Co lidé říkají o eBooku 6 kroků k vyšší sebehodnotě?

Krásný den, Míšo, chtěla bych Vám moc poděkovat za tento e-book, pomohl mi, protože řeším otázku svojí hodnoty a skoro bych se přiznala, že se jí teprve učím. Ze začátku jsem vůbec nevěděla jak ji mám určit a Váš e-book mi krátce a jasně popsal zásadní věci. Jsem maminkou dvou holčiček, pracuji, studuji a tím pádem nemám moc času a proto se mi moc líbí takové materiály, výstižné a jasné. Děkuji moc, budu se těšit na další pokračování. Mějte se krásně.

Iveta

Váš book je super! Musím říct, ze je příjemný, není to nuda a moc se mi líbí po všech stránkách. Kromě úkolů, které jsem našla ve Vašem ebooku, v kurzech sebelásky apod. jsem si řekla, že bych asi něco měla udělat i sama za sebe jinak. Zkusila jsem se začít sama na sebe usmívat. Nevím proč, pro druhé mám úsměvů až až, ale sama na sebe jsem se vzdy mračila. Tak jsem to změnila a je to naprosto neuveřitelné, co to se mnou dělá. Najednou jsem se začala sama sobě líbit, protože v zrcadle na mě kouká úplně jiná holka, než na kterou jsem zvyklá. Taky si začnu vše zapisovat a každý týden udělám jeden z Vašich úkolů. Protože mě to sebepoznávání a posuny baví, tak mi to vážně zpříjemňuje každý den. Takže věřím, že se pošoupnu dále, a určitě Vám pak dám vědět. Někdy člověk potřebuje nakopnout a najít podnět, a je super, že jsou lidé jako Vy, kteří vědí, jak na to a ukáží člověku směr.

Vendula

Ebook je super. Výstižný! A k zamyšlení. Nad sebou… Něco jsem už od tebe znala, něco bylo pro mě nového. Nejtěžší pro mě je chválit se. Chválit se i za malé věci, skutky, o kterých si myslím, že přece „nestojí ani za řeč“.

Romana

Dobrý den, Míšo stáhla jsem si první ebook a musím Vám moc poděkovat. Už cítím, jak moc s Vámi chci jít po nové, lepší cestě... Jste úžasná... Včera jsem hodně přemýšlela, vlastně i dnes.... Jednoznačně jsem odhodlaná vše zvládnout. Přeji Vám krásný víkend a za Vaši práci moc děkuji.

Hanka

Pro mne bylo velmi příjemné, že jsem v eBooku našla mnoho impulsů, jak si vše vyzkoušet v praxi. Hodně příruček to neříká - říkají teoretické věci, ale neuvádějí je do praxe. Tvůj eBook ano! K tomu přispěl i test. Ten jsem si shodou okolností dnes dělala po nevím jak dlouhé době a byla jsem překvapena nad výsledkem... Od doby, co jsem si test dělala ve Tvém kurzu už uběhla nějaká doba a já vidím změny, postup k sobě samé. A to je nádhera. A přeji totéž všem okolo. Takže podle mne Tvůj eBook není "jen" eBook - je to taková bible pro lidi, pomoc v životě, nasměrování, které mnoho lidí potřebuje. Ta to moc děkuji. Věřím, že tento pocit mají i ostatní, kteří si Tvůj eBook stáhli.

Denisa

Úžasné Míšo, trefila jste u mně do černého.... já si stále sama sobě vyčítám, že pořád dokola dělám stejnou chybu, na dnešní odpoledne mám o čem přemýšlet, moc a moc děkuji za druhý "krok"....

Mirka

Míšo, tak právě jsem dočetla... A nemám slov! Vážně! Je to fakt přehledné, jasné, konkrétní úkoly... Pecka! Všechny kroky jsou skvělé!

Lucie

Osobně velice děkuji za tento e-book. Co mi nejvíce pomohlo, bylo první cvičení - začít se chválit a tím se tak vlastně zaměřovat na to dobré, na to pozitivní v mém životě. Začala jsem s malými pochvalami, ze začátku pro mě bylo i težké něco dobrého najít, ale po prvním týdnu už mi to nedělalo problémy. To, že jsem svou pozornost přenesla z toho negativního na to pozitivní, mi dodalo hodne energie, nadšení do života, chuť na sobě dál pracovat. Neuveřitelné, za jak krátkou dobu se dá změnit náhled na věci. Druhým důležitým bodem pro mě bylo se přestat trestat za chyby. Přijmout je, poučit se z nich a povzbudit se - chybu lze napravit a tím tak růst. To je nadherné. Test na začátku mi pomohl zjistit, jak si vlastně se sebevědomím stojím, a to mi pomohlo uvědomit si dalši věci. Tento e-book je hodně praktický, cvičení mi pomohla začít zavádět rady do života, a to mi pak dělalo radost a dodávalo energii. Tím se mé vědomí sebe same značně zvýšilo. Mnohokrát Vám tak děkuji za to, že jste a za Vaši práci - moc mě podpořila na mé cestě za osobní změnou.

Jana