Chcete jednou provždy přestat viset na svém partnerovi a radovat se z vlastního života?

 

Že jste ztracený případ a nic vám nemůže pomoci? I já jsem si to o sobě myslela!

Ale nevzdala jsem se a nakonec jsem našla způsob:

 • Jak mít ráda sama sebe
 • Jak najít vlastní smysl života
 • Jak se radovat z prostého bytí na tomto světě
 • Jak být šťastná sama o sobě nezávisle na lidech kolem mě
 • Jak si začít věřit
 • Jak v sobě najít netušené možnosti
 • Jak dát pevnou oporu sama sobě
 • Jak si užívat samotu a nebát se tady být sama za sebe
 • Jak dát volný průběh skutečné lásce
 • Jak přestat lpět na lidech a věcech

Přestala jsem lpět na důkazech lásky a i čas strávený o samotě si náramně užívám :)

Byla jsem ukázková závislačka. Jedenáct let ve vztahu jsem visela na partnerově projevech a důkazech lásky. Nutně jsem potřebovala jeho přítomnost, jako alkoholik potřebuje svou láhev. Když se můj objekt závislosti vzdálil na příliš dlouhou dobu, umírala jsem strachy. Obviňovala jsem jej za to, že bez něj nemohu být. Činila jsem jej zodpovědného za své štěstí. Nutila jsem mu své přesvědčení, že by tady pro mě měl být stále. Můj nevědomý mozek mě nutil dělat věci, abych jednoduše přežila svůj zoufalý život a aby mě deprese nezničily. Krutý nedostatek lásky a zájmu mých blízkých v dětství mi nedovolily prožívat jinou realitu.

Díky velké emoční (a z toho i fyzické) bolesti se ve mě někde v hloubi probudila nezkrotná síla, která mi zachránila život. Začala jsem se nořit do hloubek mého nitra, vnímat, kdo jsem vlastně skutečně Já a dnes po vytrvalém úsilí mohu říci, že mé srdce je kompletní. Již nečeká, až jej někdo doplní. Natolik jsem jej naplnila láskou k sobě, že mi z něj přetéká pro druhé. Poznala jsem, co to znamená "cítit srdce" a co znamená skutečně milovat. Beze strachu, bez manipulace. A samota, které jsem se tak moc bála? Je mi i v ní báječně :)


KDO JSEM?

Dnes jsem spokojenou ženou a mámou dvou inspirujících bytostí. Jsem průvodkyní druhých na cestě k radosti a lásce. Inspiruji lidi k probuzení z vnitřní nespokojenosti. Ukazuji jim, jak krásné je žít skutečně svobodný život plný nespoutané lásky. Jak je krásné je žít v přítomném okamžiku a nebát se budoucnosti, ani neoplakávat minulost.


Jsem žena, která se nikdy nevzdává a kterou síla ženské intuice přivedla zpět na správnou cestu!


CO V EBOOKU NAJDETE?

 • 1
  Důvody PROČ jste závislí na svém partnerovi
 • 2
  Vysvětlení rozdílu mezi závislým a zdravým vztahem
 • 3
  Konkrétní postupy JAK se můžete osvobodit
 • 4
  Návod JAK se napojit na vlastní zdroj lásky ve svém srdci
 • 5
  Návod JAK nalézt svůj vlastní smysl života
 • 6
  Návod JAK začít důvěřovat svým vlastním schopnostem
 • 7
  JAK se naučit milovat svou samotu
 • 8
  Útržky z mého vlastního života a ze života mých klientů

Běžná cena eBooku Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi je 450 Kč. Získáte know-how, jak obrátit svůj život vzhůru nohama a začít konečně skutečně žít! Za tuto cenu vám dávám k dispozici všechny své osobní a profesní zkušenosti a získané informace, které proměnily už stovky životů.

