-) DEKUJI!!!!!! jsem sktecne vdecna ze jsem nabrala odvahu a vyhledala te ... at mas krasny den! Pavlina

PavlaPodnikatelka

Dobrý den. Chci vám i vaší rodině popřát všechno nejlepší do nového roku. Hlavně zdraví,štestí a lásku. My už máme 7 měsíčního prcka Robinka. S Petrou všechno klape jak má a jsme rodina.To díky vám. Mockrát děkuji za všechno, co jste pro mě udělala. S pozdravem Martin

MartinAutomechanik

Po rozhovoru s tebou jsem se cítil zase jako člověk, který za něco stojí. Který může jít se vztyčenou hlavou a vážit si všeho co má.

MichalCestovatel

Dobrý den Míšo, chtěla bych Vám moc poděkovat za včerejší konzultaci. Bylo to náročné byla jsem fakt už ke konci "vycuclá", ale super ! Je to přesně to co potřebuji jít dál za své pocity a myšlenky a odhalit o co tedy jde. Vždy se zaseknu u toho prvotního pocitu nebo myšlenky a ten jedu pořad dokola a vlastně dokola se jím ničím. Je to to ohromě osvobozující uvědomit si opravdu základ toho, co je v mém životě nějdůležitější a jak se chci chovat sama k sobě a od toho pak vše plyne. Vždyť je to v podstatě tak jednoduché a přirozené jen se k tomu dostat a žít to. Hned co jsem od Vás odjížděla se mi stala velice milá věc. Moje švagrová si kupovala vstupenky (na Čtyři dohody) přes bazar. Jelikož není z Prahy požádala mě, zda bych jí vstupenky vyzvedla. Domlouvala jsem se na předání s pánem den předem nevyšlo, tak jsme se domluvili na včerejšek na IP Pavlova. Přijela jsem tam od Vás předali jsme si lísky vyměnili pár vět a po té mi přišla sms zpráva: "Mimochodem moc Vám to Petro sluší" .... musím říct, že v návaznosti na naše sezení to bylo jako dárek :-) velice milé a pán byl i mě moc sympatický. Já jsem se tedy cítila skvěle, když jsem od Vás odcházela. Píšu jen tak pro pobavení a vlastně se mi toto ještě nikdy nestalo. Přeji hezký den a budu se těšit na další setkání. Petra

PetraAsistentka

Dobrý den, Michaelo, moc Vám za vše děkuji, jste skvělá a velice empatická. Práci kterou děláte, děláte opravdu skvěle. Hodně věcí jsem si uvědomila a pod Vaším vedením našla i cestu, kterou se mám dát. Pochopila jsem, že člověk se rozvíjí a musí se rozvíjet pořád, takže mám chut' na sobě pracovat i nadále. Ještě jednou za vše děkuji. Přeji Vám krásné léto. Lucie

LucieAsistentka

Moja prvá konzultácia 27.02.2017 vo mne vyvolala nesmierne úžasné pocity. Uplakané oči a slovne ťažko vyjadrované staré bolesti a traumy vystriedal nádherný pocit ľahkosti, pocit, že mám krídla a zviditeľnilo sa mi to, čo vlastne vo svojom vnútri už dávno viem. Zrazu som vedela, že budem v pohode, vyrovnaná, spokojná, sebavedomá, silná žena, po boku úžasného partnera. Tá rozhodnosť vo mne bola fantastická, to,  že nechcem nikoho iného, ako partnera zo svojej vízie – s takou silou, mužnosťou, takého, ktorý nedokáže skryť, že som preňho jedinečná, kdekoľvek sa zjavím – tak ako on pre mňa. Že neprestanem, pokým ho nebudem mať. Že to nie je vízia, len vidím dopredu realitu. Odmietam si príliš brať k srdcu rady z okolia, že také niečo sa stáva vo filmoch, dnešní muži nie sú takí, že je to vysnívaná romantika, že nemám s takým niečím počítať, aby som nebola sklamaná. Nie, ja s tým počítam. Toto si želám. Dokonca som chvíľami mala pocit, že to je už „za rohom“. Cítila som v duši absolútny mier, vyrovnanosť. Aj napriek uplakaným rozmazaným očiam som si po cesta domov pripadala krásne, ostatní mi boli ukradnutí. Predavačke kávy na stanici som zaželala pekný večer. Robievala som to bežne, len už dlho som na to v psychickom tlaku zabudla, nemala som na to silu byť milá k okoliu. Po príchode domov som sa mala zasa rada. Vyskúšala som s chuťou asi 2-3 kombinácie oblečenia na zajtra do práce, chcela som byť zasa žena. Tešila som sa na to, ako si budem odteraz užívať vyrovnanosť aj v správnom oblečení pre mňa typickom.

