Chcete jednou provždy přestat viset na svém partnerovi a radovat se z vlastního života?

 

Že jste ztracený případ a nic vám nemůže pomoci? I já jsem si to o sobě myslela!

Ale nevzdala jsem se a nakonec jsem našla způsob:

 • Jak mít ráda sama sebe

 • Jak najít vlastní smysl života

 • Jak se radovat z prostého bytí na tomto světě

 • Jak být šťastná sama o sobě nezávisle na lidech kolem mě

 • Jak si začít věřit

 • Jak v sobě najít netušené možnosti

 • Jak dát pevnou oporu sama sobě

 • Jak si užívat samotu a nebát se tady být sama za sebe

 • Jak dát volný průběh skutečné lásce

 • Jak přestat lpět na lidech a věcech

Přestala jsem lpět na důkazech lásky a i čas strávený o samotě si náramně užívám 🙂

Byla jsem ukázková závislačka. Jedenáct let ve vztahu jsem visela na partnerově projevech a důkazech lásky. Nutně jsem potřebovala jeho přítomnost, jako alkoholik potřebuje svou láhev. Když se můj objekt závislosti vzdálil na příliš dlouhou dobu, umírala jsem strachy. Obviňovala jsem jej za to, že bez něj nemohu být. Činila jsem jej zodpovědného za své štěstí. Nutila jsem mu své přesvědčení, že by tady pro mě měl být stále. Můj nevědomý mozek mě nutil dělat věci, abych jednoduše přežila svůj zoufalý život a aby mě deprese nezničily. Krutý nedostatek lásky a zájmu mých blízkých v dětství mi nedovolily prožívat jinou realitu.

Díky velké emoční (a z toho i fyzické) bolesti se ve mě někde v hloubi probudila ženská nezkrotná síla, která mi zachránila život. Začala jsem na sobě makat a dnes po vytrvalém úsilí mohu říci, že mé srdce je kompletní. Již nečeká, až jej někdo doplní. Natolik jsem jej naplnila láskou k sobě, že mi z něj přetéká pro druhé. Poznala jsem, co to znamená "cítit srdce" a co znamená skutečně milovat. Beze strachu, bez manipulace. A samota, které jsem se tak moc bála? Je mi i v ní báječně 🙂


KDO JSEM?

Dnes jsem šťastnou ženou a mámou dvou báječných dětí. Jsem koučkou a lektorkou metody Emočních rovnic. Inspiruji lidi k probuzení z neštěstí. Ukazuji jim, jak krásné je žít skutečně svobodný život plný nespoutané lásky. Jak je krásné si svůj příběh tvořit podle sebe.


Jsem žena, která se nikdy nevzdává a kterou síla ženské intuice přivedla zpět na správnou cestu!


CO V EBOOKU NAJDETE?

 • 1
  Důvody PROČ jste závislí na svém partnerovi
 • 2
  Vysvětlení rozdílu mezi závislým a zdravým vztahem
 • 3
  Konkrétní postupy JAK se můžete osvobodit
 • 4
  Návod JAK se napojit na vlastní zdroj lásky ve svém srdci
 • 5
  Návod JAK nalézt svůj vlastní smysl života
 • 6
  Návod JAK začít důvěřovat svým vlastním schopnostem
 • 7
  JAK se naučit milovat svou samotu
 • 8
  Útržky z mého vlastního života a ze života mých klientů

Běžná cena eBooku Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi je 390 Kč. Získáte know-how, jak obrátit svůj život vzhůru nohama a začít konečně skutečně žít! Za tuto cenu vám dávám k dispozici všechny své osobní a profesní zkušenosti a získané informace, které mění životy z nuly na sto.

VŠECHNO, ČÍM JSEM SI SAMA PROŠLA A CO MNĚ OSOBNĚ POMOHLO, VÁM NYNÍ V KOSTCE PŘEDÁVÁM

Co vše v eBooku naleznete?

Návody a cvičení k posílení SEBELÁSKY a SEBEDŮVĚRY

Cvičení a postupy, které pomohly mně samotné a mým klientům. Jednoduché principy, díky nimž budete postupně opět sami sebou a žít si v prvé řadě vlastní život.

MP3 meditace VNITŘNÍ TVŮRCE v hodnotě 149 Kč ZDARMA

Speciálně pro eBook Jak se osvobodit ze závislosti na partnerovi jsem vytvořila a namluvila meditaci Vnitřní tvůrce. Autorská hudba muzikanta a skladatele Andreje Željazkova podněcuje účinek slov na uvědomění své hodnoty a svých schopností.

SEBEKOUČOVACÍ OTÁZKY aneb AKČNÍ PLÁN K OSVOBOZENÍ v hodnotě 150 Kč ZDARMA

14 důležitých otázek k ujasnění vaší představy o svém vlastním postupu k cíli. Součástí těchto otázek je také mé motivační video, neboli láskyplný kopanec do zadku, abyste nezůstali přešlapovat na místě, nýbrž abyste se prostě odrazili a skočili 🙂 Stejně přece není na co čekat...