VŠECHNO, ČÍM JSEM SI SAMA PROŠLA A CO MNĚ OSOBNĚ POMOHLO, VÁM NYNÍ V KOSTCE PŘEDÁVÁM

Co vše v eBooku naleznete?

Návody a cvičení k posílení SEBELÁSKY a SEBEDŮVĚRY

Cvičení a postupy, které pomohly mně samotné a mým klientům. Jednoduché principy, díky nimž budete postupně opět sami sebou a žít si v prvé řadě vlastní život.

MP3 meditace VNITŘNÍ TVŮRCE v hodnotě 149 Kč ZDARMA

Speciálně pro eBook Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi jsem vytvořila a namluvila meditaci Vnitřní tvůrce. Autorská hudba muzikanta a skladatele Andreje Željazkova podněcuje účinek slov na uvědomění své hodnoty a svých schopností.

SEBEKOUČOVACÍ OTÁZKY aneb AKČNÍ PLÁN K OSVOBOZENÍ ZDARMA

14 důležitých otázek k ujasnění vaší představy o svém vlastním postupu k cíli. 

Reference

Dobrý den Míšo, jste obdivuhodná žena. Chtěla bych moc poděkovat, v mnohém mi ještě pomohl pochopit některé chybějící informace, hlavně týkající se mého dětství. Už půl roku navíc chodím na odblokování na kineziologii, takže se mi to pěkně začíná všechno spojovat. Nicméně stále bojuji, protože v nefunkčním vztahu už jsem téměř 30 let a všechno zahodit, není pro mě tak jednoduché, protože už nemám ani rodiče. Láska bez podmínek.....to jsem vlastně nikdy nepoznala a jsem závislá na mém manželovi téměř ve všech bodech, jak píšete. Taky jsem si pěkně pobrečela, jak jsem vše vyplňovala. Velkým přínosem je pro mě Vaše meditace, máte moc příjemný hlas a vždycky, když Vás poslouchám, tak je mi lépe. Skoro každý večer si e book znovu pročítám a pomalu zpracovávám a velice si přeji, abych to jednou zvládla jako Vy. S pozdravem Jarka
Jarka
Dobrý den, Velice příjemně mě překvapuje Váš mail. Váš e-book mě zaujal z jedno prostého důvodu. A to z toho, že přesně vystihuje moji současnou situaci. Věnoval jsem všechnu svoji energii do své ženy, rodiny, dětí a absolutně jsem přestal myslet na sebe a mít se rád. Stačilo mi, že jsem byl důležitý pro svou ženu a děti. Dá se říct, že je to tak stále, ale nástupem manželky do práce se stala ta věc, že ačkoliv manželka se začala chovat a bavit jinak, já jsem doma v podstatě sám s dětmi. Byl jsem natolik hloupý, že jsem se postupně "zbavil" svých kamarádů. omezil koníčky, zájmy a podobně. Nevadilo mi to. Dostával jsem lásku od dětí a manželky, takže jsem se bez těchto věcí obešel. Bohužel jsem zpohodlněl a myslel si, že je to navždy OK. A ono není. Chybí mi sebevědomí, ztloustl jsem, bavím se maximálně u počítače. Nevážím si sám sebe. Ať udělám cokoliv, manželce je to jakoby jedno. Chybí mi podpora, nadšení, uznání, láska, prostě vše. Jsem z toho "na dně" a nějak nevím jak z toho celého ven. Jsem v situaci, kdy moji ženu nezajímá, jestli mě povýšili, že jsem jí donesl květiny. Neustále vyžaduji nějakou reakci, ale ta prostě nepřichází. Jsem tím otravný pro svou ženu, ale nejvíc to žere mě, mám stavy úzkosti, asi i deprese, chodím k psycholožce (ale moc to nepomáhá). Prostě celkově špatná situace. Nejhorší je, že už jsem jednou rozvedený a tahle situace se opakuje, jako přes kopírák. Takže jsem si řekl, že je problém ve mě, v mém myšlení. Nejhorší je, že se cítím špatně hlavně já sám se sebou. Proto mě zaujala Vaše reklama