MonikaÚřednice

Miso, MOC Vam dekuji za dnesni skype-sezeni :-) Nevim, jak to delate, ale je mi zase o obrovsky KUS lepe. Je pro me neskutecne osvobozujici a ulevujici zacinat rozumet sama sobe a zacinat zit vlastni pravdu a byt skutecne sama sebou ... a citim, ze mi zacinaji rust ta kridla, po kterych jsem tolik touzila, abych se v zivote mohla rozletet vsude kam si preju. DEKUJI! A clanek prave ctu a velmi se mi libi. Tesim se na dalsi konzultaci a Vam preji krasnou dovolenou. P.

PavlínaPoradkyně

Ahoj Míšo, s menší odmlkou se opět ozývám a ráda bych požádala o kontrolu rovnic. Věřím, že se máš přesně podle svých představ...takže báječně:-) Já jsem nyní taky na 10, ale občas je mi teskno, tak si popláču, někdy i zanadávám a pak je zase fajn. Velmi ráda si počtu tvé články...a vždy krásná informace, která kolem mě lítala, ale až pak, jak přečtu zaklapne tam kam má a já z ní mohu těžit. A moc děkuji za poslední setkání...ta věta AŤ jsem u sebe na ne stále u něj ta mi moc pomohla. DĚKUJIIII A tady je můj domácí úkol: co všechno se změnilo o našeho prvního setkání?? vztah k sobě samé, vztah s mým mužem, vztah vůči našim dětem, vztah k rodičům, vztah k lidem obecně, už se tak nebojím konfliktu, dokážu říct i nepříjemné věci, pokud něco chci, dokážu si požádat, už tolik neřeším, co si kdo o mě myslí, nemám potřebu se srovnávat s jinými ženami, jsem OK. taková jaká jsem (i když mám občas mastné vlasy, ušpiněné triko...:-)), Nejsem tak krátkozraká, mohu mít doma i nepořádek a nijak to nesnižuje moji hodnotu, jdu si za svým, jsem sebejistější, vím, že nejsem zodpovědná za životy druhých lidí, a bude toho asi ještě víc...:-) Děkujuuuuuu Přeju krááááásné dny Dana

DanaMateřská dovolená

Dobrý den Míšo, musím Vám napsat, že včerejší konzultace byla pro mě tak hodně moc přínostná !!! Úplně mě to dostalo do míst vnímání a myšlení, kde jsem nikdy nebyla. Samozřejmě jsem hned večer aplikovala a najednou se začaly dít věci :-) stačí tak "málo" a tak velká změna nastane. Takový pocit jako mám teď jsem v sobě nikdy neměla. Nevím ani jak to popsat, ale najednou sama sobě rozumím a jsem spokojená se sebou. Moc za vše děkuji a těším se na další setkání. Hezké dny. Petra

PetraÚčetní

Miso, jeste jednou Ti chci podekovat za dnesek. Je mi zase o hodne lepe a zacinaji se mi dit opravdu krasne veci, zacinaji se mi ozyvat stari znami, novi znami a spousta dalsiho ... nechapu jak, ale asi tohle vsechno vazne funguje. Moc Ti dekuji, ze me vedes k sobe same :-) Krasny vecer, Pavlina

PavlínaPoradkyně

Moc se těším, až si Vás znovu poslechnu, sama a v klidu. Na semináři naživo to pro mě bylo totiž něco neobyčejného, takový klid a mír v duši jsem dlouho nezažila! Jste skvělá a pro mě velmi inspirující. Přeji samé šťastné dny a budu doufat, že se brzy zase na nějaký Váš seminář dostanu. S pozdravem Jana

Jana

Dobry večer Míša, dakujem za zaslanie zaznamu. Nevydržala som to, najskor som si ho musela vypočut a potom až napisat' tento e-mail. Je v ńom veľa inšpirácií, pochopenia a prijatia. Bol to ten pravý zásah na mojej 2 -ročnej cesty životom. Aj vdaka Vám postupujem na nej stale vpred ( ale úprimne, prepady sú niekedy veľmi ťažké). Už teraz sa tešim na osobne stretnutie s Vami na niektorom z vašich woorkshopov alebo prednášok. Prajem Vam veľa úspechov, šťastia a lásky. Mária