Reference

Za sebe klobouk dolů, e-book dává smysl, má to hlavu a patu a myslím, že může spoustě lidem otevřít oči! Grafika - naprostá pecka! Stejně jako závěrečné video v bonusu! Vypsala jsem si hned několik otázek do svého koučovacího deníku. A jestli e-book odpověděl přesně na otázky, které jsem potřebovala, tak meditace naprosto předčila má očekávání. Po prvním přehrání jsem byla plná síly, odhodlání a energie. Nahrávka je neskutečně silná, nakažlivá a motivační. Pouštím si ji teď pokaždé, když mě přepadnou pochyby a strach, že něco nedokážu je hned pryč. Za tuhle nahrávku, Míšo, opravdu děkuji!!!!

Lucie Valchařováwww.novyrodic.cz

Ebook je průvodcem každého člověka, který cítí, že chce nejen v partnerském vztahu změnu a ví, že musí začít u sebe a nikoli u obviňování a hodnocení toho druhého. Každé jedno cvičení je pomocí, která se nedá docenit, tím největším poděkováním je úsměv na tváři, spokojenost a vztah, ve kterém vedle svého muže rostu. Děkuji velmi za tento ebook, který mne opět posunul, stejně jako ten předchozí. Příjemné video v závěru, na které ebook odkazuje, je velmi milou tečkou na závěr, která nic neuzavírá, ba naopak ještě dále posouvá dále. K meditaci Vnitřní tvůrce: Při prvních tónech hudby meditace mnou projela elektřina, hned na to s prvními slovy však mé tělo zalilo příjemné teplo, cítila jsem, jak se prokrvuje každý kousek mého těla. Stala jsem se až malým světélkem v mém srdci a pozorovala se vně i uvnitř. Hudba i Tvůj hlas jsou velmi příjemnými průvodci meditací. Po 15 minutách, které mi přišly jako jediná minuta, jsem otevřela oči a byla ještě více odhodlána vytvořit věci, kterými jsem si příliš jistá nebyla. Přistihla jsem sebe sama, že se usmívám, tento pocit spolu s hřejivou sílou uvnitř mne byl velmi příjemným výstupem Tvé meditace. Děkuji Ti Miško. Velmi.

Denisa JelínkováSpolumajitelka Vegan-shop, marketingová konzultantka

Pokud cítíte, že ve vašem vztahu žijete partnerův život, musíte mít tento eBook. Není nic lepšího než mít nad svým životem vědomou kontrolu a žít podle svého. Kroky k akci, které najdete v eBooku vás navedou na správnou cestu. eBook je skvělým řešením na to, jak žít svobodný život bez partnerova vlivu na vás. Doporučuji všem, kteří už nechtějí na partnerovi jenom viset, ale také prožít krásný naplněný vztah.

Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Děkuji za Váš e-book a hlavně za meditaci. Tak krásné slova mi snad ještě nikdo neřekl. To je tak něco krásného, upřímného a vím že nikomu nic nenalháváte. Prostě je to úžasné a po meditaci jsem plná sil a energie. Taky jsem musela uznat, že když si budu dávat to po čem toužím, tak to nebudu chtít po partnerovi. Je to pro mně nové poznání a opět mně to posouvá o krok kupředu. Děkuji ještě jednou.

Jarmila

Líbí se mi lehkost, s jakou jsi knihu napsala. Nebyla ani dlouhá, ani krátká a mnohá cvičení mi hodně přinesla. Knížka je praktická, podporující, něžná a ženská, ale psaná tak, že si v ní hezky počtou i muži. Z meditace jsem byla přímo nadšená. Promlouvá z ní krásná hudba a tvé slovo vyloženě pohladí a podpoří. Máš příjemný, ale pevný hlas, který meditací provádí. Po skončení poslechu má člověk pocit, že stojí nohama pevně na zemi a může cokoliv. I když mnoho technik znám, neznala jsem zlatý stín (termín) a nadchla jsem se pro hledání sama sebe v druhých. Ať už v pozitivním nebo negativním slova smyslu. Objevila jsem svou finanční závislost na partnerovi. Ne tu klasickou, že bych z něj ždímala prachy, ale že mě ukotvuje - kdyby se něco stalo, postará se o mě. A já bych radši, aby to bylo: je jedno, co se se mnou stane, už mám dost svých peněz. A mám dostatek pasivních příjmů a jsem samostatná. K tomu mi zatím chybí odvaha. Takže mně to hodně dalo a přineslo. Líbily se mi obrázky a tak nějak všechno. Moc děkuji.

KáťaADP

Chci začít žít svůj nový a svobodný život právě teď!

Pokud máte otázky, napište mi na email misa@michaelazdrahalova.cz

Obchodní podmínky                                                                                  Ochrana osobních údajů