na FB a okamžitě jsem Váš e-book objednal. Po přečtení jsem zůstal jak opařený a okamžitě jsem jej četl znovu a začal vyplňovat, značit, zvýrazňovat, číst co jsem napsal. A pomáhá to. Vrátil jsem se do posilovny, víc si užívám s dětmi. Méně se starám o uznání od druhých a ony přicházejí sami. Vrátil jsem se do doby, kdy jsem neměl problém se bavit s lidmi, kteří mají společné zájmy a už pomaličku na sobě začínám pracovat a víc si sebe vážit. Chci se dostat do pozice vůči sobě, že pokud odejdu (doufám, že ne) od své současné ženy, tak protože si mě neváží i když já se mám rád a jsem sám se sebou spokojený a hlavně sám sebou !!! Opravdu by byla hloupost odejít teď v tomto psychickém rozpoložení Poučné pro mě bylo hlavně napsat si, jak se ke mě chovali rodiče (i když pěkně, tak nikdy nepodpořili ). Napsat si 10 věcí, které chci a doposud je neudělal. Je taky úžasné a postupně je začít realizovat. Vůbec to není nic těžkého, stačí to v sobě najít :-D. Hlavní cíl je sice daleko, ale už na to jsem psychicky lépe než před pár týdny. A odráží se to i na vztahu s manželkou. Pomalu. Ale začínám být spokojený :-) Doufám, že mi to vše vydrží :-) Děkuji s pozdravem Jan
Jan
Dobrý den, chci vám poděkovat za váš e-book,myslim si,ze je velmi dobře a přehledně vyjádřeno a definováno"o co jde"😉. Tajně jsem doufala,ze nejsem až tak závislá,ale našla jsem se ve všech bodech😂.S e-bookem pracuji pomalu , protože potřebuju věci zažít nejen si je uvědomit.Kazdy den poslouchám meditaci Vnitřní tvůrce a musím říct,ze máte velmi příjemný hlas a vždy mám pocit jako bych něco zaslechla poprvé,vzdy mě tato meditace přivede sama k sobě což bych doporučila úplně všem,protoze vždy cítím co v daný moment potřebují. Velmi cenné pro mě bylo zjištění,ze jsem tak na poloviční cestě,protoze díky otázkám,ktere jsem si zodpovedela jsem zjistila,ze na mužích nejsem závislá do té míry pokud jde o např.o peníze,starost o něco nebo někoho,o to něco zařídit nebo udělat tam stojím na svých nohou,ale ten půlmetrový seznam toho co by mi měli dávat po citové stránce ani snad nechtějte vidět😉😉😉😂😂😂😂. V tomhle mi to opravdu otevřelo oči,protoze teď vím jak jsem na tom a teď už se začínám učit naplňovat svoje citove a emocionální potřeby sama. Budu vás nadále informovat. Přeji krásný den S pozdravem Irena
Irena
Za sebe klobouk dolů, e-book dává smysl, má to hlavu a patu a myslím, že může spoustě lidem otevřít oči! Grafika - naprostá pecka! Stejně jako závěrečné video v bonusu! Vypsala jsem si hned několik otázek do svého koučovacího deníku. A jestli e-book odpověděl přesně na otázky, které jsem potřebovala, tak meditace naprosto předčila má očekávání. Po prvním přehrání jsem byla plná síly, odhodlání a energie. Nahrávka je neskutečně silná, nakažlivá a motivační. Pouštím si ji teď pokaždé, když mě přepadnou pochyby a strach, že něco nedokážu je hned pryč. Za tuhle nahrávku, Míšo, opravdu děkuji!!!!
Lucie Valchařováwww.novyrodic.cz