Mária

Miso, je to mazec! Neuveritelne, co se zacalo dit i s rodici .... Ja jsem za to vsechno tak strasne vdecna a citim ze vsechno jde spravnym smerem. Vsechno Ti pristi tyden reknu. Rovnice mam uz hotove ty co mame zkontrolovane a dalsi si prepisuju a pokracuju samozrejme ... a prichazim na stale nove velmi dulezite veci, ktere by me driv ani ve snu nenapadly a opravdu citim jak se ve mne zacina rodit laska a umira to ego nebo co to je ... At mas co nejhezci den a DEKUJU TI!!! Nedokazu ti ani rict co tohle vsechno pro me znamena.

PavlínaKosmetická poradkyně

Dobrý den, jsem z Brna, jsem z vás naprosto nadšena! Mám za sebou hodně náročné životní období a díky vám, mám pocit ze se stavím znovu na nohy. Sleduji vás každý den cca 1-2hod, jak čas dovolí a snažím se to aplikovat a dějí se neuvěřitelné věci!!! Jste fantastická! Mám lístek na přednášku do Ostravy a teď kupuji i na workshop do Prahy. Moc se těším! Děkuji a přeji krásný den, Monika

Monika

Míšo, jsi božská žena, velmi inspirativní, nádherná.. Moc ses mi líbila, posunula jsi mě o velký kus dál. Díky za to ze srdce. (reference po semináři)

Romana

Miso dekuji za vcerejsek. Myslela jsem, ze jsem doprovod, ale bylo to i pro mne. Vypla jsem mozek a to co jsem potrebovala se nahralo. Z vecera na rano prisla transformace a ja konecne ucitila zenu. Jeste jednou dekuji. Ted uz to v hlave jede a vidim to ciste. (po semináři)

Alena

Den po semináři: "Dneska mám pocit, že jsem se konečně osvobodila od své závislosti 🙏 Normálně se mi derou do očí slzy, jak to píšu🍀🙏🙏 Díky moc 🙏🙏🙏 Pracovala jsem na tom dlouho a teď mám pocit, že má trpělivost a veškerá snaha/vložena energie se začíná urocit/transformovat do lásky. Včera to začalo a dneska jsem celý den byla nezávislým pozorovatelem, který vidí jak se mění a jeho staré nefunkční vzorce přes uvedomeni odchází pryč 🙏🙏🙏🙏Díky, díky, díky! 🙏🙏🙏🤗a prima víkend přeji."

Petra

Milá Míšo. Byla jsem na Tvém workshop v sobotu. Musím Ti strasně moc poděkovat za úžasný zážitek. Ještě nikdy se mi nepodařilo dostat k podstatě věci, pojmenovat ji a pracovat s ní. Po workshopu jsem byla unavená, ale potom jsem cítila, že mé tělo naplňuje obrovská síla. Měj se moc hezky. Krásné dny a brzy ahoj Blanka

Blanka

Ahoj Miši, děkuji za naše konzultace, za tvůj přístup a podporu. Jsem moc šťastná, že jsem téměř přesně před rokem náhodně narazila na Fb na tvůj eBook (prostě to tak mělo být :-)), následně na naše konzultace a s tvojí pomocí se mi vrací síla bojovat za svou vlastní sebejistotu, za skvělý vztah, budoucí rodinu a vše, co ještě přijde. Děkuji Miši <3 :-*

Nikol

Ahoj Míšo, ještě jednou bych ti chtěla poděkovat za naše dnešní sezení. Cítím se teď opravdu hezky po těle a hlavně klidně po duši a za to ti patří velké DÍKY. Jsem moc ráda, že tu jsi a děláš práci, která léčí <3 B.

Berenika

Ahoj Míšo Moc děkuji za dnešní přednášku. Závěrečná meditace byla velmi silná. Pomohla mi nabrat sílu a trpělivost s cestou mé manželky. Ještě jednou děkuji. Vím, že to víš, ale stejně to musím napsat: Jsi jednička 🙂 Ať se ti daří a ať máš co nejvíce spokojených klientů. Měj se. Petr”

Petr

Míši moc děkuji..byla to vážně síla...zažít něco tak fantastického. Brzy na viděnou (po přednášce)

Monika