Ebook je průvodcem každého člověka, který cítí, že chce nejen v partnerském vztahu změnu a ví, že musí začít u sebe a nikoli u obviňování a hodnocení toho druhého. Každé jedno cvičení je pomocí, která se nedá docenit, tím největším poděkováním je úsměv na tváři, spokojenost a vztah, ve kterém vedle svého muže rostu. Děkuji velmi za tento ebook, který mne opět posunul, stejně jako ten předchozí. Příjemné video v závěru, na které ebook odkazuje, je velmi milou tečkou na závěr, která nic neuzavírá, ba naopak ještě dále posouvá dále. K meditaci Vnitřní tvůrce: Při prvních tónech hudby meditace mnou projela elektřina, hned na to s prvními slovy však mé tělo zalilo příjemné teplo, cítila jsem, jak se prokrvuje každý kousek mého těla. Stala jsem se až malým světélkem v mém srdci a pozorovala se vně i uvnitř. Hudba i Tvůj hlas jsou velmi příjemnými průvodci meditací. Po 15 minutách, které mi přišly jako jediná minuta, jsem otevřela oči a byla ještě více odhodlána vytvořit věci, kterými jsem si příliš jistá nebyla. Přistihla jsem sebe sama, že se usmívám, tento pocit spolu s hřejivou sílou uvnitř mne byl velmi příjemným výstupem Tvé meditace. Děkuji Ti Miško. Velmi.
Denisa JelínkováSpolumajitelka Vegan-shop, marketingová konzultantka
Pokud cítíte, že ve vašem vztahu žijete partnerův život, musíte mít tento eBook. Není nic lepšího než mít nad svým životem vědomou kontrolu a žít podle svého. Kroky k akci, které najdete v eBooku vás navedou na správnou cestu. eBook je skvělým řešením na to, jak žít svobodný život bez partnerova vlivu na vás. Doporučuji všem, kteří už nechtějí na partnerovi jenom viset, ale také prožít krásný naplněný vztah.
Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz
Děkuji za Váš e-book a hlavně za meditaci. Tak krásné slova mi snad ještě nikdo neřekl. To je tak něco krásného, upřímného a vím že nikomu nic nenalháváte. Prostě je to úžasné a po meditaci jsem plná sil a energie. Taky jsem musela uznat, že když si budu dávat to po čem toužím, tak to nebudu chtít po partnerovi. Je to pro mně nové poznání a opět mně to posouvá o krok kupředu. Děkuji ještě jednou.
Jarmila
Líbí se mi lehkost, s jakou jsi knihu napsala. Nebyla ani dlouhá, ani krátká a mnohá cvičení mi hodně přinesla. Knížka je praktická, podporující, něžná a ženská, ale psaná tak, že si v ní hezky počtou i muži. Z meditace jsem byla přímo nadšená. Promlouvá z ní krásná hudba a tvé slovo vyloženě pohladí a podpoří. Máš příjemný, ale pevný hlas, který meditací provádí. Po skončení poslechu má člověk pocit, že stojí nohama pevně na zemi a může cokoliv. I když mnoho technik znám, neznala jsem zlatý stín (termín) a nadchla jsem se pro hledání sama sebe v druhých. Ať už v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Objevila jsem svou finanční závislost na partnerovi. Ne tu klasickou, že bych z něj ždímala prachy, ale že mě ukotvuje - kdyby se něco stalo, postará se o mě. A já bych radši, aby to bylo: je jedno, co se se mnou stane, už mám dost svých peněz. A mám dostatek pasivních příjmů a jsem samostatná. K tomu mi zatím chybí odvaha. Takže mně to hodně dalo a přineslo. Líbily se mi obrázky a tak nějak všechno. Moc děkuji.
KáťaADP

Chci začít žít svůj nový a svobodný život právě teď!

Pokud máte otázky, napište mi na email misa@michaelazdrahalova.cz

Obchodní podmínky                                                                                  Ochrana osobních údajů